Jump to content

Muj 7 design


madera432

Recommended Posts

S těma barvama jsi to přehnal, header takový obyčený.. líbí se mi ten modrej panel (Niečo o Mne bla bla..), ale chtělo by to celkově překopat do modrý, můj názor.

Link to comment
Share on other sites

není to zlé :d ale na můj vkus je tam moc barev atd zkrátka už sem viděl o něco lepší design :d Ale to nenamená že tento hej BLE tak 8/10 :-) -2 body za moc Barev :-)

Link to comment
Share on other sites

1. Nemusis sem cpat každou CIPOVINU co splacas, Sedni si n photoshopu na par hodin a skus neco udelat ale pořadneho !

 

2. na muj vkus moc barevné

 

3. Zbytecne použitý iframe !

 

4. zbytecne dlouhy kod

 

za me 3/10

Link to comment
Share on other sites

Taky mi to připadá jenom upravené z šablony wordpress, ale když si to tak vezmu, tak je to docela otřesné. Hodnotit to nebudu, jelikož se mi tam líbí možná 2 menší detaily, jinak je to na nic.

Link to comment
Share on other sites

tak ti lidi ktery tu pisou ze to vyzera jako free wordpress sablona ty at raci ani nedelaji do web designu

 

Myslím si že ty vážně nevíš co je Web Design, protože kdybys to věděl tak nenapíšeš tohle. Ten web je podprůměr, podobá se WP a máš špatný název threadu, takže si to oprav a nediskutuj.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím s tím, že je to silně podobné Wordpressu. Když jsem na stránku přišel, skutečně jsem se citíl jako bych byl na Wordpress a vidím staženou šablonu. Po detailnějším zkoumání jsem zjistil, že je to pouze silný klam. Stránky fungují na obyčejném HTML + zdrojový kod neodpovídá kvalitám Wordpressu.

 

Webdesign je nechutný, nesourodost barev, hnusné pozadí, nepochopitelná kombinace všemožných typů písma (některé z nich je vážně nechutné a špatně čitelné, např.: menu, panely...), obrázek u novinek jak pro slepce atd...

 

Ten slogan "Budúcnosť IT sveta" mám chápat jak? :) Že Mawerick Webs je budoucnost IT světa? :d No to fakt nevím.

 

Prostě připadá mi to jako Wordpress šablona překonvertována do klasické HTML šablony. Co víc na to říct. Je to hnus a jedinej kdo by se do grafiky neměl srát jseš ty, pokud dokážeš napsat takový ho*na.

 

Lovu zdar!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...