Jump to content

Cs 1.6 server přes pipni


HardLock

Recommended Posts

cs mohl bych jse zeptat jak udělám server přes pipni ... přes pipni jsem měl jedině server jen přes samp a chtěl bych to vyksouset i na CS 1.6 pls jak to mam udělat :)

Link to comment
Share on other sites

jzs pres pipni :d mi sme si zalozili vlastni hosting a je to ;)

PS: laguje to jak p**a :d :D :d

 

Si na hlavu bo co ? ja se těn eptam ani mě nezajimá naký hosting co máte a je to ale ja se ptám kde stáhnu tne protokol nonsteam verzi v tom návodě

Link to comment
Share on other sites

jzs pres pipni :d mi sme si zalozili vlastni hosting a je to ;)

PS: laguje to jak p**a :d :D :d

 

Si na hlavu bo co ? ja se těn eptam ani mě nezajimá naký hosting co máte a je to ale ja se ptám kde stáhnu tne protokol nonsteam verzi v tom návodě

 

Tim ti chtel rict ze je to na ho*no a laguje to a jestli ses tak dementni ze si to nepochopil tak se nech prepojit na zvlastni skolu. "demence" nauc se pouzivat google

Link to comment
Share on other sites

Nepiš jsi, je to ohavné. Správně to v kontextu "ty jsi deb*l", ale pokud si něco uděláš ty, tak je tam si.. například "koupím si pampersky"

 

Zajímalo by mne, kde si za esemesku koupíš cs server. To jen SA:MP je taková zvláštnost, protože to si kupují i tobě podobní. U cs a podobných her ne.

Link to comment
Share on other sites

Nepiš jsi, je to ohavné. Správně to v kontextu "ty jsi d*bil", ale pokud si něco uděláš ty, tak je tam si.. například "koupím si pampersky"

 

Zajímalo by mne, kde si za esemesku koupíš cs server. To jen SA:MP je taková zvláštnost, protože to si kupují i tobě podobní. U cs a podobných her ne.

 

jsi magor bo co ? Valent onic proti ale tet jsi tomu dal :d normalně na xel.cz tam to davaj za sms lol lehko :) hm zadřel jsi jak něco ale s toho jsi nic nedělej

Link to comment
Share on other sites

AdvCZ to ti odporúčam vieš aká kvalita? ten server ti nelagne ani keby si si tam dal 50 pluginov...

Tak to pěkně přeháníš já sem v životě na cs neviděl server který by mohl mít až 50 pluginů to nemá ani GS má jich asi 5 na každém serveru a sou rádi a to platí za hosting hodně a jsou jedni z nejnavštěvovanějších cs 1.6 portálu napsal si blbost.

Link to comment
Share on other sites

Ted cumim ze xel.cz zacal s CSkem ..

 

AdvCZ to ti odporúčam vieš aká kvalita? ten server ti nelagne ani keby si si tam dal 50 pluginov...

 

Myslím že xel na samp servery nepovoluje pluginy není to s cs stejné ?

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se, netušil jsem, že XEL nyní jede i do cs - před pár dny ještě ne.

 

Ale příjde mi ohavné, že za 8 slotů chtějí 100 sms, když z toho mají jen cirka 45kč, tudíž je to pro ně nevýhodné (ne nadarmo všichni hostingy dávají za 200kč a mají to celé, to je o čtvrtku více). CS je extrémně náročné, zabírá klidně i 512MB RAM, to se jim nemůže vyplatit..

Toť můj názor na tuto věc.

Link to comment
Share on other sites

Poprosil by som url adresu na ten Aniq host...Ďakujem

 

-- pon 17. led 2011 20:10:35 --

 

Poprosil by som url adresu na ten Aniq host...Ďakujem

 

-- pon 17. led 2011 20:11:02 --

 

Poprosil by som url adresu na ten Aniq host...Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Na pipni se ti to bude nehorázně lagovat (vysoký ping) jelikož tam má skoro každý začátečník nebo prostě někdo server který nechce platit v tvém případě CS 1.6

 

Radši si objednej server za peníze a máš to bez lagů a zbytečných problému ;)

Link to comment
Share on other sites

Na pipni se ti to bude nehorázně lagovat (vysoký ping) jelikož tam má skoro každý začátečník nebo prostě někdo server který nechce platit v tvém případě CS 1.6

 

Radši si objednej server za peníze a máš to bez lagů a zbytečných problému ;)

Nektere servery (placene) jsou tez na pí, radsi se mrkni na seznam nej serveru, ale za ty nejlepsi sy budes muset sahnout vice do penezenky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...