Jump to content

[Anketa] Město vs. Vesnice


hospoda96

Recommended Posts

Bývam v meste ale na dedine je to celkom fajn, aspoň máš kľud a vlastný dom :) záhradu, bazén, terasu, garáž kde možeš rekonštruovať auto :) // taký moj malý sen :d

 

Ale mesto je zase výhoda že nemusíš dochádzať a máš všetko blízko :)

 

btw do názvu daj [ANKETA]

Link to comment
Share on other sites

Bývam v meste ale na dedine je to celkom fajn, aspoň máš kľud a vlastný dom :) záhradu, bazén, terasu, garáž kde možeš rekonštruovať auto :) // taký moj malý sen :d

 

Ale mesto je zase výhoda že nemusíš dochádzať a máš všetko blízko :)

 

btw do názvu daj [ANKETA]

 

 

přesně na vesnici je to takoví pohodoví zhulíš se v klidu na terase bazén za barákem občas skáciš pár stromů v lese nebo rozbiješ auto u lomu prostě vesnice je bomba :d

 

bydlim na vesnici ale jen 3 km od mesta takze pohoda

Link to comment
Share on other sites

Bývam v meste ale na dedine je to celkom fajn, aspoň máš kľud a vlastný dom :) záhradu, bazén, terasu, garáž kde možeš rekonštruovať auto :) // taký moj malý sen :d

 

Ale mesto je zase výhoda že nemusíš dochádzať a máš všetko blízko :)

 

btw do názvu daj [ANKETA]

 

 

přesně na vesnici je to takoví pohodoví zhulíš se v klidu na terase bazén za barákem občas skáciš pár stromů v lese nebo rozbiješ auto u lomu prostě vesnice je bomba :d

 

bydlim na vesnici ale jen 3 km od mesta takze pohoda

 

Frajtr souhlasím stebou máš pravdu :d bývám také na vesnici a řeknu ti že je to good :d

Link to comment
Share on other sites

Bývam v meste ale na dedine je to celkom fajn, aspoň máš kľud a vlastný dom :) záhradu, bazén, terasu, garáž kde možeš rekonštruovať auto :) // taký moj malý sen :d

 

Ale mesto je zase výhoda že nemusíš dochádzať a máš všetko blízko :)

 

btw do názvu daj [ANKETA]

 

 

přesně na vesnici je to takoví pohodoví zhulíš se v klidu na terase bazén za barákem občas skáciš pár stromů v lese nebo rozbiješ auto u lomu prostě vesnice je bomba :d

 

bydlim na vesnici ale jen 3 km od mesta takze pohoda

 

 

 

 

 

 

ja 8 km od mesta a pol km od naseho domu vzdusnou ciarov je este jedna mini vesnicka tam je cca 180 obyvattelu

Link to comment
Share on other sites

Já bydlím na okraji města. Docela klídek tu je, auta nám tu nejezdí, jenom vlaky se tu pořád prohání okolo baráku. Na vesnici jsem nikdy nebydlel (jen vždy v létě jedem s kámošema na pár dní na chatu u vesnice) takže nemůžu porovnávat. S žitím v městě jsem ale spokojen, i když někdy bych to za vesnici možná vyměnil :d

Link to comment
Share on other sites

No nwm co mam oznacit pretoze byvam v dedine ale je to taka vetsia ma viac ako 6000 obyvatelov takze je to aj take male mesto :d pretoze sa vznikla spojenim asi 5 malich dedin ja byvam v panelaku ale je tu pohoda nechodi tu tolko aut ( a to mam panelak hned pri hlavnej ) a mame tu aj dost lesov a nejake tie vrchy, ale je tu zase dost obchodov a inych zriadeni takze sa nemusi chodit do mesta takze taka pohodicka :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Já bydlím v Brně - střed, takže to mám blízko kamkoliv ;)

 

// Ať jdu kamkoliv, tak dojdu na zastávku MHD, mám to blízko na linky 1, 6, 29, 32, 34, 36 a nyní i 38 a 39 a o kousínek dál mám ještě 3, 11, 12, 13, 25 a 26 ;)

Link to comment
Share on other sites

ja vesnice 100% a tam i taky bydlim můžete na každýho zvonit a nikdo vás nevidí ve město vás někdě pořád někdo vidí :d

zazvonit - utéct, zazvonit - utéct :d V pohodě sledovat ze skrýše na stromu jak naštvaní lidi vylézají ven :d

Link to comment
Share on other sites

Já bydlím ve vesnici, asi 15 minut od města Pardubice, ale jezdím tam do posilovny a na box, jinak trávím na vesnici čas na zahrádce máme velkou takže se o to staráme, řežeme dřeva, pergolu máme, uživáme koupání a mnohé další ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak vesnice je pecka.. kamosi,klid.. po ranu te zbudi v lete slunicko.. slepice soused jak dela na pile..Garaz,dilna,motorka.. atd.. ale zase mesto..

Tam mas obchodaky.. kina.. takze spis mesto protoze je tu hodne dulezitych veci..

Link to comment
Share on other sites

Já bydlím ve vesnici asi 2 roky ale bydlel jsem zbytek zivota v městě. Já sám volím vesnici je tu fakt pohodicka klídek. Žádné řvaní malých děcek pod okny. Ale nevýhoda je že tu je jen 1 obchod sice ho mam asi 300m od domu :d. A jezdí tu jenom 2 linky stoho 1 jezdí 1x deně ale tou druhou se dostanu v pohodě do města. A školu mám asi 6km od domova ve městě sem chodil do školy pěšky byla kousek .. Ale prostě vesnice je nej :)

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne bývam v meste :) Ale radšej by som volil dedinu (vesnica)

Keď bývate v paneláku (tak ako ja) tak nemáte pokoja,stále niekto zvoní je tu krik v meste všelijaké protesty,mnoho áut alebo malé deti čo kričia.

A na dedine máte krásne svôj domček,záhradku,terasu do krásneho horúceho rána vás zobudí kohút :) Na záhradu vyjdete v trenírkach ľahnete si na trávu,čerstvý vzduch autá po dedinách moc nechodia takže ja by som volil radšej dedinu :)

 

P.S => Mám aj taký menší sen bývať tam :d

Link to comment
Share on other sites

Dedina ;) ked je slnko tak len videm von, bicykel a krasne niekde idem..Auta chodia niekedy len,cez leto sa kupem v bazene (v zemi vybudovany! :d ) no proste parada..A opekačky pri dedine.. Večer.. Proste dedina je naj :d

Link to comment
Share on other sites

Dedina ;) ked je slnko tak len videm von, bicykel a krasne niekde idem..Auta chodia niekedy len,cez leto sa kupem v bazene (v zemi vybudovany! :d ) no proste parada..A opekačky pri dedine.. Večer.. Proste dedina je naj :d

 

Tak to je jasný, že v zemi.. komu by se taky chtělo lízt a plavat "ve vzduchu" "geek"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...