Jump to content

Car Spawner by standaedl


stanislavedl

Recommended Posts

Čau všichni, nudil jsem se tak jsem vyrobil takový Car spawner přes dialog snad vám sem nemusím dávat obrázky a dokážete si představit co to je xD . Takže ve filterscriptu je 1 příkaz /vozidlo - zobrazí dialog s kategorií když si nějaké vyberete tak vás to do něj rovnou hodí :d

 

Až ozkoušíte tak napište jak se vám to líbí :d

 

Link : http://www.uloz.to/7618977/auta-amx

 

Ještě teda ten screen kterej potřebujete vidět :d

 

autau.jpg

 

 

s pozdravem standaedl

Link to comment
Share on other sites

JJ, dej sem i pawno :d . Těchto scriptů jsem viděl už hodně, ale žádný nebyl česky. :d

Zasloužíš si plný počet. 10/10 :)

 

pawno si mužeš stáhnout my chcem pwn :p

 

Chytřejší hlavičky by pochopili, že bych chtěl zrojový kod. :)

Link to comment
Share on other sites

JJ, dej sem i pawno :d . Těchto scriptů jsem viděl už hodně, ale žádný nebyl česky. :d

Zasloužíš si plný počet. 10/10 :)

 

pawno si mužeš stáhnout my chcem pwn :p

 

Chytřejší hlavičky by pochopili, že bych chtěl zrojový kod. :)

 

a ještě chytřejší hlavičky by pochopily že mezi PAWNO, PAWN a PWN je rozdil ! ;)

Link to comment
Share on other sites

a ještě chytřejší hlavičky by pochopily že mezi PAWNO, PAWN a PWN je rozdil ! ;)

 

a ještě chytřejší hlavičky by pochopili že ty jsi lama ... :d protože v tom žádnej rozdíl neni všecko vychází jakoby z programu čili ze slova PAWNO

Link to comment
Share on other sites

a ty nejchytřejší hlavičky a ne "lamy" jako ty by pochopily že určitý rozdíl v tom je

 

PAWNO - program ve kterém se píše jazyk pawn

 

PAWN - scriptovací jazyk

 

PWN - soubor v kterém je uložený jazyk pawn :d

Link to comment
Share on other sites

v tom teda rozdíl neni řekni mi co všecko zahrnuje SLOVO pawno ... všecky ty tři věci čili to všecko patří do jednoho tak v tom asi těžko bude nakej rozdíl

 

OMG chápeš že rozdil v tom je ? PAWNO je jen ten program nic víc ! zeptej se klidně ostatních ;)

Link to comment
Share on other sites

s prominutim chodte do pice vy buzny ktery nadavaji v kazde teme. Nez aby jste byly radi ze neco vyrobil tak to tu mae jako misto na hadky ! ze se nestidite vy cigani zkurveny. Klidne mi dejte var ale musel jsem vybuchnout. ////a jinak ke scriptu. Byl by jsem rad kdyby jsi trochu vylepsil a nefunguje u toho weapons aby mi to dalo westu. westa nefacha ;+) ale jinac vela gooood :) a ocenil bych .pwn thx "affraid"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...