Jump to content

eHost


eMax

Recommended Posts

Zdravim lidičky založil jsem si herní hosting uvítám vaši návštěvu.

Zatím spouštím SA:MP servery, časem budu spouštět i Counter Strike 1.6 za sponzoring.

SA:MP se skládá na 2 tarifi

 

Tarif: Free

Slotů: 50

NPC: 0

Tech. Podpora: ne

Cena: 0 Kč

 

Tarif: Mini

Slotů: 100

NPC: 0

Tech. Podpora: ano

Cena: Sponzoring

 

Máte jediněčnou možnost mít SA:MP server zadarmo :)

Kvalitní dostupnost administrace a podpora 24h denně :nice: ale jen pro tarif mini.

 

Naleznete:

http://ehost.xf.cz/index.html

 

Těšíme se na vaši návštěvu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jestli chceš udělat lepší design. Ozvi se mi :) Nějak se dohodnem :)

Za kolik? "scratch" :lol:

Určitě to levné nebude, na to se připrav. Tommy má pěkné práce, takže by byl hloupej kdyby dělal za facku :d

Link to comment
Share on other sites

To je ten ktorý sa pýtal že prečo mu to vypína servery keď vypne 1 keď má X serverov s administráciou od Smoke (vytvorený len pre 1 server)... To bude super kvalita keď sa na takú hovadinku pýtal... Teraz k webu niekoľko gramatických chýb...

Hodnotenie sem nenapíšem (x/10), lebo nechcem vytvoriť hádku... Dúfam že je to pipni advanced minimálne... (Ak nie, tak potom to nemá moc veľký význam na takom vps hosťovať SA:MP servery)

Link to comment
Share on other sites

Jestli chceš udělat lepší design. Ozvi se mi. Nějak se dohodnem :)

Za kolik? "scratch" :lol:

 

Říkám napiš mi na skype nebo gmail a dohodneme se.

 

-- pát 29. dub 2011 18:27:23 --

 

Jestli chceš udělat lepší design. Ozvi se mi. Nějak se dohodnem :)

Za kolik? "scratch" :lol:

Určitě to levné nebude, na to se připrav. Tommy má pěkné práce, takže by byl hloupej kdyby dělal za facku :d

 

:d

Link to comment
Share on other sites

To je ten ktorý sa pýtal že prečo mu to vypína servery keď vypne 1 keď má X serverov s administráciou od Smoke (vytvorený len pre 1 server)... To bude super kvalita keď sa na takú hovadinku pýtal... Teraz k webu niekoľko gramatických chýb...

Hodnotenie sem nenapíšem (x/10), lebo nechcem vytvoriť hádku... Dúfam že je to pipni advanced minimálne... (Ak nie, tak potom to nemá moc veľký význam na takom vps hosťovať SA:MP servery)

no-coment :problem::boss: :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ty tvoje tarify. Jednak protoze sou oba free a proto ze pokud vim tak v tyhle administraci muzes menit cely config, takze si muzes nastavit i 500 slotu.

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ty tvoje tarify. Jednak protoze sou oba free a proto ze pokud vim tak v tyhle administraci muzes menit cely config, takze si muzes nastavit i 500 slotu.

hahaha ja mam vlastni tabulky udelane uplne sam :oboci: :prdel:

Link to comment
Share on other sites

Nechapu ty tvoje tarify. Jednak protoze sou oba free a proto ze pokud vim tak v tyhle administraci muzes menit cely config, takze si muzes nastavit i 500 slotu.

hahaha ja mam vlastni tabulky udelane uplne sam :oboci: :prdel:

 

Prosimte nedelej nebo ti to hacknu... A pouzivat tak trapnu adminku na hosting? no to je potom vidiet aj na tej kvalite.

hm skus to a budes u soudu :prdel: :hehe: urcite neskonci jako GShost.eu protoze ja nejsem ten kdo se o to nestara! A ta GShostka je derovata jako mrcha takze papa Bloodmane! :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Další obyčejný "free hosting" který nic nevydrží. Nevím oč se stále pokoušíte, když ani nevíte co to vše obnáší. Myslíte si, že když si seženete free VPS, nahážete tam složky se servery, použijete k ovládání free administraci, kde máte ještě okolo ní tolík otázek (jak ji zprovoznit, proč mi nejde to a to...), tak že je vše v pořádku a jste velcí "bussinesmani" ? Proberte se!

 

Co se týče výhružky se soudem, tak to jsem se pěkně zasmál. Prosimtě viš o těchto věcech prd a vytahuješ se tady... Na ten soud byjsi neměl, ani kdyby jsi prodal ten tvůj FREE VPS a soud by ti předvolání Bloodmana zamítnul pro nedostatek důkazů.

Link to comment
Share on other sites

u soudu? dobre vtip decko! Ze neni derava? vsadime sa? si trapny... Nemasnato si ani spravit vlastnu adminku tak baj baj a mozes si nasrat...

 

-- sob 30. dub 2011 21:05:41 --

 

jn, to neskonci, ty niesi ten typ cloveka ktory by mal nato si spravit vlastnu adminku...

komu říkáš děcko podle sebe soudim tebe ty 16 letý smrade mě je 21 takže si pořadně na**r :prdel: :ble::oboci::klidek: ja si umim udělat vlastní adminku ale nedávám ji na ehost protože jí chranim před takovíma jako jsi ty! Hacker samí hacker Bloodmane ty už maš zaděláno na problémy s ATomasem za hacknutí Reálné Země takže si dávej pozor ATomas na tebe podal trestní oznámení četl jsem to na jednom fóru :arrow: :wave:

Link to comment
Share on other sites

u soudu? dobre vtip decko! Ze neni derava? vsadime sa? si trapny... Nemasnato si ani spravit vlastnu adminku tak baj baj a mozes si nasrat...

 

-- sob 30. dub 2011 21:05:41 --

 

jn, to neskonci, ty niesi ten typ cloveka ktory by mal nato si spravit vlastnu adminku...

komu říkáš děcko podle sebe soudim tebe ty 16 letý smrade mě je 21 takže si pořadně na**r :prdel: :ble::oboci::klidek: ja si umim udělat vlastní adminku ale nedávám ji na ehost protože jí chranim před takovíma jako jsi ty! Hacker samí hacker Bloodmane ty už maš zaděláno na problémy s ATomasem za hacknutí Reálné Země takže si dávej pozor ATomas na tebe podal trestní oznámení četl jsem to na jednom fóru :arrow: :wave:

Trestné oznámení mohl podat, ale má nějaký důkaz? Nebo jen 11 leté dítě co to jen tak plácnulo?

Link to comment
Share on other sites

komu říkáš děcko podle sebe soudim tebe ty 16 letý smrade mě je 21 takže si pořadně na**r :prdel: :ble::oboci::klidek: ja si umim udělat vlastní adminku ale nedávám ji na ehost protože jí chranim před takovíma jako jsi ty! Hacker samí hacker Bloodmane ty už maš zaděláno na problémy s ATomasem za hacknutí Reálné Země takže si dávej pozor ATomas na tebe podal trestní oznámení četl jsem to na jednom fóru :arrow: :wave:

 

Umíš pěkně psát, na to že Ti je 21 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Freehosting nikdy nemá šanci na úspěch. Nemá v případě majitele, kterého to zanedlouho přestane bavit, ať už po finanční stránce, nebo po tom, že to bude "nuda".

Freehosting musí z něčeho žít. Jisté monetizace existují, ale v případě samp v ČR, kde freehosting berou do 15 let to nemá příliš smysl.

Link to comment
Share on other sites

komu říkáš děcko podle sebe soudim tebe ty 16 letý smrade mě je 21 takže si pořadně na**r :prdel: :ble::oboci::klidek: ja si umim udělat vlastní adminku ale nedávám ji na ehost protože jí chranim před takovíma jako jsi ty! Hacker samí hacker Bloodmane ty už maš zaděláno na problémy s ATomasem za hacknutí Reálné Země takže si dávej pozor ATomas na tebe podal trestní oznámení četl jsem to na jednom fóru :arrow: :wave:

 

Umíš pěkně psát, na to že Ti je 21 :roll:

Mně se líbí jak se furt vytahuje, že mu je 21 :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...