Jump to content

Gratulujeme uživateli: Mattsy (17)


TeuneerSK

Recommended Posts

VŠETKO NAJLEPŠIE

 

Takže ako už názov hovorí Gratulujeme.. :d

 

Špeciálne ti ďakujem za to že si mi pomáhal s CC.. Aj keď si ma furt zdrbával že to neviem a nech s tým prestanem ja som ťa stále otravoval a aj tak si to vydržal.. :d

Škoda že si sa nedočkal toho že budeš modík sekcie.. Aj keď si tu veľa ľuďom pomáhal, opravoval ich chyby, a možno aj preto si s tým skončil a odišiel z fóra a prestal s pawn navždy pre mňa zostaneš ako MATTSY.. :d

 

Tak ďakujeme a želám ti k tej tvojej 17tke Všetko najlepšie.. Nech sa ti darí.. A rob to čo ťa baví a nenervuj sa nad lams.. :d Hlavne sa neožer do nemoty ako to ty zvykneš.. :d Daj si cígo.. Potom pívo a nech sa ti darí.. :d

 

A ďakujem za tie krásne slová vždy keď som ti napísal..

 

VŠETKO NAJLEPŠIE

Link to comment
Share on other sites

Chcel som mu celý deň napísať topic ale tušil som že mu to niekto popraje tak som si povedal že mu aj tak poďakujem 2.

Všetko naj Mattsy a nech sa ti darí do 18 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ďakujem všetkým :)

 

Teuneer: Za ake krásne slová? :d Nejako nepamätám :d

 

mattoo: Keď sa doýijem 18tky a nespijem sa k smrti v piatok teraz ( oslavujem ) tak bude dobre ;):d :D

Link to comment
Share on other sites

 

Ty k***t vyjebaný.. Načo sa dotoho jebeš keď to nevieš ku*va..

Nie nespravil som misiu.. Daj mi už s tým pokoj boha..

Mňa z teba jebne.. To ako môžeš dať toto a toto.. ?

ku*va.. Kto sa má v tom vyznať.. ? Nevieš TABovať.. ? :d

 

Sorry za nadávky.. Ale to on.. :d

 

A ďaľšie iné na ktoré si tak rýchlo nespomeniem už.. :d

Link to comment
Share on other sites

Keď si ma vždy nasral :d Ja zato nemôžem :d A vždy som ti hovoril že sa nauč TABovať :d Ale nedal si si povedať :d

 

ok dosť OT, ešte raz vďaka každému kto gratuloval aj tomu kto bude gratulovať ( ak ešte vôbec niekto bude :d )

Link to comment
Share on other sites

takze mattsy vsetko naj, ;)

k tej tvojej 17 ti prajem vsetko naj,vela zdravia,stastia,lasky,penazi a coho len chces :d

v kazdom helpe co som zalozil si mi pomohol a jediny zo vsetkych si mi nenadaval :d

takze dakujem ti za vsetko a vsetko najj ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...