Jump to content

[Design]Jakubes.net Portfólio


Guest JAKE47

Recommended Posts

":218rya6u]Nesedí mě tam ten bílej pás. Ten modrej obdelník je moc velkej na to, kolik je v něm textu. Jinak je to dobrý.

dík a tomi178 tvoj názor neberem do úvahy keďže si ani nenapísal čo sa ti nepáči atď.čiže to berem ako spam

Link to comment
Share on other sites

":1gukudro]Nesedí mě tam ten bílej pás. Ten modrej obdelník je moc velkej na to, kolik je v něm textu. Jinak je to dobrý.

dík a tomi178 tvoj názor neberem do úvahy keďže si ani nenapísal čo sa ti nepáči atď.čiže to berem ako spam

 

Prepáč ale ohodnotil som ako si chcel a koment radšej nepíšem,lebo ty by si to zobral ako "sprosté reči".

Link to comment
Share on other sites

Souhlas s Petr_AP, i když ten to vystihl až moc optimisticky. Tenhle styl designu bych použil maximálně jako web pro svýho křečka, využití pro seriózní web nepřipadá v úvahu.

Link to comment
Share on other sites

Souhlas s Petr_AP, i když ten to vystihl až moc optimisticky. Tenhle styl designu bych použil maximálně jako web pro svýho křečka, využití pro seriózní web nepřipadá v úvahu.

si strašne vtipný všetci sa rehlime že nám ide roztrhnut hlavy

Link to comment
Share on other sites

David kritiku viem zniest ale hento nieje kritika ;)

 

Killbill ďakujem :)

 

-- sob 26. bře 2011 13:21:34 --

 

David kritiku viem zniest ale hento nieje kritika ;)

 

Killbill ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Mne sa to nepáči vobec, to je práca maximálne na pol hodiny toto, urobil si pár obĺžnikov, dal tam text a dole capol 7(2 rovnaké) obrázkov vedľa seba, ta biela tam nepasuje vobec, písmo v menu na tlačítka je nevycentrované, rozmazané trošku. Ak nevlastníš ICQ tak načo to tam píšeš a ešte máš tam 4 obrázky designov ale len 3 na download

 

0/10

Link to comment
Share on other sites

Ok tak začneme.

 

Head:

Chtělo by to menu posunout na jednu ze stran(vlevo,vpravo) nebo aspoň ho dát přím do prostředka, tím bych posunul i text do prostředka.

 

Body:

No nejen, že bych to dal celé do jedné barvy buď černé nebo bílé(spíš bílé)text bych přendal vlevo a doprava bych dal klasické přehrávání tvých výtvorů(prostě by se tam postupně zobrazovali), ale boční okraje okraje bych odstranil

 

Footer:

zde bych nechal max ten kontakt, ostatní najdou návštěvníci pod nějakou položkou v menu to WebMaster by tam též nebylo.

 

Toď můj názor

 

3/10

Link to comment
Share on other sites

Design tvého portfolia se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Nijak mě nezaujal, prostě nic. Já si myslím že by se taky mělo podílet na tvém předvedení, tedy jaký jsi grafik. Ale když tam dáš toto, tak si myslím, že když se ještě podívá na tvé práce, tak odejde. Toť můj názor.

 

Hodnocení - Nepěkné, nic, o ničem, na prd.

Link to comment
Share on other sites

Todle je hnus, připadá mi to jak na blogu :d

 

Vzhledově otřesný, co ti mám říct? nelibí se mi to amaterské spracování, není to nic proti tobě ale proti tomu jak děláš, nemá to něco co by ostatní zaujalo, že tam dáš pár černot a trochu bílé a položky na texty to je fakt portfolio.

Link to comment
Share on other sites

To, že umíš vytvořit v Photoshopu čtverečky a přidat do nich text a obrázky z tebe vůbec nedělá grafika. Nebo můžou z tebe dělat grafika, ale aspoň kdyby jsi je uměl dobře zpracovat. Tady se ty snažíš udělat něco, co jsi viděl. Jenže neumíš ještě pořádně jak. Tohle je vážně lacinej a hnusnej návrh.

 

Header a logo opět stojí za ho*no. Menu je hnusné, ani neumíš text v něm řádně odcentrovat. Ostatní má špatné barevné spektrum, špatné rozložení, odfláknuté prvky, nesmyslné rozložení textu a můžu pokračovat do nekonečna.

 

Je to hnusná, amatérská a nechutná stránka která vůbec s porfoliem nemá co společného. Nemám ani rád lidi, co ze sebe dělaj grafika a přitom neumí ani udělat ani jednu práci pořádně. Nemusí to být nijak úžasný, ale stačí jenom si s tím pohrát a porozumět vůbec tomu. Což u tebe vůbec nevidím. Tvoje práce jsou hnusné a amatérské, až příliš jednoduché, špatně barevně sladěné, nemáš absolutně potuchu jak má webdesign vypadat... nebudu tě už dál trápit těmito slovy. Bylo by jich tedy moc.

 

Určitě v tom pokračuj dál a zlepšuj se, ale to zlepšení zrovna moc vidět nejde. Bohužel. Stále se držíš jednoho a toho samého a ta cesta není ta správná.

 

Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...