Jump to content

[DESIGN] Server hosting


Guest stecinsky

Recommended Posts

Tohle nema s desingem absolutně nic dočinění...

-Nechutné logo

-Panely k poblití

-Menu na dvě věci

-Písmo na ...

 

Sorry ale není na tom absolutně nic pozitivního .. 0/10. :thumbdown: :crazy::ble:

Link to comment
Share on other sites

Jak jinak ... celé pawno.cz umí jenom kritizovat (a to zrovna ti, kteří jsou v dané věci největší lamy)

Tak k designu:

Měl jsi dobrý nápad, ale špatně si ho zrealizoval... místama mi to připadá, jako dělané v malování.

Skus vylepšit pozadí a celý design "přeformátovat" na jinou, třeba světlejší barvu.

Stejně tak menu .. vypadá to jak odněkud vyřízlé, nebo tak...

Jinak k textům: věšina lidí nechápe, že grafik se musí věnovat pouze grafice a ne nějakým textům, které se tam beztak doplní až v kódu. Takže ignorovat ty dutý hlavy, co tu píšu nesmysly o textech.

A ten styl písma se mi nelíbí .. zvol jednotnou barvu a font, pro celé tělo stránky.

Výsledek: 4/10

Link to comment
Share on other sites

Jak jinak ... celé pawno.cz umí jenom kritizovat (a to zrovna ti, kteří jsou v dané věci největší lamy)

Tak k designu:

Měl jsi dobrý nápad, ale špatně si ho zrealizoval... místama mi to připadá, jako dělané v malování.

Skus vylepšit pozadí a celý design "přeformátovat" na jinou, třeba světlejší barvu.

Stejně tak menu .. vypadá to jak odněkud vyřízlé, nebo tak...

Jinak k textům: věšina lidí nechápe, že grafik se musí věnovat pouze grafice a ne nějakým textům, které se tam beztak doplní až v kódu. Takže ignorovat ty dutý hlavy, co tu píšu nesmysly o textech.

A ten styl písma se mi nelíbí .. zvol jednotnou barvu a font, pro celé tělo stránky.

Výsledek: 4/10

 

Celé pawno.cz tu kritizuje proto, že si sem dotyčný dal zhodnotit práci… a k zhodnocení samozřejmě nedílně patří kritika (tím víc u této práce). Nevím, koho zde nazýváš jako "lamy" ?

K těm textům… kdyby tam hodil Lorem, tak udělá 100x líp protože nemusí řešit gramatiku a může se naplno věnovat grafice. (A taky tam alespoň nebudou chyby).

Mimochodem jestli tohle má být 4/10 tak to bych chtěl vidět 10/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Jak jinak ... celé pawno.cz umí jenom kritizovat (a to zrovna ti, kteří jsou v dané věci největší lamy)

Tak k designu:

Měl jsi dobrý nápad, ale špatně si ho zrealizoval... místama mi to připadá, jako dělané v malování.

Skus vylepšit pozadí a celý design "přeformátovat" na jinou, třeba světlejší barvu.

Stejně tak menu .. vypadá to jak odněkud vyřízlé, nebo tak...

Jinak k textům: věšina lidí nechápe, že grafik se musí věnovat pouze grafice a ne nějakým textům, které se tam beztak doplní až v kódu. Takže ignorovat ty dutý hlavy, co tu píšu nesmysly o textech.

A ten styl písma se mi nelíbí .. zvol jednotnou barvu a font, pro celé tělo stránky.

Výsledek: 4/10

 

Celé pawno.cz tu kritizuje proto, že si sem dotyčný dal zhodnotit práci… a k zhodnocení samozřejmě nedílně patří kritika (tím víc u této práce). Nevím, koho zde nazýváš jako "lamy" ?

K těm textům… kdyby tam hodil Lorem, tak udělá 100x líp protože nemusí řešit gramatiku a může se naplno věnovat grafice. (A taky tam alespoň nebudou chyby).

Mimochodem jestli tohle má být 4/10 tak to bych chtěl vidět 10/10 :)

 

Jistě, že se to sem dává pro kritiku, ale také proto, aby se dotyčný dozvěděl, co je na jeho práci špatné, co je potřeba upravit atd. ... a toto právě většina samozvaných velkých kritiků nedělá .. většina napíše pouze něco typu:

 

tak takyto humus som snad este nevidel omfg !!! 0/10

nebo

Hnus 0/10

a našlo by se tu i mnohem více příkladů...

 

A toto mi jako profesionální kritika webu nepřipadá :) .

Teda ještě jednou texty: proč tam zbytečně cpát Lorem? Dyť se s tim akorát bude s*át v těch sloupcích...

Link to comment
Share on other sites

Když jsem otevřel spoiler ten spoiler.. začal jsem brečet.. neivm jestli kvuli tomu že už dlouho čumim do pc nebo kvoli tomu že ten desing je hnusny.... ale kvuli jednomu z toho urcite...A toto se opravdu musí uskladnit aby jste mi věřili až zase řeknu.. viděl jsem i horší ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...