Jump to content

[VAR]QWER


Guest Ceasar

Recommended Posts

V poslednej dobe som si všimol správanie "QWERA".Nadáva nováčikom keď nevie napr. v jeho VIP systéme si nedal do script files nováčik zložku "VIP" a on hneď

 

"Nemáš v SF zložku VIP zkurvysyn"

 

 

tak toto je moc podľa mňa..

 

ďalej príde nováčik a začne ho buzerovať čo nevie a vyvoláva hádky..

Link to comment
Share on other sites

Rozhodne ne !!!!!

QWER dokáže byť i výbušný ale je s ním i dobrá pecka .

Takže jsem za ne .

Dôvody ?

1. Človek čo pomáha

2. I keď nadáva tak pomáha ale aspoň ukazuje nováčikom že majú sa uvedomiť že robia veľké chyby a robia zo seba iba lamky .

3. Je aktívny , sleduje fórum ( Jeho dianie )

Pohodový človek ...

No proste NE !!!

Link to comment
Share on other sites

Můj názor? NE

 

QWER je taky jen člověk a vy tu píšete takováý PÍŠOVINY to nemí možný, furt mě někdo otrvauje , já mu to vysvětlím a on se pak zeptá na to samé, takže si myslím že by mohl ještě přitvrdit.

 

A celé tohle téma je na ho*no není důvod napadat někoho kdo pomáhá, já na to třeba nemám ani nervy.

Link to comment
Share on other sites

Davam z prdele ano i kdyz vim ze var nedostane.

A vite proc? Protoze ankety k takovymhle vecem sou docela k hovnu.

Nahlas jeho prispevek a teprve stim bude admin/moderator neco delat. S Anketou je 89 procentni mensi sance nez ze nahlasis jeho prispevek.

Link to comment
Share on other sites

Toto není první topic na QWERa že? :d Samozřejmě jsem za ne. Napsáno už toho je tu hodně, takže moje slova jsou zbytečná ;)

Link to comment
Share on other sites

NE

 

qwer už je proste takový... a ja bych to ale udelal tež jako když tam maj complet navod a stejnak zakladaju zbytečné helpy tak co jinýho ;)

Link to comment
Share on other sites

V poslednej dobe som si všimol správanie "QWERA".Nadáva nováčikom keď nevie napr. v jeho VIP systéme si nedal do script files nováčik zložku "VIP" a on hneď

 

"Nemáš v SF zložku VIP zkurvysyn"

 

 

tak toto je moc podľa mňa..

 

ďalej príde nováčik a začne ho buzerovať čo nevie a vyvoláva hádky..

 

A čo jako já tež nesnáším většinu nováčku nebod spamují & serou se do nečeho když ani neznají základ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...