Jump to content

návrh [NÁVRH] Moderátoři


Recommended Posts

Většina z nás ví, že tu moderátoři nic moc nedělají.

Nechavájí zbytečné spamerské topicy být a spamerům se ani neodhodlají dát varování. Moderátoři si furt stěžují, ale jsou tu od toho, aby tu plnili "údržbu".

A nebo někteří vůbec nejsou aktivní. Kdy jste třeba tady naposled viděli Om3na?

A nedávají bany. Za 3 vary ban, ne? Ale přesto se tu najdou lidi, kteří měli až 6 varů a ban nedostali.

 

Navrhuji najmout opravdu přísné moderátory, kteří nebudou líní mazat příspěvky, dávat varování apod. Také navrhuju sebrat moderátorství neaktivním.

 

P.S.: Tento článek nemá nijak urážet moderátory či administrátory tohoto fóra!

P.S.S.: Toto je pouze návrh, tak prosím žádné návrhy lockování.

Link to comment
Share on other sites

Většina z nás ví, že tu moderátoři nic moc nedělají.

Nechavájí zbytečné spamerské topicy být a spamerům se ani neodhodlají dát varování. Moderátoři si furt stěžují, ale jsou tu od toho, aby tu plnili "údržbu".

A nebo někteří vůbec nejsou aktivní. Kdy jste třeba tady naposled viděli Om3na?

A nedávají bany. Za 3 vary ban, ne? Ale přesto se tu najdou lidi, kteří měli až 6 varů a ban nedostali.

 

Navrhuji najmout opravdu přísné moderátory, kteří nebudou líní mazat příspěvky, dávat varování apod. Také navrhuju sebrat moderátorství neaktivním.

Tak toto je horšie ako to moje .. Ne .. LOCKED , toto nechaj na chytrakovi .

Link to comment
Share on other sites

hm pravda... sú tu taký trebárs freewall,daw3 ja som stále aktívny a viem ako sa to robí :d mohol bi som sa dostať niekďe kebyže som normálnejší ale všetko je na chytrákovi no... toto je iba návrh

Link to comment
Share on other sites

hm pravda... sú tu taký trebárs freewall,daw3 ja som stále aktívny a viem ako sa to robí :d mohol bi som sa dostať niekďe kebyže som normálnejší ale všetko je na chytrákovi no... toto je iba návrh

 

 

 

sú tu veľa ľudí čo sú aktívny a vedia ako sa to robí. (napríklad aj ja ) :d

Link to comment
Share on other sites

No vieš... ale nie každý vie narábať s phpbb napríklad ja sa to teraz učím a ide my to veľmy dobre preto sem píšem teraz zatiaľ aj také začiatočnícke lekcie... dúfam že keď už sa mi podarí naučiť to že nespamovať a začnem pomáhať ľudom a budem trochu starší určite to možno raz príde... ja nehovorím že to velmy chcem ale každý bi asi chcel biť moderátor takže kebyže je konkurz idem na to... možno aj celé fórum ale nebol bi som ten najhorší myslím si ;)

Link to comment
Share on other sites

No vieš... ale nie každý vie narábať s phpbb napríklad ja sa to teraz učím a ide my to veľmy dobre preto sem píšem teraz zatiaľ aj také začiatočnícke lekcie... dúfam že keď už sa mi podarí naučiť to že nespamovať a začnem pomáhať ľudom a budem trochu starší určite to možno raz príde... ja nehovorím že to velmy chcem ale každý bi asi chcel biť moderátor takže kebyže je konkurz idem na to... možno aj celé fórum ale nebol bi som ten najhorší myslím si ;)

 

Na phpbb je docela jednoduchý moderátorský systém, takže by tady moderátorství mohl zvládnout každý.

Link to comment
Share on other sites

Tak to zasa ani nie ;) lebo moderátor má vela ukrytých vecí nie iba v moderátorskom panely... pozor ja ich poznám... takže bi bol učiťe niaký test... nenašiel bi ich každý ;)

Link to comment
Share on other sites

Vieš viditeľnosť na fóre sa dá skryť alebo nemusí sa ani prihlásiť !

Ich nezaujíma fórum plné lám. :d

Prečo stále zakladáš nejaký topc s Návrhom sám to tu spamuješ zo zbytočnými topicmi to si ako robíš príspevky ?!

Link to comment
Share on other sites

hm pravda... sú tu taký trebárs freewall,daw3 ja som stále aktívny a viem ako sa to robí :d mohol bi som sa dostať niekďe kebyže som normálnejší ale všetko je na chytrákovi no... toto je iba návrh

 

Ty ale moderator nikdy nebudes. To by byl Fail tisice leti. -,-"

Link to comment
Share on other sites

Tak to zasa ani nie ;) lebo moderátor má vela ukrytých vecí nie iba v moderátorskom panely... pozor ja ich poznám... takže bi bol učiťe niaký test... nenašiel bi ich každý ;)

"lol" Zrovna ty bys mel byt mezi tema co by meli mit BAN. Treba ja jsem upozornoval na jeden topic kterej porusoval pravidla. Om3n psal ze se maji nahlasovat ale ja ho nahlasil a porad tam byl (nevim jestli je tam furt).

Link to comment
Share on other sites

Kecáte blbosti, nejaktivnější je tu _SmK_, Omen, cniry ;) ostatní sem příjdou poradí max do helpu či topicu, ale nestarají se o chod.

 

Danny navíc nemáš jediný ponětí co znamená být moderátor, si spammer jak má být když to tak napíšu už párkrat sem zjistil že píšeš do topicu blbosti pak si je smazal :-) a omlouval ses mi na skypu, i _SmK_ si slibíl že nebudeš spammovat podívej se píšeš do každého druhého topicu, na skype v hovoru nedokážeš ani pořádně promluvit furt se stydíš, todle bych utebe nechal zatím uplně stranou.

 

Teď po novém roce, by měli nastat prý změny, tak se uvidí.

Link to comment
Share on other sites

Kecáte blbosti, nejaktivnější je tu _SmK_, Omen, cniry ;) ostatní sem příjdou poradí max do helpu či topicu, ale nestarají se o chod.

 

Danny navíc nemáš jediný ponětí co znamená být moderátor, si spammer jak má být když to tak napíšu už párkrat sem zjistil že píšeš do topicu blbosti pak si je smazal :-) a omlouval ses mi na skypu, i _SmK_ si slibíl že nebudeš spammovat podívej se píšeš do každého druhého topicu, na skype v hovoru nedokážeš ani pořádně promluvit furt se stydíš, todle bych utebe nechal zatím uplně stranou.

 

Teď po novém roce, by měli nastat prý změny, tak se uvidí.

 

Om3n? Kdy si ho tu viděl naposled?

Link to comment
Share on other sites

Vieš viditeľnosť na fóre sa dá skryť alebo nemusí sa ani prihlásiť !

Ich nezaujíma fórum plné lám. :d

Prečo stále zakladáš nejaký topc s Návrhom sám to tu spamuješ zo zbytočnými topicmi to si ako robíš príspevky ?!

 

Ano, přesně tak, já jsem skrytej furt, vobčas placnu nějakou hovadinu na chat, když mě někdo napíše na icq, že někdo porušuje pravidla, tak mu buď odepíšu, že se na to mrknu později nebo odepíšu až když to vyřešim. Navíc já stále, čekám až si chytrak najde za mě náhradu :]

 

-- čtv 30. pro 2010 12:58:00 --

 

BTW: Chcete teda ten ban za 3 varování? takže RockyBalboa 4 varování, start?

Link to comment
Share on other sites

Podle me tady nejde o to že věčina moderátoru tu neni... to právě že tady furt nějakej oxiduje ale spíš o to že nemájí chut nekoho varovat,banovat,locknout temu,smazat temu a tak... třeba Atomas tady je pravidelně každej den ale jen vždy poradí lamam jelikož jak on sám řekl že rád něco opravuje..ale pak zas odejde..freewall je to samé... občas něco řekne semtam poradí...ale už ot neni ono... daw3... no toho jsem tu už dlouoh neviděl..ale taky když je tu nějaky design tak věčinou do dne ohodnotí takže to znamená že sem chodí..Omen ten sem chodí taky dost často a ten to tady spíš dá do klidu a zas si jde po svejch...Smk to je opravdu aktivní moderátor ja ho osobně mam nejradši...cniry a chytrák.. ty sem taky chodej ale nejam potřebu něco řešit nebo odpovídat do trapných topicu.. i když cniry když je potřeba něco udělá a chytrák ten když sem příjde tak každý chce change jmena takže se mu ani moc nedivím...a polívka už se vyjádřil ;) ode mě vše ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, s prominutím blbej návrh...? vidíš snad co jakej moderátor co dělá? není problém, sem schopnej tohle s tebou probrat a poskytnout ti log moderátorů na fóru, navíc pokud bereš obecně moderátory, tak by mě zajímalo, jestli se diváš pokažde, kdy tu kdo je, já sem tu nonstop a to doslova...snažím se dělat svoji práci tak jak mám, pravidla dodržuju co se týče banů 3x var = ban (za každé varování pak navyšuji...), za dnešek a včerejšek tuším, že mám na kontě minimálně 3 takové akce, nechápu, jak můžeš něco takového tvrdit, když nevidíš, co kdo dělá, ono tady pár moderátorů + 1 admin a hlídat 4 000 acc na fóru, není to taková celkem sranda, jak to vypadý, ano vím, všichni sem určit nechodí, ale sranda to rozhodně není...zkus si tohle vše zvládat sám...:) nic příjemnýho, pokud někoho láká post moderátora tak dávám mu týden možná 2 až se rozkouká a ta chuť ho hned přejde...toť odemě vše SP _SmK_ :v:

 

PS: touhle zprávou mluvím pouze jen za sebe, né za zbytek vedení...Oni když budou chtít, též se vyjádří...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, s prominutím blbej návrh...? vidíš snad co jakej moderátor co dělá? není problém, sem schopnej tohle s tebou probrat a poskytnout ti log moderátorů na fóru, navíc pokud bereš obecně moderátory, tak by mě zajímalo, jestli se diváš pokažde, kdy tu kdo je, já sem tu nonstop a to doslova...snažím se dělat svoji práci tak jak mám, pravidla dodržuju co se týče banů 3x var = ban (za každé varování pak navyšuji...), za dnešek a včerejšek tuším, že mám na kontě minimálně 3 takové akce, nechápu, jak můžeš něco takového tvrdit, když nevidíš, co kdo dělá, ono tady pár moderátorů + 1 admin a hlídat 4 000 acc na fóru, není to taková celkem sranda, jak to vypadý, ano vím, všichni sem určit nechodí, ale sranda to rozhodně není...zkus si tohle vše zvládat sám...:) nic příjemnýho, pokud někoho láká post moderátora tak dávám mu týden možná 2 až se rozkouká a ta chuť ho hned přejde...toť odemě vše SP _SmK_ :v:

 

PS: touhle zprávou mluvím pouze jen za sebe, né za zbytek vedení...Oni když budou chtít, též se vyjádří...

 

a kdo rikal ze nejsi aktivni? :d

tady te prave skoro kazdy chvali "rr"

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, s prominutím blbej návrh...? vidíš snad co jakej moderátor co dělá? není problém, sem schopnej tohle s tebou probrat a poskytnout ti log moderátorů na fóru, navíc pokud bereš obecně moderátory, tak by mě zajímalo, jestli se diváš pokažde, kdy tu kdo je, já sem tu nonstop a to doslova...snažím se dělat svoji práci tak jak mám, pravidla dodržuju co se týče banů 3x var = ban (za každé varování pak navyšuji...), za dnešek a včerejšek tuším, že mám na kontě minimálně 3 takové akce, nechápu, jak můžeš něco takového tvrdit, když nevidíš, co kdo dělá, ono tady pár moderátorů + 1 admin a hlídat 4 000 acc na fóru, není to taková celkem sranda, jak to vypadý, ano vím, všichni sem určit nechodí, ale sranda to rozhodně není...zkus si tohle vše zvládat sám...:) nic příjemnýho, pokud někoho láká post moderátora tak dávám mu týden možná 2 až se rozkouká a ta chuť ho hned přejde...toť odemě vše SP _SmK_ :v:

 

PS: touhle zprávou mluvím pouze jen za sebe, né za zbytek vedení...Oni když budou chtít, též se vyjádří...

Vy nabíráte moderátory? :d

 

Ani na to nemysli...

 

 

Smk nikdo tady proti tobě nic nema ty jsi tady jak řikáš jsi tady nonstop...takže ses ani nemusel vyjadřovat ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...