Jump to content

[Prison]Prison Break v3


martinatoor

Recommended Posts

Jo, totalne zavidime mod, kterej je uplne totoznej s nasi verzi

Aspon nemusite predstirat, ze jste nic "neprevzali" z PFR...

 

To same vase slavne forum, osnovy profilu, osnovy unbanu, Join Us bylo napsano jinak ale body byli uplne stejne, krome osnovy profilu ktere bylo cele zkopirovano

 

Vsak me je to jedno jestli delate jiny Prison, ale aby jste meli nahodou stejny utek (WC), potreby, bodovy system (nikdy jsem nevidel, ze by treba dozorci mohli hrat od 20 nahranych hodin), vytah a tvrdit ze neznate PFR nebo ze jste NIC neprevzali z PFR

tak to hodne nasere.

 

V tyhle verzi bych mohl rict, ze jste nam prevzali vytah, chodbu, sprchy (mozna ne, protoze jsem to udelal podle conspiracy") a hlavne potreby. Neznam nejaky *prison* mimo ten nas aby tam bylo potreby. Kdyz uz potreby tak vidim casteji na Real Life nebo RolePlay server. Jen dodam, ze v Conspiracy nebylo nic o potrebach

 

A hlavne ja nevim co si pod pojmem "kopirovat" predstavujete...

 

Se všim souhlasim !!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Je to jednoducho trápne kopírovanie po NTP Prison Fox River. Skoro vo všetko čo máte v terajšej verzii 3 ste okopírovali z PFR v3. Ešte tá drzosť dať si ako názov mapy Fox River. Fakt trápne.

ty vole tak to ma dorazilo ze sme mapu dali FOX RIVER a čo sme nemohli je to mapa fox rivel tak ti to visvetlim bo ako vidim si d*****t vo filme PRISON BREAK je veznica a ta sa vola FOX RIVER !!! a mi sme sa snaili skopčit prison break film a nie dajake po*** PFR!!!

Link to comment
Share on other sites

/help /prikazy /rules

 

 

Vím že to je dnes IN , ale skuste prosím udělat česky všechny příkazy , budiž třeba všechny anglicky , ale ne že dáš 2 ENG a 1 CZE .. xD

 

 

_____

Update

_____

 

 

Jinak promin , nemám nějak chut skoušet ten server.

Link to comment
Share on other sites

//EDIT By KarTooN

Pro ty co si myslí, že jsem rybiz, tak vám řeknu to, že po něm mám účet, před pawno.cz jsem se učil pawn pouze s wikiny... doufám, že to pochopíte :klidek:

Link to comment
Share on other sites

jj rybizz je kkt ani nepozna god mode a bug v samp s nozem :d

je mi jasné, že to s tím nožem buguje, já za to nic nedávám, nejsem takový retard, kterého podřežu, on spadne na zem, plazí se, nemůže mě zabít a nadává, že mám godmode. Mimo to, jse godmode dá těžko poznat, kvůli lagům, a nebudu jak deb*l každého zkoušet, pak hráči nadávají...

 

 

se nacute prvne pracovat spromenyma cyklusi a retezcema at vam to nelaguje omg

Link to comment
Share on other sites

Lagy nejsou způsobeny jen chyby serveru, ale i samotnými hráči, třeba podle toho, jakou mají odezvu.

 

 

tak staci dat podminku na ping max treba do 100 a pak se odezva serveru zvisi

Link to comment
Share on other sites

Tak dát tam podmínku na ping max. třeba 100, tak tam vznikne problém, že pokud to náhodou někdy skočí na 160, tak ho to po několika upozorněních kickne. Ale kdyby jse tam dal max. limit třeba 200, tak jse to bude zase opakovat... ale třeba jak je tam ring, tak hráči nejsou tak blbí, aby chodili pořád do ringu s hráčem, kterému to laguje, ovšem najdou se tam i takoví... ale jejich problém...

 

není problem dat podminku pokdu ma vic jak 100 tak by byla promena treba var a za kazdy presahnuti max pingu by se promena pro var pridala o jeden z puvodni hodnoty napr 0 a pak lize by dostal 3x var tak pak az kick a samozreme byse promena pro var resetovala treba po 10min

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Takže vy jím teď vykládáte, že vám kopírujeme server jo? To jste teda hluboko klesli. Kopírujete náš server a ani si to přiznat neumíte.

 

A jak mi potom chcete vysvětlit tyhle věci?

Teď infobox co tu tam máte, je uplně stejný s naší verzí.

Trampolína v prisonu

Potřeby

 

Citace z našeho fóra

Kecy, kecy mate to od nekoho okopirovane.. Byl jsem na serveru a tam meli uplne totalne stejne veci. A ted cekate na to az oni dokonci v4, aby ste se zase zviditelnili okopirovanim. Ptal jsem se na to a rikali ze v4 komplet vytvori 1.6.....

 

*********:7182 ty screeny co ste sem dali tam uplne zapadaji, chystaji na 1.6. novy mod, a vy taky 1-2 mesice.... hele ja nwm jak to je ale rozhodne si je to podobne... tohle je jenom takovy tip tu predchozi zpravu neberte v potaz....

 

 

// Cenzured by HighPrint

Link to comment
Share on other sites

ja prijdu kvam a rikam docela dobrje mod a tvurce modu a admini rikaji ze jj tohle je dobrje mod a prison foxrvier je kopirka a pritom PRISON BREAK V3 je kopirka z modu Prison alcatraz v2 ,vim to protoze kdyz se pripojite na alcatraz v2 a na jejich server je tam uplne stejnej text (jina barva akorat) a taky stejnej register a login system mod Coppy! ..

Link to comment
Share on other sites

HighPrint,ty maš take smiešne odpovede LoL že kopirujeme a oni čo robia realne zeme,životy,life.... tak to čoje ? stunt 1.2.3....? Hmm tak čo z toho mame robiť ? aby sme nekopirovali ? skombinovať vše ale ne lebo by sme opakovali DM/STUNT/DRIFT :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
HighPrint,ty maš take smiešne odpovede LoL že kopirujeme a oni čo robia realne zeme,životy,life.... tak to čoje ? stunt 1.2.3....? Hmm tak čo z toho mame robiť ? aby sme nekopirovali ? skombinovať vše ale ne lebo by sme opakovali DM/STUNT/DRIFT :boss:

 

 

Kdo říkal, že nesměj dělat podobný módy? Podobný mód a zkopírovaný mód je něco jiného

 

Mě hlavně vadí to, že kopírují a přivlastnují si ten nápad. A ještě větší je drzost tvrdit hráčům, že kopíruje ten druhej a třeba při tom ten server měl dýl, mnohem dýl

 

realné země jsou vždycky odlišné, nevidíš? Sice je tam vždycky řidičák, letečák, ale všechno je to udělano vlastním nápadem. Jeden tam má, že si za to může koupit, jeden druhej musí splnit okruhy, třetí to má na teoretický testy.

 

A proč se do toho vůbec pleteš? To je moje věc ne? :) A já to už nechtěl řešit, ale oni přišli s tím, že jim budou vykládat že kopírujeme my což mě dost naštvalo, ale pls už žádný flameware

 

EDIT k tomu příspěvku dole ˇ

 

A ta trampolína? :) A potřeby? Prosímtě vymysli si lepší omluvu

+ infobox = stejná kombinace

 

tvurce modu a admini rikaji ze jj tohle je dobrje mod a prison foxrvier je kopirka a pritom
= a tohle mi vysvětlíš jak?
Link to comment
Share on other sites

Už to neřešte tenhle mod je debilní admini napiču zabugované jak prase lágy taky úroven pawnerů jakože trochu jinde :d takže závěr

10/9 ciganu NEDOPORUCUJI

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...