Jump to content

Ako zkompilujem velke mody PLEASE HELP ME :(


Ad@m

Recommended Posts

CS all potrebujem nejake super pawno ktore zkompiluje moj gm to moje stare pawno stoji za prd pretoze ked dam kompilovat tak mi to sekne a musim dat ctrl+alt+del a nezkompiluje mi to :( please help me . napiste SZ.Dik

Link to comment
Share on other sites

JEstly ti to napíše vyčkat nebo vypnout tak je tam tolik chyb ze to ani pawno neveme ;)

 

prave ze nic nepise len to sekne a hotovo mozem ho vypnut

Link to comment
Share on other sites

ukaze to okienko akoze kompiluje ale to okienko je prazdne nic tam neni ani jedna chyba ani nic ani napisane ze to zkompilovalo a ani to nezkolpiluje staci take vysvetlenie? xD

Link to comment
Share on other sites

ukaze to okienko akoze kompiluje ale to okienko je prazdne nic tam neni ani jedna chyba ani nic ani napisane ze to zkompilovalo a ani to nezkolpiluje staci take vysvetlenie? xD

 

 

pokud jsi na mod použil deamx nebo si někde stáhnul mod s kde je na začátku psánio new glob321; tak je to NELEGÁLNÍ a je to potenciální krádež cizího skriptu, takže ti to nepujde. Pokud je to tvoje překontroluj si skript někde tam budeš mít kopanec jak sviňa.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

jestlli ti to do toho okenka nic nenapise tak tam mas cosi tak yvjebane ze ti to ani pawno neutahne osobne bych to videl na nejakou }

Link to comment
Share on other sites

koukam ze tady je to samej expert :d :D :d zkousel si treba cekat az se to zkompiluje? cim vic radku, cim vic includu a cim slabsi procesor tim dyl trva kompilace....

 

takze moje rada do pawna a do zivota je: Proste si počkej :)

Link to comment
Share on other sites

koukam ze tady je to samej expert :d :D :d zkousel si treba cekat az se to zkompiluje? cim vic radku, cim vic includu a cim slabsi procesor tim dyl trva kompilace....

 

takze moje rada do pawna a do zivota je: Proste si počkej :)

 

Taky možnost :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

mam tam glob ale nieje to kradnute prisaham robil to moj kamos a dal mi pwn . co je deamx???

 

Když tam máš glog tak on to pwn nekde ukrad. A antideamx je program který převede amx do pwn ale dneska už je to na hovn*.

Link to comment
Share on other sites

mam tam glob ale nieje to kradnute prisaham robil to moj kamos a dal mi pwn . co je deamx???

 

Když tam máš glog tak on to pwn nekde ukrad. A antideamx je program který převede amx do pwn ale dneska už je to na hovn*.

antideamx je ochrana proti deamx :d:D:D

Link to comment
Share on other sites

mam tam glob ale nieje to kradnute prisaham robil to moj kamos a dal mi pwn . co je deamx???

 

Když tam máš glog tak on to pwn nekde ukrad. A antideamx je program který převede amx do pwn ale dneska už je to na hovn*.

antideamx je ochrana proti deamx :d:D:D

 

No vidíš jak jsem z těxh nováčků zmatenej :d :D :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...