Jump to content

[Design]Game Portal


Guest JAKE47

Recommended Posts

Nehovorím že to je úplne zle ale chýba mi tam napríklad sivá ešte ;) header je otras to no komment, tie červené panely sa mi nepáčia, použi inakšiu červenú a tý partneri sú tiež horzný

 

Verdikt:

 

2/10

Link to comment
Share on other sites

Můj názor: zakulať rohy u backgroundu, ten uhel napravo nahoře je hnus, ten 3 banner smrštěný v panelu partneri to je co? :d vršek červených panelů roztahaný až na jediný login panel, text v "headeru" okousaný, zahlaď ho aspoň, menu se příliš podobá mému simple gameportál, sám jsi mi to napsal. Textová pole ti ujíždí .

-1 pozadí

-1 barvy

-1 panely

-1 roztahané panely

-1 ohlodaný text

-1 header

-2 smrštěný banner webmaster

-1 provedení

 

Verdikt: 1/10 za snahu :) Klidně zase smaž celý téma :d

Link to comment
Share on other sites

Nic nového. PHP Fusion styl jako každej jinej. Takže hnusnej.

Celý web je přehnaně obrovský. Header není žádný (nepočítám ty strašné postavičky). O logo se ani vítr neopřel. Ty položky jak už jsme zmiňoval, jsou zbytečně obrovské (což je celý web).

 

Panely nic neříkající. Hnus. Menu je na tom asi nejhezčí. Shoutbox nechápu proč text v něm je zmenšen oproti ostatnímu. Je to největší svinstvo! Novinky jsou nudné, bez nápadu prostě na ho*no. Autor novinky a další informace snadno splývají s textem novinky. V loginu nechápu ten text, proč je takhle uřízlej. Snadno to všechno splývá s jiným obsahem. O partneřích se radši ani nebudu vyjadřovat. To je přímo jímka...

 

Nelíbí se mi to, je to hnusný, chudý, bez nápadu, s razantníma chybama, dementní php fusion styl. Prostě tohle je strašnej humus, který s grafikou nemá nic co s polečného. Drž se dál těch hnusnejch zasranejch php fusionů a neočekávej odemě nic lepšího než takovéhle hodnocení a jednání.

 

Hnus, pryč s tím!

Link to comment
Share on other sites

igni chcel by som od teba názor na jeden design (neni moj ani nemam nic spolocne) podla mna je uzasny teraz som bol na jednom webe a bol v partneroch podla mna je strasne pekny

 

http://www.predys-design.eu

Další fusionovská spatlanina, která se jeví "že je něco". Kombinace a kontrast barev je příšerná. Strašně to září. V headeru je namrskáno X věcí a ve výsledku je to humus. Logo mě taky nijak nezaujmulo. Vše ostatní nemá smysl hodnotit. Klasickej fusion s hnusnýma panelama.

 

Web nemá hlavu ani patu. Hraje si na něco, co není. Kontrast barev je hnusná, barva mohla být lepší. Jako prezentační stránka nějakého grafického studia tohle nemá co společného.

 

Nelíbí se mi to.

---

Spokojen?

Link to comment
Share on other sites

jj som spokojný s názorom ale chcem sa spýtať čo sa hodí viac pre GP (čo sa týka mojho designu) ako PHPfusion? HTML design by bol asi divný

Proboha co sem sereš html. Pokud děláš design, tak co je ti dotoho do jakého RS to bude? Ty se nemáš doháje řídit nějakým redakčním systémem. VŽDY SE REDAKČNÍ SYSTÉM PODŘIZUJE WEBDESIGNU A NE NAOPAK JAK TADY VŠICHNI DĚLÁTE! Doprdele už si to uvědomte. Můžete použít desítky jiný RS, který jsou kvalitnější, dají se i lehce upravovat a kodovat. A ne že furt serete Fusion a podřizujete tím i design. Co to jako doháje je?

 

Řeknu to ještě jednou a naposled. PŘI TVORBĚ WEBDESIGNU TĚ NEZAJÍMÁ, NA JAKÉM RS TO POBĚŽÍ. TEPRVE AŽ RS SE ŘÍDÍ PODLE WEBDESIGNU. Tak ku*va vypusť svoji fantazii, kterou grafik musí mít a TVOŘ! Ale vyser se už jednou konečně na fusion!

Link to comment
Share on other sites

jj som spokojný s názorom ale chcem sa spýtať čo sa hodí viac pre GP (čo sa týka mojho designu) ako PHPfusion? HTML design by bol asi divný

Proboha co sem sereš html. Pokud děláš design, tak co je ti dotoho do jakého RS to bude? Ty se nemáš doháje řídit nějakým redakčním systémem. VŽDY SE REDAKČNÍ SYSTÉM PODŘIZUJE WEBDESIGNU A NE NAOPAK JAK TADY VŠICHNI DĚLÁTE! Doprdele už si to uvědomte. Můžete použít desítky jiný RS, který jsou kvalitnější, dají se i lehce upravovat a kodovat. A ne že furt serete Fusion a podřizujete tím i design. Co to jako doháje je?

 

Řeknu to ještě jednou a naposled. PŘI TVORBĚ WEBDESIGNU TĚ NEZAJÍMÁ, NA JAKÉM RS TO POBĚŽÍ. TEPRVE AŽ RS SE ŘÍDÍ PODLE WEBDESIGNU. Tak ku*va vypusť svoji fantazii, kterou grafik musí mít a TVOŘ! Ale vyser se už jednou konečně na fusion!

Asi se jedná o to, že když to udělá ten design podle RS, tak je to pak lehčí nakodovat nebo-li dosadit do code :d Ale souhlasim s tebou.. Kdybych nebyl línej, tak jsem GameHell předělal na html bez Redakčního systému max nějaké to php na ulehčení práce jako např. psaní novinek apod. Ale jsem moc línej, takže to už nechávám tak :d Ale new portál co dělám s nejmenovaným člověkem, už má vlastní RS. Takže souhlasim s tebou, taky se mi zdá, že fusion používá moc lidí.

Link to comment
Share on other sites

Asi se jedná o to, že když to udělá ten design podle RS, tak je to pak lehčí nakodovat nebo-li dosadit do code :d Ale souhlasim s tebou.. Kdybych nebyl línej, tak jsem GameHell předělal na html bez Redakčního systému max nějaké to php na ulehčení práce jako např. psaní novinek apod. Ale jsem moc línej, takže to už nechávám tak :d Ale new portál co dělám s nejmenovaným člověkem, už má vlastní RS. Takže souhlasim s tebou, taky se mi zdá, že fusion používá moc lidí.

Pokud tohle uděláš, že to stavíš tak aby se to snadno kodovalo tak to není žádná grafika, ale naprostej humus kterej se neoznačuje jako grafika ale naprostej ODPAD. S grafikou to nemá co společného a pokud to sem budou neustále cpát, budu je neustále posílat do místa, kde světlo nesvítí.

 

Není možné tohle označovat za design a dělat ze sebe grafika. To v žádném případě!

Link to comment
Share on other sites

Asi se jedná o to, že když to udělá ten design podle RS, tak je to pak lehčí nakodovat nebo-li dosadit do code :d Ale souhlasim s tebou.. Kdybych nebyl línej, tak jsem GameHell předělal na html bez Redakčního systému max nějaké to php na ulehčení práce jako např. psaní novinek apod. Ale jsem moc línej, takže to už nechávám tak :d Ale new portál co dělám s nejmenovaným člověkem, už má vlastní RS. Takže souhlasim s tebou, taky se mi zdá, že fusion používá moc lidí.

Pokud tohle uděláš, že to stavíš tak aby se to snadno kodovalo tak to není žádná grafika, ale naprostej humus kterej se neoznačuje jako grafika ale naprostej ODPAD. S grafikou to nemá co společného a pokud to sem budou neustále cpát, budu je neustále posílat do místa, kde světlo nesvítí.

 

Není možné tohle označovat za design a dělat ze sebe grafika. To v žádném případě!

Teď si vem, že někdo stáhne free theme pro fusion a jen si udělá pár obrázku, které nacpe místo těch původních a změní footer :d :D Tyto lidi bych střílel :d

Link to comment
Share on other sites

OMG html bez RS nikdy nezamění php. Kdo v dnešní době chce statickej web? Všechno ručně? V dnešní době? to asi ne

Dyť jsem říkal, že pro usnadnění práce hodit php ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...