Jump to content

[DESIGN] Server hosting


Guest stecinsky

Recommended Posts

Tož ale to je všechno, včetně těch cen, úplně na ho*no! Abych byl slušný, je to na víc, než na dvě věci. Fakt hnus, nemůžu říct nic jinýho.

 

Přečti si nějakej tutoriál a potom zkus to udělat podle něj. Následně si v tom hraj a ukazuj nám pěkné věci a ne tyto zrůdnosti. Díky

Link to comment
Share on other sites

Tak na to, že já grafiku neumim téměř vůbec, tak ale z tohohle se mi opravdu zvedl kufr... nedá se to v číslech vyjádřit, ale... "Obědnat" ... to mluví za vše, potom ty barvy prostě hnus.... není to úplně nejhorší, ale špatný to je... uč se, asi něco umíš, ale než se tím budeš moct chlubit, tak to bude chvilku trvat !

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88
Jak jinak ... celé pawno.cz umí jenom kritizovat (a to zrovna ti, kteří jsou v dané věci největší lamy)

Tak k designu:

Měl jsi dobrý nápad, ale špatně si ho zrealizoval... místama mi to připadá, jako dělané v malování.

Skus vylepšit pozadí a celý design "přeformátovat" na jinou, třeba světlejší barvu.

Stejně tak menu .. vypadá to jak odněkud vyřízlé, nebo tak...

Jinak k textům: věšina lidí nechápe, že grafik se musí věnovat pouze grafice a ne nějakým textům, které se tam beztak doplní až v kódu. Takže ignorovat ty dutý hlavy, co tu píšu nesmysly o textech.

A ten styl písma se mi nelíbí .. zvol jednotnou barvu a font, pro celé tělo stránky.

Výsledek: 4/10

Nato aby som hodnotil čo sa mi páči a čo nie nemusím ovládať vytvorenie grafiky. Ďalej dal to sem aby videl hodnotenie my sme mu to hodnotenie dali, a to neznamená že sme v danom obore lamy ide o to že ja nemusím vedieť ani urobiť čiaru v skicári ale mám svoj názor a toto teda rozhodne považujem za kokotinu prvého stupňa. Boli tu síce aj horšie ale myslím že toto sa dostalo na takú tretiu priečku v najhnusnejšom dizajne!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...