Jump to content

[?] Mimozemšťané na zemi


ffredyk

Recommended Posts

Guest [*LoNg*]LiFe
btw Mimozemšťané na zemi je to taký prúhledný název jak bi asi mohli přijet na tuhletu planétu? to svět není taký bohatý aby si zaobstaral zbraně? a jasne frog... všechno se děje v USA protože sou tam bohatí američané... čo si myslíš že ti přijede do česka UFO? nechápu jak mužete tomu věřit možná takově něco fakt existuje ale né u nás to sou jich věci tu budete na pawno fóru rozoberat témata mimozemštané tak se to fakt stane... já neříkám že takového něco neexistuje ale ne rozhodně tu milane... v česku UFO nikdy neuvidíš... jedine že bis do nej sadl a začal ho ovládat... tohle téma nemá pointu vi se tu rozprávate o mimozemštanech... no dovolte a ffredyku když tím tanířem myslíš ufo... tak seš na velkém omylu no... jako ste videli v tom videu co sem vám napsal ted trocha odbočím s tématu v čínsku ufo taky bylo a lidé si myslí že sou to bouhé nemysly kde lidi nemají dúkazy tak potom pátrá i police a k tematu daniel tys Area51 myslel jako v GTA San Andreas? nebo co? protože to Google Maps nenajde... btw když si myslíte že tohle je holý nesmysl co sem tu napsal tak mi tenhle příspěvek smažte já to študoval jen kuli vam... btw píše se to již na youtube... tak asi něco s toho bude :) uvidíme jak tohle témata bude pokračovat dál možná vám sem nejaký novinky ješte dopíšu rád si kuknu i vaše reality zo sveta :d

 

 

ty si myslis ze sme jediny na svete sa zobud urcite tu uz bolo ufo mi sme malilinka bodka vo vesmire takze mozno existuje 1000 000 planet kde je zivot tak co to tu meles a teraz aj nasli planetu ktora je 2 x vacsia od nasej a da sa tam zit tak mozne to je ze ufo existuje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No, nečtu si všechny vaše názory. Mám svůj názor. Nechápu proč vznikla doměnka, že ti "mimozemšťané" mají kruhové, talířové lodě. Taky nechápu, proč to musí být takové malé zvířátka s velkýma černýma očima. Dokonce musí být i někdy zelení. U nás určitě nejsou.

Link to comment
Share on other sites

Vo vesmíre určite nie sme jediní.. lenže ak tam niekto je, tak sa určite nevyskytuje v takej forme ako my a teda vôbec nemôže mať podobnú štruktúru ako my, 2 nohy, atp..

Podľa mňa sú tam nejaké mikroorganizmy, ktoré majú úplne iné vnímanie, úplne iný svet,..

 

Ale pravdaže..mimozemšťania to je téma na celé storočia. Napríklad minule som pozeral dokument o Roosveltskej "pitve mimonzemšťana". A nakoniec z toho vyšlo, že to bola lož.. Síce sa to ťažko dokazovalo, lebo tam bola použitá taká maska, ktorú horkoťažko vyrobia aj hollywoodsky efektári, ale spravili to a tak nie je o tom pochýb..

Toť môj názor.. A aj tak myslím, že zachvíľu táto téma bude locknutá, lebo sa tu vyjadrujú názory a ako sa vraví: "100 ľudí, 100 chutí" :)

 

BTW: K tomu obrázku/článku.. Na obrázku je tvor zvaný Chupacabra (el chupacabra). Tento tvor je stavbou veľmi podobný tvoru, ktoré si predstavuje väčšina z vás pod názvom "mimozemšťan". A vlastne z tohto tvora vyšla aj prvá predstava o výzore mimozemšťana :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=SmHmnfgON4A

Link to comment
Share on other sites

Já si myslím toto: Je blbost aby sme byli ve vesmíru sami, promyslete to, vesmír je obrovský snad i možná nekonečný tak tak určitě někde život bude ale nemusí být zase vždy inteligentnější jako my. Někde můžou být vyspělí "UFOni", a někde zase jenom něco jako opice. Já si teda myslim že 100% někde život je, ale nemusí to být zase tak že nás non-stop pozorují atp.

tu budete na pawno fóru rozoberat témata mimozemštané tak se to fakt stane..

 

To je pro tebe dobře ne? Aspoň si zaspamuješ :d

 

Area51 myslel jako v GTA San Andreas? nebo co? protože to Google Maps nenajde.

 

Jak v GTA? Víš co je to Area 51? http://cs.wikipedia.org/wiki/Area_51

Link to comment
Share on other sites

Pro Chrise... jsi ješte "malý" na to aby jsi se zajímal o neco takového... i když veřím že tě to značne fascinuje...AREA 51 je dnes už v uvozovkách "Tajné" středisko kde měl probíhat vývoj nových zbraní,letounu a taky zde probíhali genetické pokusy... ovšem v dnešní době kdy už AREA 51 je známa asi jako Washnington DC se tam už žádné pokusý neprovádějí...

Link to comment
Share on other sites

k tomu projektu california.. když na to koukám tak mě fakt mrazí v zádech (kdyby to byla pravda), ale pravděpodobnější je že to mělo jen odlákat pozornost od atomové bomby..

 

Koho to zajímá doporučuji parádní film dokonalý trik který se taky zabívá teleportací atd.. (mimo jiné tam vystupuje největší borec Nikola Tesla :))

Link to comment
Share on other sites

nj oni na to asi chtejí zaútočit... na ty zbrane nebo tak něco možná vědejí že ty zbrane je mohou zničit...

:d :D :d :D :d Ty máš pěknou fantasy..

viz.

Pro Chrise... jsi ješte "malý" na to aby jsi se zajímal o neco takového...
Link to comment
Share on other sites

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=1347

 

Určitě už to všichni viděli, ale měl sem s toho divnej pocit.

 

Proč ne přímo UFO to není,ale mohlo by to mnohé vysvětlovat

 

1.část:

 

 

2.část:

 

http://www.proofofalienlife.com/zimbabwe_alien_video.html

 

62 dětí vidělo mimoníka.. Nakreslili ho všichni stejně/podobně!

 

To zas vypadá na další výmysl. Proč by měl jejich objekt být všude kruhový. Už mě leze na nervy to, že kdo viděl "UFO", tak to byl objekt ve tvaru talíře, který krásně svítil a blikal. "lol". Proč se všem zdá, že ti mužíci mají velké černé oči a ruce a nohy jako sirky ?

Link to comment
Share on other sites

Ty videa na tn.cz byli zajmave ale vem si to ze ty by ses fotil s kamoskou/kamosem a mel vuj fotak blesk a doma na PC zistil ze vedle tebe stal naky mimozemstan bych byl posranej strachy :d ale ten projekt Philadephie je zajmavej no pohybovani se v case a teleportace.

toto presne sa stalo jednej babe s kamaratkou.. sli sa niekde prejst pri taky les a boli chrptom k lesu..odfotili sa a ked prisli domou dali tu fotku do pc a na p*kec.sk.. ked to tam dali pozreli sa lepsie a pri kraji toho lesa stal mimozemstan vyzeralo to ako klokan ale oni to tam nevideli az na tej foto.. a stoho usudzujem ze mimozemstania mozu byt neviditelny.. :):d

Link to comment
Share on other sites

Mě přijde jenom divný to, že když jsou tak inteligentní 1000x víc jak my tak proč jsou tak "blbí" a nechaj se vyfotit? Nebo natočit? Nebo dokonce chytit?

 

a stoho usudzujem ze mimozemstania mozu byt neviditelny.. :):d

 

Když by byli tak inteligentní tak proč ne? Akorát když sou neviditelní tak jak jak mohli být vyfoceni?

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Mě přijde jenom divný to, že když jsou tak inteligentní 1000x víc jak my tak proč jsou tak "blbí" a nechaj se vyfotit? Nebo natočit? Nebo dokonce chytit?

 

a stoho usudzujem ze mimozemstania mozu byt neviditelny.. :):d

 

Když by byli tak inteligentní tak proč ne? Akorát když sou neviditelní tak jak jak mohli být vyfoceni?

 

Ty kdybys šel v noci a nic neviděl bys určitě věděl že nemůžeš šlápnout do žádné pasti..

Link to comment
Share on other sites

 

Kukal som trocha google som sa trochu začal tím moc zaujímať a našiel som toto

ufo na slovensku

ufo105.jpg

ufo_big.jpg

tyzdnovkar1024.jpg

tatry.jpg

toto už fakt niečo znamená :v:

 

 

Toto akurát znamená to, že tu máme pár šikovných grafikov, ktorý vedia robiť fotomontáže :) A kruhy v obilí robia ľudia :)

Link to comment
Share on other sites

Ty videa na tn.cz byli zajmave ale vem si to ze ty by ses fotil s kamoskou/kamosem a mel vuj fotak blesk a doma na PC zistil ze vedle tebe stal naky mimozemstan bych byl posranej strachy :d ale ten projekt Philadephie je zajmavej no pohybovani se v case a teleportace.

toto presne sa stalo jednej babe s kamaratkou.. sli sa niekde prejst pri taky les a boli chrptom k lesu..odfotili sa a ked prisli domou dali tu fotku do pc a na p*kec.sk.. ked to tam dali pozreli sa lepsie a pri kraji toho lesa stal mimozemstan vyzeralo to ako klokan ale oni to tam nevideli az na tej foto.. a stoho usudzujem ze mimozemstania mozu byt neviditelny.. :):d

 

Mé rodině... se stalo něco podbného... byli jsme v kanadě a šli jsme v noci lesem... a otec byl docela nadrbaný a tak proste musel fotit... no tka jsme se tam postavili... fotak na parez...samospoušt...jsme se vyfotili vse ok.. prijdem domu ... druhy den jsme tu foto hodili na kompa a až ted jsme si uvedomili že jen kousek a mohli jsme být po smrti.... zá nami stála puma

 

-- sob 18. pro 2010 19:01:06 --

 

Kukal som trocha google som sa trochu začal tím moc zaujímať a našiel som toto

ufo na slovensku

ufo105.jpg

ufo_big.jpg

tyzdnovkar1024.jpg

tatry.jpg

toto už fakt niečo znamená :v:

 

 

Toto akurát znamená to, že tu máme pár šikovných grafikov, ktorý vedia robiť fotomontáže :) A kruhy v obilí robia ľudia :)

 

Prd fotomontáž :d máš na foťáku špinu a pak to dáš na net jako ufo :d

Link to comment
Share on other sites

je to divné, ale pochybuju, že by v area51 aj v dnešní době neprobíhali pokusy :d .. proč by to tam tedy neustále hlídali apod? :d .. ale jedno .. k mimozemšťanům - Nemám důvod věřit tomu, že jsme ve vesmíru sami. Pokud se vyskytují na Zemi, tak dokud neuvidím na vlastní oči tk neuvěřím :)

 

 

Ale babka mi jednou říkala večer venku na verandě co se stalo její známí. Byla doma sama a šla otevřít okno. Koukla se při tom na oblohu a uviděla nějaký záblesk či co. Když se probrala, ležela na gauči, okno měla zavřené a měla jakoby okousané nehty. Nechápal jsem a nechápu do teď a nwm zda je to fakt bo ne, ale k zamyšlení to je ..

Link to comment
Share on other sites

je to divné, ale pochybuju, že by v area51 aj v dnešní době neprobíhali pokusy :d .. proč by to tam tedy neustále hlídali apod? :d .. ale jedno .. k mimozemšťanům - Nemám důvod věřit tomu, že jsme ve vesmíru sami. Pokud se vyskytují na Zemi, tak dokud neuvidím na vlastní oči tk neuvěřím :)

 

 

Ale babka mi jednou říkala večer venku na verandě co se stalo její známí. Byla doma sama a šla otevřít okno. Koukla se při tom na oblohu a uviděla nějaký záblesk či co. Když se probrala, ležela na gauči, okno měla zavřené a měla jakoby okousané nehty. Nechápal jsem a nechápu do teď a nwm zda je to fakt bo ne, ale k zamyšlení to je ..

 

Babička je asi senilní ;):d to se stává... zaplať te ji nějakej pěknej baráček s pečovatelskou službou a bude hodná ;)

Link to comment
Share on other sites

je to divné, ale pochybuju, že by v area51 aj v dnešní době neprobíhali pokusy :d .. proč by to tam tedy neustále hlídali apod? :d .. ale jedno .. k mimozemšťanům - Nemám důvod věřit tomu, že jsme ve vesmíru sami. Pokud se vyskytují na Zemi, tak dokud neuvidím na vlastní oči tk neuvěřím :)

 

 

Ale babka mi jednou říkala večer venku na verandě co se stalo její známí. Byla doma sama a šla otevřít okno. Koukla se při tom na oblohu a uviděla nějaký záblesk či co. Když se probrala, ležela na gauči, okno měla zavřené a měla jakoby okousané nehty. Nechápal jsem a nechápu do teď a nwm zda je to fakt bo ne, ale k zamyšlení to je ..

 

Babička je asi senilní ;):d to se stává... zaplať te ji nějakej pěknej baráček s pečovatelskou službou a bude hodná ;)

 

 

má 2 baráky a je spolu s dědkem :d a to stačí pro ni :d ..

Link to comment
Share on other sites

Byla doma sama a šla otevřít okno. Koukla se při tom na oblohu a uviděla nějaký záblesk či co. Když se probrala, ležela na gauči, okno měla zavřené a měla jakoby okousané nehty. Nechápal jsem a nechápu do teď a nwm zda je to fakt bo ne, ale k zamyšlení to je ..

A jeste si pred tim 3x šlehla :d :D

Link to comment
Share on other sites

Byla doma sama a šla otevřít okno. Koukla se při tom na oblohu a uviděla nějaký záblesk či co. Když se probrala, ležela na gauči, okno měla zavřené a měla jakoby okousané nehty. Nechápal jsem a nechápu do teď a nwm zda je to fakt bo ne, ale k zamyšlení to je ..

A jeste si pred tim 3x šlehla :d :D

 

Babička byla Hipí... :d si přitom dávala skank a on někdo přijel k domu.. to byl tne záblesk...spadla omdlela... něco se jí zdálo tak si okousala nehty a bylo to :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...