Jump to content

Změny na fóru.


chytrak

Recommended Posts

Zdravím, nejspíše jste si všimli, že se s fórem něco dělo,

 

dnes v 19.3.2011 04:47:22 - 13:07:22, byl výpadek 8 hodin 20 minut,

kvůli tomu, že spadl web server a nešel nahodit mysql server,

 

stáhl jsem tedy data a přesunul na nový hosting, poté přesměroval doménu.

 

1. Nyní máme rychlý funkční SMTP Server

(doufejme, že vydrží, né jako těch 5 před ním :d)

 

2. Měli bychom dosáhnout daleko větší dostupnosti a stability.

(teď mám pawno.cz celé pod kontrolou a v případě technické chyby mám větší pravomoci k řešení než kdykoliv předtím + nonstop technická podpora ze strany hostingu)

 

3. Byly synchronizovány všechny příspěvky, označené témata a statistiky-

 

4. Globální unban

Ano je tomu tak, v databázi banů bylo stejně spousty již nepoužívaných emailových adres, uživ. jmén a emailů, spoustu z nich sem přestalo chodit, jiní si našli stejně jinou cestu, někteří (například sdílené ip, někdo jiný na pc) dostali ban neprávem, byly tam i staré bany, co si zasloužili již dávno unban, + bany od cniryho, který dával někdy z nálady, však víme :) a kdo by dělal bordel, není problém, aby dostal znovu ban.

 

PRO Moderátory:

Udávejte důvod banu! Bany bez důvodu, nebo s důvodem jako 'jsi deb*l, nelez sem, demence, sám si to chtěl, nebo tak, nebudou považovany za platné'.

 

Multi account bude banován na nick, né na IP, protože by se dotyčný nepřihlásil ani z jednoho účtu.

 

Dále s rozvahuou udělujte délku banu, trvalý za nadávky, je třeba podle mě trochu moc :)

 

Se SMTP se budeme dobře bránit, proti dynamickým IP.

 

5. Cniry přišel o práva

Původně měl cniy práva, jen protože si je přidělil v databázi,

dnešním dnem do ní nemá přístup (ani do administrace),

nebude tedy již banovat z nálady, nebo měnit nastavení či upravovat soubory fóra.

 

 

Ještě musím dodělat spousty změň, které se vám běžným uživatelům moc neprojeví, nebo nebudou moc viditelné.

 

Poté bych začal vylepšovat fórum, (možná nové smajly, tagy, změna pravidel, kategorie, ranky atd.. atd..) [nikdo také neříká že nebudou noví moderátoři].

(Ale žádné spamování do PM! :-D)

 

 

Kdyby se něco změnilo, nebo bych na něco přišel, dopíšu to sem.

 

V případě jakéhokoliv problému s fórem sem pište,

je možné že některým stále nepůjde naše doména pawno.cz,

než se jim vymaže lokální dns cache.

Link to comment
Share on other sites

Jen bych dodal že todle už tu bylo i nedávno že to nejelo, pak nám cniry sdělil tedy mě osobně že se forum přesunulo na jiný hosting a že už to pojede a zhruba týden, 14 dnů na to baj oko se zase stalo todle, ale jinak jestli uděláš změny typu zhruba co si tu uváděl myslím že to nebude vůbec špatné.

Link to comment
Share on other sites

Konečne tu začne poriadok , už bolo na čase ...

Vidím že chytrak nechce mať fórum ako ostatné .

Ináč fakt dobré zmeny

PS : Ináč k čomu je ešte v Teamu nejskilla ? Sa mi zda že už tu rok nebol/a ..

Link to comment
Share on other sites

Konečne tu začne poriadok , už bolo na čase ...

Vidím že chytrak nechce mať fórum ako ostatné .

Ináč fakt dobré zmeny

PS : Ináč k čomu je ešte v Teamu nejskilla ? Sa mi zda že už tu rok nebol/a ..

To je chytrákův účet mám takové ponětí..

Aha , lebo som videl málo ten nick online .. tak nevím co to je za nick .. nikdy som si s tým nickom nepísal .. ale dík za info ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že takováhle změna přišla právě v pravý čas. Pokud se chytrak do toho opře, věřím že dokope forum k nějaké lepší kvalitě či komunity celého fora. Hodně štěstí.

Link to comment
Share on other sites

Nová série smajlíků, to by se hodilo, hlavně aby tam nebyl tento » "lol" & :spam: « s těmi se tu akorát spamuje :d

 

Smajlíci co jsou na ICQ by nebyly špatní, nebo ti new na facebooku.

 

Pokud budou new modíci, tak snad někdo rozumný. :d

 

Možná by se ještě mohl dodat BB kód na změnu typu písma.

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Starej chytrák nám bude chybět :d

 

Ale jinak, je pravda že fórum fungovalo jako pískoviště pro cniryho. Vždycky přišel, dělal pána šéfa a když mu člověk oznámí a zeptá se proč to pawno zase nejde tak si vyslouží návšťěvu ignore listu (Dobrá historka).

 

Jinak k těm smajlům.. Navrhl bych (pokud bych mohl) smazat komplet a nahodit koloboky.. Jsou jednoduchý a pěkně se na ně kouká.. Psycho smajly jako " :kun: , "lol" , :spam: a :zachod: " bych sem vůbec už nedal, viděl jsem je jen jako součást spamu nebo nadávky.. :arrow: Tedy teďka jsou v podvědomí lidí tu, že jakmile chci někomu nadávat, zaplním to těmihle smajly..

 

Co se týče módíků, tak NENECHAT vybrat uživatele.. Proslavenější jedinci navrhnou sebe a budou se snažit rivalitou donutit ostatní hlasovat pro ně... Navhrl bych nějakej test free-for-all, kdysi jsem dělal na jednom fóru a tenhle test navrhl.. Výsledky byli párádní, vzali sme 4 moderátory a dokonce se našel mezi nima sponzor :shock: . Modíci byli perfektní..

 

Ke globálnímu unbanu nemám co dodat... Nedokážu se vyjádřit... Většina těch co jsem absolutně nesnášel, sem již stejně měla přístup... Akorát doufejme, že se nám ještě nevrátí CjKing.. To by jsme tu měli komplet rodinu spammerů..

 

Ranky (tedy názvy hodností podle počtu příspěvků) bych neměnil.. Vždy to byl takovej malej symbol tohodle fóra.. To se mi vždycky na fóru líbilo..

 

Nevím co představuje pojem Tagy... Měl jsem za to, že právě ty ranky, ale četl jsem dál :shock: .

 

Změna pravidel? Zbytečnost.. Zaběhlá pravidla již každý zná a jsou doplněnována podle potřeby, takže obsahují vše co by měli.. Neměnit...

 

Změnu kategorií bych jednoznačně jako uživatel uvítal..

Hlavně kategorie "Počítače, HTML, CS1.6 a MTA" bych smazal.. Možná jen to MTA bych nechal páč se v tom teď začlo něco dít.. Ale kdy naposled byl příspěvek v počítačích? Třeba kategorie C# a PHP tam se občas něco šustne a dá se tam pokecat a naučit se...

Moji kategorii bys tu mohl nechat... Myslím, že v ní jsou kvalitní návody a byla by škoda to smazat.. (Či přesunout do bordelu kde to už nikdo nenajde)

 

Toť můj nedělní proslov... Díky za počtení (kakaný omezení smajlíků)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...