Jump to content

EventSystem v1


Fikus

Recommended Posts

Ten s0beit sis moh odpustit :thumbdown: 9/10

 

pokud dobře chápu -1 za to že měl sobeit?

 

Tak to sem zvědavej jak komentuješ výtvory když k nim komentuješ i programy :d na měření XYZ atd...

 

ale i tak díky

 

.. Sobeit Měl fikus :d

Link to comment
Share on other sites

Ahaaa ja som myslel že to je niaka mini hra...

ale to je iba cca 5 dialogov + 2 textdrawy

:d tak potom nič moc...

 

 

taky děkuju ;)

 

neni to minihra slouží k ulechčení práce s eventem například tuning srazy atd...

jj viem, vravím že tak potom je to nič moc... 1/20

Link to comment
Share on other sites

Ten s0beit sis moh odpustit :thumbdown: 9/10

 

pokud dobře chápu -1 za to že měl sobeit?

 

Tak to sem zvědavej jak komentuješ výtvory když k nim komentuješ i programy :d na měření XYZ atd...

 

ale i tak díky

 

.. Sobeit Měl fikus :d

Ja sem to myslel ze kdyz ma s0beit tak to vypadalo ze ten FS je "brutalne" narocny :d

Link to comment
Share on other sites

Ten s0beit sis moh odpustit :thumbdown: 9/10

 

Omlouvám se moje chyba :d ale díky sobeitu nešel vidět chat a to pro mne bylo výhodnější :hehe:

 

EDIT

 

Přidána anketa prosím hlasujte, díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Využití prakticky na nic

jaj možná pro tebe je to na ulechčení práce a pro zábavu

sám si na nic xD

 

Super, jdu si to dát na server, určitě všichni budou jásat jak je to zábavný :)

Link to comment
Share on other sites

Využití prakticky na nic

jaj možná pro tebe je to na ulechčení práce a pro zábavu

sám si na nic xD

 

Super, jdu si to dát na server, určitě všichni budou jásat jak je to zábavný :)

 

Nemá to bejt zábavný, nýbrž nápomocný adminům. Někdy je složité oznámit 20 lidem že je ten a ten event v tu a tu hodinu...

Link to comment
Share on other sites

Je to gooood :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: jen mam problem, kdyz zadam prikaz /em nebo /eventmanager tak se mi tabulka sice objevi muzu i vybrat treba vytvorit event ale n ic vic se uz nestane :cry::cry: vcera mi to jelo normalne.zkousel jsem restart serveru vymazat fs znova nahrat ale nic.nema nekdo radu??predem diky PM: (Komentare typu jsi lama atd.jo jsem delam jen server pro syna tak se ptam.nebo muzu nechat ho at tady spamuje a vy mu nadavat.) ne jen prosim o radu

Link to comment
Share on other sites

Je to gooood :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: jen mam problem, kdyz zadam prikaz /em nebo /eventmanager tak se mi tabulka sice objevi muzu i vybrat treba vytvorit event ale n ic vic se uz nestane :cry::cry: vcera mi to jelo normalne.zkousel jsem restart serveru vymazat fs znova nahrat ale nic.nema nekdo radu??predem diky PM: (Komentare typu jsi lama atd.jo jsem delam jen server pro syna tak se ptam.nebo muzu nechat ho at tady spamuje a vy mu nadavat.) ne jen prosim o radu

 

Nemáš v modě/FS použity dialogy s ID na které jsem upozorňoval, když jsem psal 1. příspěvek (prezentaci)...

Link to comment
Share on other sites

dekuju za odpovedi ale bohuzel nevim co to je ty dialogy.ale i tak dekuju za snahu pomoct.

 

jasně, jeslti máš skype tak si mne přidej a pokusíme se to vyřešit ;) (můj skype v podpisu)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...