Jump to content

[THEME]Omobile website


madera432

Recommended Posts

Zase.. jediny co se mi libi je nadpis v menu.. ostatni takovej podprumer.

Jizzy ja se s grafikou moc neseru nemam nato vubec cas pri tvorbe webu aby sa sa am sral z grafikou proste si u nekterych nakreslim trebars obycejne duhove farby a v css dam repeat

Link to comment
Share on other sites

Tvl tak co se seres do grafiky kdyz te to nebavi a nemas na to cas. Lidi jako ty zaujmou pouze s kvalitnim obsahem a to ty rozhodne nemas. Tvoje prace se ani rozhodne neda hodnotit ani jako CSS ci HTML prace. Protoze v obouch smerech je to nechutny. Nerikam, ze ja umim psat PHP a HTML validne, ale tohle je vazne nechutny. Vic se ti k tomu vyadrovat nebudu. Jen ti radim, kasli na tvorbu stranek. Usetri cesky internet od sracek. Dekuji.

 

PS: Omlouvam se za pripadne chyby, pisu z mobilu.

Link to comment
Share on other sites

Hele budu upřímnej v této sekci to nemá co dělat pač si to nedělal ty, ale vygeneroval to artisteer

 

http://www.artisteer.com

 

Co vidíš stejného na této ukázce a na svém prvním výtvoru, já tedy to vrchní menu.

 

proč by jsi psal toto?

 

Published 15.6.2011 | By Madera432 nebo toto

 

Posted in Nezařazené | Leave a comment

 

Když jsi čech? Řeknu to, protože to tak vygeneroval artisteer a ty nejsi schopnej najít v kódu, kde to přeložit

 

 

No musím tě pochválit, umíš pěkně smazat patičku aby to nikdo nemohl poznat a nahrát šablonu na web :thumbup: .

 

Jo sory že jsem nenašel příklad i s druhým designem nechce se mi hledat a na to abych instaloval Artisteer už nemám čas, ale odpoledne si klidně tu práci dám ;)

Link to comment
Share on other sites

Řekl bych to asi tak, dal jsem tu své 2 designy. Tady na toto fórum jsem umístil jenom 2 práce, jelikož to tady ani nemá smysl dávat, jelikož tomu rozumí jenom pár lidí. Své výtvory, tedy výtvory na zakázku, firmám, společnostem nebo komukoli jinému, nemůžu ukazovat nikde. Nebo, ne, že nemůžu, můžu, ale nechci a je to fér. Už jsem se zase něco přiučil, takže si troufám řící, že už dělám o hodně lepší práce. Jsem více žádaný a to odpovídá za vše.

Nikdo z nás, ani Honza ani já, nejsme hotový grafici, kteří umí úplně vše. Grafiku se učíte pořád a pořád je něco nového. Ale rozumím tomu více, než tady pan "madera", který o designu stránek neví nejspíše vůbec nic.

Mé práce, které jsou zde na fóru neberte vážně, jsou to blafy. Když se podívám na výtvor, co je zde a výtvor, který dělám, tak si říkám, jak sem mohl udělat tamto takhle a tak, takže už to vidím jinak a citím, že se zlepšuji.

Link to comment
Share on other sites

Tak mi ukazte vase vytvori mudrlanti.

Tommy:

 

7rxpg5687umfmwc8pe83ucwaxvvh8szu.png

 

cv3egu6exbumufbdfd9p6ymredu8gppj.png

 

Ingnition:

 

soulaion_full.jpg

 

Nalezeno na fóru

a UKAZ MI NIEKOHO KTO CHCE TAKYTO DESIGN ?? NIKTO TI TAKYTO DESIGN NEOCENI PRETOZE JE TO PROSTE IBA MILION FARIEB V KOPE, NIKTO NECHCE NEJAK VYNIMOCNY DESIGN

 

-- úte 21. čer 2011 21:04:10 --

 

Hele budu upřímnej v této sekci to nemá co dělat pač si to nedělal ty, ale vygeneroval to artisteer

 

http://www.artisteer.com

 

Co vidíš stejného na této ukázce a na svém prvním výtvoru, já tedy to vrchní menu.

 

proč by jsi psal toto?

 

Published 15.6.2011 | By Madera432 nebo toto

 

Posted in Nezařazené | Leave a comment

 

Když jsi čech? Řeknu to, protože to tak vygeneroval artisteer a ty nejsi schopnej najít v kódu, kde to přeložit

 

 

No musím tě pochválit, umíš pěkně smazat patičku aby to nikdo nemohl poznat a nahrát šablonu na web :thumbup: .

 

Jo sory že jsem nenašel příklad i s druhým designem nechce se mi hledat a na to abych instaloval Artisteer už nemám čas, ale odpoledne si klidně tu práci dám ;)

BLBECKU ASI ZE TO JE TO "PUBLISHED" PROTO ZE BY TO BYL WORDPRESS ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tak mi ukazte vase vytvori mudrlanti.

Tommy:

 

7rxpg5687umfmwc8pe83ucwaxvvh8szu.png

 

cv3egu6exbumufbdfd9p6ymredu8gppj.png

 

Ingnition:

 

soulaion_full.jpg

 

Nalezeno na fóru

a UKAZ MI NIEKOHO KTO CHCE TAKYTO DESIGN ?? NIKTO TI TAKYTO DESIGN NEOCENI PRETOZE JE TO PROSTE IBA MILION FARIEB V KOPE, NIKTO NECHCE NEJAK VYNIMOCNY DESIGN

 

-- úte 21. čer 2011 21:04:10 --

 

Hele budu upřímnej v této sekci to nemá co dělat pač si to nedělal ty, ale vygeneroval to artisteer

 

http://www.artisteer.com

 

Co vidíš stejného na této ukázce a na svém prvním výtvoru, já tedy to vrchní menu.

 

proč by jsi psal toto?

 

Published 15.6.2011 | By Madera432 nebo toto

 

Posted in Nezařazené | Leave a comment

 

Když jsi čech? Řeknu to, protože to tak vygeneroval artisteer a ty nejsi schopnej najít v kódu, kde to přeložit

 

 

No musím tě pochválit, umíš pěkně smazat patičku aby to nikdo nemohl poznat a nahrát šablonu na web :thumbup: .

 

Jo sory že jsem nenašel příklad i s druhým designem nechce se mi hledat a na to abych instaloval Artisteer už nemám čas, ale odpoledne si klidně tu práci dám ;)

BLBECKU ASI ZE TO JE TO "PUBLISHED" PROTO ZE BY TO BYL WORDPRESS ??

kto chce ? treba ja ...

neoceni ? račej zalez

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...