Jump to content

[INFO] SA-MP 0.3c Release Candidate (RC7)


Guest Mizi_CZ

Recommended Posts

Guest smutná[veverka]
mě normalne na pipni nejde rozjet linux server 0.3c RC5 ale RC4 mi šlo nevíte proč?

Si kup server u nás. Ráno jsem nahodil R5 a jede krásně :)

 

Ne každý má prachy na rozhazování pro samp servery

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

":1oef9idw]
mě normalne na pipni nejde rozjet linux server 0.3c RC5 ale RC4 mi šlo nevíte proč?

Si kup server u nás. Ráno jsem nahodil R5 a jede krásně :)

 

Ne každý má prachy na rozhazování pro samp servery

 

Vsak to je jen 79kč sms

a 35kč převodem toe skoro zadarmo

Link to comment
Share on other sites

Sice jsem říkal, že už na pawno.cz nepřispěji kvůli lidem jako je Roni, jehož nepravá obvinění se uznala, ale nic se neudělalo ani se mi neomluvil. Nedá mi to a budu reagovat..

 

":2ra972uc]
mě normalne na pipni nejde rozjet linux server 0.3c RC5 ale RC4 mi šlo nevíte proč?

Si kup server u nás. Ráno jsem nahodil R5 a jede krásně :)

 

Ne každý má prachy na rozhazování pro samp servery

sorry la zbitecnej 79 kč znovna na todle nemam

 

Jak psal Dominik, který s námi mimochodem nemá nic společného, 35kč si může dovolit opravdu každý. A při platbě na rok zaplatíte pouze 10 měsíců, to je pouze 29kč při platbě na účet.. Hold pokud si to někdo umí zařídit a zaplatí přes účet, tak na tom vydělá. Pro ty, co nemají účet ani se neumí domluvit s rodiči, nejsme příliš vhodní. Xel má stejnou cenu za sms i platbu na účet.. a ze smsky mají tak 2,3/5 ze smsky, jako my. A to svědčí o kvalitě, ne? Protože Xel má z těch SMSek méně než my z platby na účet..

 

 

mě normalne na pipni nejde rozjet linux server 0.3c RC5 ale RC4 mi šlo nevíte proč?

Si kup server u nás. Ráno jsem nahodil R5 a jede krásně :)

musis stym low hostom vsade spamovat ? ako vravi Om3n toto neni forum o vasom hoste si niaky zaloz a nespamuj tu stym

Zdá se mi, že nějak často měníš názory. Už jsi říkal, že nás asi vyzkoušíš, ale potom se objevil Om3n, locknul téma a ty jsi se jako jeho správný příznivce a vlezprdelka zachoval dle jeho vzoru.

Vyzkoušej a poté kritizuj.

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi, že nějak často měníš názory. Už jsi říkal, že nás asi vyzkoušíš, ale potom se objevil Om3n, locknul téma a ty jsi se jako jeho správný příznivce a vlezprdelka zachoval dle jeho vzoru.

Vyzkoušej a poté kritizuj.

vlezdoprdelka si tu asi ty kamarát... Vieš lezie mi to dost na nervy ked forse vraví kup všade to píše napr chate podla mňa to už není normálne robte si reklamu inde toto je pawno forum a nie forum o vašom "SampHostingu" nevravim ze ste zlý ale už to naozaj prehanate stym.Ako keby nič lepšie nebolo a váš hosting je "svatý".Nie diky nejdem vyhadzovat penaze do niečoho čo nepotrebujem a ked už tak by som si objednal u CH.

PS:Už tu nespamujme toto je theard o 03c...

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi, že nějak často měníš názory. Už jsi říkal, že nás asi vyzkoušíš, ale potom se objevil Om3n, locknul téma a ty jsi se jako jeho správný příznivce a vlezprdelka zachoval dle jeho vzoru.

Vyzkoušej a poté kritizuj.

vlezdoprdelka si tu asi ty kamarat... Vies lezie mi to dost na nervy ked forse vravi kup si server atd ako keby nic lepsie nebolo a vas hosting je "svaty" nie diky nejdem vyhadzovat penaze do niecoho co nepotrebujem a ked uz tak by som si objednal u CH

Možná jsem, možná ne. Ani jeden z nás to objektivně nezhodnotí.

Nabídli jsme nejnižší cenu? Nabídli.

Máme vysoký ping a lagujeme? Ne.

 

Tak proč nemůžeme nabídnout svůj hosting? Ano, jsi u Crazyhostu, takže je podporuješ. Ti, co jsou u nás, zase říkají, že jsme skvělí my - a to jak cenou, tak kvalitou.

 

Až začneš kritizovat, tak to nejprve vyzkoušej.

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi, že nějak často měníš názory. Už jsi říkal, že nás asi vyzkoušíš, ale potom se objevil Om3n, locknul téma a ty jsi se jako jeho správný příznivce a vlezprdelka zachoval dle jeho vzoru.

Vyzkoušej a poté kritizuj.

vlezdoprdelka si tu asi ty kamarat... Vies lezie mi to dost na nervy ked forse vravi kup si server atd ako keby nic lepsie nebolo a vas hosting je "svaty" nie diky nejdem vyhadzovat penaze do niecoho co nepotrebujem a ked uz tak by som si objednal u CH

To že jsem ti nedal admina a vyhodil tě z teamu nemusíš takhle levně oplácet. Nechceš kupovat tak ani nereaguj ;)

Link to comment
Share on other sites

boban88":khq1m7lu]lukas drz papulu precitaj si nazov topiku je to info o 0.3c takze bol by som nerad keby sa to locklo tak si ries svoj hosting niekde inde v prdeli

Jsem rád, že tu jsou kultivovaní lidé, kteří v každém příspěvku nepoužijí alespoň jednu nadávku, která mě má rozhodit :-)

(nemyslím všechny, ale jedince, kteří tu komunitu zde kazí)

Link to comment
Share on other sites

Zdá se mi, že nějak často měníš názory. Už jsi říkal, že nás asi vyzkoušíš, ale potom se objevil Om3n, locknul téma a ty jsi se jako jeho správný příznivce a vlezprdelka zachoval dle jeho vzoru.

Vyzkoušej a poté kritizuj.

vlezdoprdelka si tu asi ty kamarat... Vies lezie mi to dost na nervy ked forse vravi kup si server atd ako keby nic lepsie nebolo a vas hosting je "svaty" nie diky nejdem vyhadzovat penaze do niecoho co nepotrebujem a ked uz tak by som si objednal u CH

To že jsem ti nedal admina a vyhodil tě z teamu nemusíš takhle levně oplácet. Nechceš kupovat tak ani nereaguj ;)

:lol:Ten tvoj team vieš ja som chcel admina pre niečo iné a nie preto že som chcel byt svami... vyhodil s teamu ? xD ja som vo vašom teame ani nebol ani nechem byt

Link to comment
Share on other sites

:lol:Ten tvoj team vieš ja som chcel admina pre niečo iné a nie preto že som chcel byt svami... vyhodil s teamu ? xD ja som vo vašom teame ani nebol ani nechem byt

Oh asi tu ukážu historii skypu a to ubohé žebrání o adminství :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:Ten tvoj team vieš ja som chcel admina pre niečo iné a nie preto že som chcel byt svami... vyhodil s teamu ? xD ja som vo vašom teame ani nebol ani nechem byt

Oh asi tu ukážu historii skypu a to ubohé žebrání o adminství :lol:

Chcel som vam vsetko zmazat ked by si mi dal toho admina ale ty si mi ho nedal si urobyl dobre mno niako ti to nedopina

Link to comment
Share on other sites

:lol:Ten tvoj team vieš ja som chcel admina pre niečo iné a nie preto že som chcel byt svami... vyhodil s teamu ? xD ja som vo vašom teame ani nebol ani nechem byt

Oh asi tu ukážu historii skypu a to ubohé žebrání o adminství :lol:

Chcel som vam vsetko zmazat ked by si mi dal toho admina ale ty si mi ho nedal si urobyl dobre mno niako ti to nedopina

V tom případě jsi skutečně psychicky narušené děcko. Zajímají mě tvé projekty, máš-li tedy nějaké :-)

Link to comment
Share on other sites

:lol:Ten tvoj team vieš ja som chcel admina pre niečo iné a nie preto že som chcel byt svami... vyhodil s teamu ? xD ja som vo vašom teame ani nebol ani nechem byt

Oh asi tu ukážu historii skypu a to ubohé žebrání o adminství :lol:

Chcel som vam vsetko zmazat ked by si mi dal toho admina ale ty si mi ho nedal si urobyl dobre mno niako ti to nedopina

Jasně 0 serverů jsme měli a ty by jsi je mazal viď? Výmluvy si nech pro maminku :)

Link to comment
Share on other sites

Jasně 0 serverů jsme měli a ty by jsi je mazal viď? Výmluvy si nech pro maminku :)

Ty si nechaj pre tvojho psa... vobec ste nemaly vtedy servery iba LT2 MV zopar trapnych rze atd lama ;)

Link to comment
Share on other sites

Jasně 0 serverů jsme měli a ty by jsi je mazal viď? Výmluvy si nech pro maminku :)

Ty si nechaj pre tvojho psa... vobec ste nemaly vtedy servery iba LT2 MV zopar trapnych rze atd l*ma ;)

Měli jsme 0 serverů,protože tehdy jsem teprv naistaloval adminku "lol" Ty se tak nehorázně trapně vymlouváš až to bolí

Link to comment
Share on other sites

Ale no dobre debilko hovor si co chces je mi to jedno si to ty nemozes priznat ze ste maly servery chod do riti aj stvojim lamas hostingom chod si spamovat inde stym shitom a nie tu

Jak jsem psal. Pokud se nezmůžeš na nic jiného než ubohé nadávky na kvalitu hostingu aniž by jsi nás vyzkoušel, tak raději mlč, protože tyto řeči nikoho nezajímají. Piuze to tu zanášíš OT

Link to comment
Share on other sites

Ale no dobre debilko hovor si co chces je mi to jedno si to ty nemozes priznat ze ste maly servery chod do riti aj stvojim lamas hostingom chod si spamovat inde stym shitom a nie tu

Ty radši drž hubu se svým cporem nelegálním a pak samphost.g6 ... :p

Link to comment
Share on other sites

V tom případě jsi skutečně psychicky narušené děcko. Zajímají mě tvé projekty, máš-li tedy nějaké :-)

decko? to mi tu ide hovorit niaky velky zakomplexovany k***t ako ty ty skor nemas nic ty deb*l jedine platis vps a to je vsetko projekty nemam... ani ty nemas vsetko za teba robyl forse ty deb*l

Link to comment
Share on other sites

V tom případě jsi skutečně psychicky narušené děcko. Zajímají mě tvé projekty, máš-li tedy nějaké :-)

decko? to mi tu ide hovorit niaky velky zakomplexovany k***t ako ty ty skor nemas nic ty d*bil jedine platis vps a to je vsetko projekty nemam... ani ty nemas vsetko za teba robyl forse ty d*bil

Líbí se mi, jak děcko, když už nemá co říci, použije ve větě polovinu slov nadávky. Nic o mne nevíš. SAMP-host.cz není můj projekt, ale projekt nás dvou. Já se starám o jeden typ věcí a Lubomír o druhý. Nic více ani nic méně.

O mých projektech nevíš, jelikož se nemusím chlubit každým webem na php-fusionu a žádat o zhodnocení. Navíc většina mých stránek jsou pouhá portfolia služeb, drtivou většinu času stráveným na počítači se starám o práci pro své klienty.

 

Ještě něco hezkého nám sdělíš? Nás to moc zajímá.

Link to comment
Share on other sites

Vi jste jen okopírovali adminku xelu... a změnili barvy

Další, co změnil názor. Na začátku nás podporoval a říkal, jak jsme dobří, a nyní, když se mu to nehodí, tak je proti nám?

Administraci od XELu jsme si zakoupili.

 

Ještě něco? Poslušte si.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...