Jump to content

SA-MP 0.3c R2


niCe

Recommended Posts

stejnak je nechapu treba ten vytah je z Vice City nebo ty burinky jsou ze singlu normalne sis je kupoval v obchode tak jaka pak autorska prava kdyz je jen vzali a daly k pouziti do sa-mp ?

Link to comment
Share on other sites

stejnak je nechapu treba ten vytah je z Vice City nebo ty burinky jsou ze singlu normalne sis je kupoval v obchode tak jaka pak autorska prava kdyz je jen vzali a daly k pouziti do sa-mp ?

 

Jak už som písal výhovorka... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nechápu proč už od začátku nebyly všechny objekty z GTA SA v SA:MP.. hlavně že jsou tam takový objekty který by nikdo nepoužil na žádnou mapu, třeba ty požární schodiště z SF, je jich tam asi dvacet :d

Link to comment
Share on other sites

Lol :d Si to tasy celý pročítam, sem smutnej že to smazali kvůli neonům, protože s těma by se dělal dobrej tuning a pak se dostanu k tomu krásnému příspěvku, že je vše při starém xD

Link to comment
Share on other sites

Dalsi update - nektere objekty budou odstraneny v dalsi verzi, kterou vydaji zanedlouho, protoze chteji zmensit velikost souboru stazeneho klienta - mirrory ze kterych se klient stahuje jsou totiz pretizene.

Link to comment
Share on other sites

Dalsi update - nektere objekty budou odstraneny v dalsi verzi, kterou vydaji zanedlouho, protoze chteji zmensit velikost souboru stazeneho klienta - mirrory ze kterych se klient stahuje jsou totiz pretizene.

Napis sem ak vies priblizne jake objecti :oops:

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi pořádně četl, dozvěděl by jsi se, že se mažou jen nové objekty.

J.. tak hned nebrec, me uz nebavi cist ty kktiny co tu kazdej pise.. stejne je to porad spam. hehe taky koho by to porad bavilo ze? Cetl jsem tu jaky to jsou idioti a blbci.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby jsi pořádně četl, dozvěděl by jsi se, že se mažou jen nové objekty.

J.. tak hned nebrec, me uz nebavi cist ty kktiny co tu kazdej pise.. stejne je to porad spam. hehe taky koho by to porad bavilo ze? Cetl jsem tu jaky to jsou idioti a blbci.

tím že neumíš číst, tu akorát spamuješ a brečíš ty

Link to comment
Share on other sites

Škoda že z auta nemůžete střílet s raketometem. Nebo z něj házet granáty :d

Tjn.. ale staci i minigun. Tesim se az bude jeden server na 0.3c chodim tam casto. Vzdy nekdo bude ridit ja vemu Minigun, hodim do auta pancir (tajny prikaz mam v mode :d)

a uz na ne pojedem :d

Link to comment
Share on other sites

Včera jsme s Sweetem hráli na PTPM a tam se dalo normálně s AK střílet z auta :d taková novinka a mě o tom nikdo neřekl. Díky chlapci za info.

Link to comment
Share on other sites

Včera jsme s Sweetem hráli na PTPM a tam se dalo normálně s AK střílet z auta :d taková novinka a mě o tom nikdo neřekl. Díky chlapci za info.

Jeste to psali v info o 0.3c:)

Nejvetsi sranda je strilet z auta minigunem akorat to blbe miri :(

Link to comment
Share on other sites

Včera jsme s Sweetem hráli na PTPM a tam se dalo normálně s AK střílet z auta :d taková novinka a mě o tom nikdo neřekl. Díky chlapci za info.

Jo jde i z M4 na motorce i v autě, a další zbraně které nešli.

Link to comment
Share on other sites

Tedy, abych to shrnul

 

03c R2 není, je vrácena verze 03c R1 se všemi objekty, jak řekl Kalcor, stahujte opětovnou verzi 03c R1..Ovšem upozorňuje, že v dalších verzích budou odstraněny některé nové objekty z 03c, ale odstraňovat ty, které se málo kde používají...podřídí se většině serverů. s těmi nejpouž. objekty.

 

Moderátoři: LOCK :- )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...