Jump to content

[FS/MAP] Alcatraz (887 objektov!!!)


LYRIcS

Recommended Posts

Cawte, mozno poznate moj stary topic alcatrazu ktory som vytvoril pred rokmi do single playeru, no pri jeho robení ked som mal asi 87% tak som omylom prepisal ten subor takze sa vymazal xD. Tak som zacal robit novy alcatraz, taky co sa bude podobat skutocnemu alcatrazu

alcatrazreal.jpg

. Tak sa podarilo a alcatray je uy hotovi, davam sem PWN aj MAP (do mta).

 

!!! Poznamka !!!

Je tam 887 objektov, takže pri normálnom CreateObject vam to asi nepojde, kedze SAMP vytiahne len 400 objektov, preto použite Streamer

 

SCREENY

 

 

 

 

CreateObject & CreateStreamObject (midoStream)

 

Poznámka: Text v pawne moze mat len 60000 znakov, ja som ich tu mal neco cez 226000 tak som to musel poriesit inak, dal som to na uloz.to, mate to tam notepade (.txt)

http://www.ulozto.sk/8422571/alcatraz-txt

heslo: ALCATRAz

 

 

MTA

 

Súbor do MTA:

http://www.ulozto.sk/8388458/alcatraz-mta-zip

heslo: ALCATRAz

 

Link to comment
Share on other sites

mě to moc jako alcatraz nepřipadá... "scratch"

ale asi sis stim dal dost prace kdyz tam je pres 800 oebjektů...tak ti dám 5/10 (5 = snaha)

Link to comment
Share on other sites

se divim sis s tim dal takovou praci a davas to zadarmo na net jinak pekna prace

chcem sa s tym podelit :), a ozaj, je tam aj vnutro alcatrazu (myslim cely), pridam sem screeny

Link to comment
Share on other sites

se divim sis s tim dal takovou praci a davas to zadarmo na net jinak pekna prace

Taky pořád jedeš po penězích ... a rze 8 je pry placená, kolik si za ní už upotřebil Kč ?

 

btw lyrics... každy lamer si muže napsat "map by %s" tak si tam hod pár objektů a těma objektama bude "napsáno" kdo to vyrobil, něco jako easter egg od rockstar games co maji všude po mapě v GTA:SA ... to už nikoho nenapadne že totam někde je a ještě aby hledal ID objektů a pak je mazal ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslím že 800 objektů je až moc, když sem já měl jednou podobněj ostrov, větší než todle tak měl cca 300 objektů a to byl plně obsazenej do detailů "lol"

 

No každopádně je to povedený 9/10 -1 za moc objektu

Link to comment
Share on other sites

5/1o

Nehovorím že by som to ja urobil

Ale proste sa mi to zdá ako zbyťočné

Keby je z toho mód alebo Fs tak ok

Lenže tu nevidím nič , pwn nejdem sťahovať lebo mi je to zbytočné

Inak ok :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...