Jump to content

[INFO] SA-MP 0.3c Release Candidate (RC7)


Guest Mizi_CZ

Recommended Posts

OMG nehádejte se tu!!!pls

Vi jste jen okopírovali adminku xelu... a změnili barvy

Neokopirovali to a tyhle dotazy pis v topicu na ne urcenem.

 

Vi jste jen okopírovali adminku xelu... a změnili barvy

Jdi si přečíst význam slova kopírovat. Kopíruješ tu jedině Ty :)

Souhlas! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jsem rád že si tu tak fajn povídáte ale je čas aby zas nějaký přispěvek byl k tématu...

 

S velkým potěšením vám mohu říci že SA:MP develop teamu se povedlo něco krásné....v 03c R5 udělali naprosto neobejitelný anticheat který vám nepovolí ani zapnout sobeit... testoval jsem .... dáte si zbran ?... crash... airbrk ? ....crash.... prachy ? .....crash....auto....crash....prostě je to naprosto užasné co se jim povedlo.... je to dokonalý anticheat který je velcie vydařený.... opravdu děkuji SA:MP develop teamu za tuto zažsnou práci !!

 

EDIT// Danny je těhotný toho si nevšímejte.... s nim perou hormony ;)

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád že si tu tak fajn povídáte ale je čas aby zas nějaký přispěvek byl k tématu...

 

S velkým potěšením vám mohu říci že SA:MP develop teamu se povedlo něco krásné....v 03c R5 udělali naprosto neobejitelný anticheat který vám nepovolí ani zapnout sobeit... testoval jsem .... dáte si zbran ?... crash... airbrk ? ....crash.... prachy ? .....crash....auto....crash....prostě je to naprosto užasné co se jim povedlo.... je to dokonalý anticheat který je velcie vydařený.... opravdu děkuji SA:MP develop teamu za tuto zažsnou práci !!

Neboj, vyjde novej sobeit a tohle bude jen pro lamky se starym sobeitem.

A nebo je to tim ze pouzivas sobeit na jinou verzi a tim ti to crashuje (to spíš)

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád že si tu tak fajn povídáte ale je čas aby zas nějaký přispěvek byl k tématu...

 

S velkým potěšením vám mohu říci že SA:MP develop teamu se povedlo něco krásné....v 03c R5 udělali naprosto neobejitelný anticheat který vám nepovolí ani zapnout sobeit... testoval jsem .... dáte si zbran ?... crash... airbrk ? ....crash.... prachy ? .....crash....auto....crash....prostě je to naprosto užasné co se jim povedlo.... je to dokonalý anticheat který je velcie vydařený.... opravdu děkuji SA:MP develop teamu za tuto zažsnou práci !!

Neboj, vyjde novej sobeit a tohle bude jen pro lamky se starym sobeitem.

A nebo je to tim ze pouzivas sobeit na jinou verzi a tim ti to crashuje (to spíš)

 

stahnul jsem si i ten nejnovejsi sobeit a dalsi 2 cheaty co jsou na SA:MP a věr že to je dost povedené... !

Link to comment
Share on other sites

V tom případě jsi skutečně psychicky narušené děcko. Zajímají mě tvé projekty, máš-li tedy nějaké :-)

decko? to mi tu ide hovorit niaky velky zakomplexovany k***t ako ty ty skor nemas nic ty d*bil jedine platis vps a to je vsetko projekty nemam... ani ty nemas vsetko za teba robyl forse ty d*bil

Líbí se mi, jak děcko, když už nemá co říci, použije ve větě polovinu slov nadávky. Nic o mne nevíš. SAMP-host.cz není můj projekt, ale projekt nás dvou. Já se starám o jeden typ věcí a Lubomír o druhý. Nic více ani nic méně.

O mých projektech nevíš, jelikož se nemusím chlubit každým webem na php-fusionu a žádat o zhodnocení. Navíc většina mých stránek jsou pouhá portfolia služeb, drtivou většinu času stráveným na počítači se starám o práci pro své klienty.

 

Ještě něco hezkého nám sdělíš? Nás to moc zajímá.

mam 15 som decko ale zase nie ako polovica fora...ja a php-fusion robys si somna picu ? ano este nieco ti zdelim viliz mi prdel ty lamo co vies velku pic* :p

PS: piste si co chcete uz ma tu nebavi spamovat ak mate niaky problem mozme fpohode na skype zalozit spolocnu konverzaciu a mozme sa porozpravat

Link to comment
Share on other sites

Jsem rád že si tu tak fajn povídáte ale je čas aby zas nějaký přispěvek byl k tématu...

 

S velkým potěšením vám mohu říci že SA:MP develop teamu se povedlo něco krásné....v 03c R5 udělali naprosto neobejitelný anticheat který vám nepovolí ani zapnout sobeit... testoval jsem .... dáte si zbran ?... crash... airbrk ? ....crash.... prachy ? .....crash....auto....crash....prostě je to naprosto užasné co se jim povedlo.... je to dokonalý anticheat který je velcie vydařený.... opravdu děkuji SA:MP develop teamu za tuto zažsnou práci !!

 

EDIT// Danny je těhotný toho si nevšímejte.... s nim perou hormony ;)

 

Může to někdo potvrdit třeba z ofiko forka ... protože jestli je to pravda tak je to bomba jak sviň.. "affraid"

Link to comment
Share on other sites

az vyjde finalni verze 0.3c tak bude tak do mesice plne fungujici s0beit....takhle to bylo skoro ve vsech verzich ze starej sobeit padal a delal hovadiny...ale pak to dycky opravili...

Link to comment
Share on other sites

az vyjde finalni verze 0.3c tak bude tak do mesice plne fungujici s0beit....takhle to bylo skoro ve vsech verzich ze starej sobeit padal a delal hovadiny...ale pak to dycky opravili...

Tak to je bohužel vždy.. Při PM hrách by cheaty být neměli, akorád to kazí hru všem.

Link to comment
Share on other sites

Hm tak to si ultimate dělal planej poplach... zadnej anticheat tam teda neni .. Ale nebylo by od věci ho tam do budoucna zabudovat.. každej mul´ták má třeba punkbuster atd..

Link to comment
Share on other sites

Hm tak to si ultimate dělal planej poplach... zadnej anticheat tam teda neni .. Ale nebylo by od věci ho tam do budoucna zabudovat.. každej mul´ták má třeba punkbuster atd..

 

 

Pokud je to planý poplach rozhodně se omlouvám ale všechny mě známé cheaty které jsem se pokoušel testnout padali...

Link to comment
Share on other sites

a třebas teď to bude padat ale po měsíci vydané plné verze klienta zas vyjde nová verze s0beitu a bude stabilní :d

 

 

Doufejme že ne

 

 

bohužel je to tak. Tomu kdo s0beit programuje bych usekal prsty :d

Link to comment
Share on other sites

SAMP 0.3c RC6

 

http://team.sa-mp.com/03cR/rr1/sa-mp-0. ... nstall.exe - Klient

 

http://team.sa-mp.com/03cR/rr1/samp03csvr_RC6.tar.gz - Linux server

 

http://team.sa-mp.com/03cR/rr1/samp03csvr_RC6_win32.zip - Windows server

 

a protoze sem minule ten preklad trosku skonil tak ted si toto muze kazdy prelozit sam :

 

- Fixed a syncing problem when players were surfing moving 'player' objects.

- More improvements to the vehicle and object surfing.

- Fixed a rendering problem while inside the LS Office floors building.

- Some other minor crash fixes.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...