Jump to content

[FUN]Demencia mojom servery


Mattsy

Recommended Posts

Dneska prišiel na srvr nejaký lol a pýtal lvl ale tak všetko je v spoileri :d, mám tam RZE takže niečo tam je viac kvoli tomu blbému antispamu a crazyhost neukladá diakritiku do logu tak lúštite ale dozviete sa tam že 03b už bolo v roku 2006 xD

 

RZE tam je len do 1.marca ;)

 

Nemožem to dať do spoileru takže tu to máte takto:

 

http://bugsy.707.cz/demence.txt

Link to comment
Share on other sites

Dneska prišiel na srvr nejaký lol a pýtal lvl ale tak všetko je v spoileri :d, mám tam RZE takže niečo tam je viac kvoli tomu blbému antispamu a crazyhost neukladá diakritiku do logu tak lúštite ale dozviete sa tam že 03b už bolo v roku 2006 xD

 

RZE tam je len do 1.marca ;)

 

Nemožem to dať do spoileru takže tu to máte takto:

 

http://bugsy.707.cz/demence.txt

Heh ten peter je lowka prej umě daš mi admina nikdy jsem nebyl o 5min pozdjei maš Cool Zeme 3 měl sem ji na svym servr

Omg prej nebyl admin a měl servr :d

Link to comment
Share on other sites

Jsem si trochu zavzpomínal na ty staré časy, kdy bylo Lost City jeden z nejlepších módů (podle mě lepší i než wtls) a když se hrávalo na 0.2.2. Od SAMPka jsem odešel nějak na přelomu 0.2.2 / 0.2x :(, ale vrátil jsem se na konci působení 0.3a, a odešel jsem (zase) po vydání 0.3c ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne že by mě to zajímalo... ani mi to nepřišlo moc vtipné..spíše k pláči ale co se týče toho "peter" tak nikde nevidim: Uživatel peter byl zabanoval :d

 

ja som ho nebanoval, som si robil piču z chlpaca a smial sa z neho :d :D

Link to comment
Share on other sites

Když už se bavíte o takovejch exotech, jednou ke mě na server přišel taky jeden. Tvrdil že je hlavní admin a má rcon. Potom se mě zeptal, kde se přidá k armádě, (přitom tam nebyla). Potom si připadal jak na RZE. Nakonec začal cheatovat ... :d

Link to comment
Share on other sites

Dneska prišiel na srvr nejaký lol a pýtal lvl ale tak všetko je v spoileri :d, mám tam RZE takže niečo tam je viac kvoli tomu blbému antispamu a crazyhost neukladá diakritiku do logu tak lúštite ale dozviete sa tam že 03b už bolo v roku 2006 xD

 

RZE tam je len do 1.marca ;)

 

Nemožem to dať do spoileru takže tu to máte takto:

 

http://bugsy.707.cz/demence.txt

 

TVL To je demence kolik mu bylo snad 11 ne? TVL mě je 17 a takovýdle čuráky co nemaj páru o samp ani o pawnu ! BAN na ně . Jednak jsem si všim že nemáš nouzi o smajlíky, když někomu dáš jen tak admin level to je jako by měl cheaty, jsem spokojenej s Xtreme Admin 2.2 kterej posílá info všem adminům o tom který hráč použil příkaz. Já na svém serveru preferuju "Admin je taky hráč" to znamená že admin používá příkazy pouze když je to nezbytně nutné, nebo když udržuje server od cheaterů a pod. Takovýdle haranty by sem vůbec něměly pouštět, ale škoda že to nejde :( .

Link to comment
Share on other sites

"lol" "lol" "lol" To je magor :d

Na mém serveru to bylo podobné, máme však prevenci, jakmile se ukáže nový hráč okamžitě dá někdo z adminů preventivně /dann Ne, lvl nedostanes!!! :d

Link to comment
Share on other sites

kde máš napísané že je to vtipné? [FUN] znamená zábava, musel som dať niečo pred názov topicu...čo som mal dať???

 

Eeee... ohavny deb*l peter?

 

:d "lol" ten byl taky u mě na serveru :d a chtěl po mě admin lvl

 

heheh koukam ze je jak zakerny vir :d

Link to comment
Share on other sites

Guest ShooterCZ

Jj, tihle hráči jsou dementní :d např.: na SUPER PAŘBĚ sou 3 admini kteří přišli, a jen proto že sou kámoši Atomase, tak dostali práva :d nic proti SP, já SP miluju je best, ale tam se nemyslí na to že někteří mají přes 500hod., pomáhají apod. ale ne, tam to dostane deb*l který ani neví že na RZE 8.1 je max. plat 2000$ :d fkt dmnce

Link to comment
Share on other sites

Ako takýto ľudia ma dokážu pobaviť ale úprimne ich ľutujem, možno keď dospejú bude lepšie ale tak neviem no...

Dneska byl na mojem servur prej dostanu ban jestli mu nedam lvl a pak si dal jmeno hl.admin hostingu :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...