Jump to content

Hledám moderátora a technika GTA


Guest eS.smoke

Recommended Posts

Dobrý den,

hledáme lidi do začínající firmy která chystá podnikat v oblasti poskytovaní hostingu a vysíláni online internetové televizi která bude vysílat různé recenze,rozhovory,herní turnaje přes PC,Xbox 360 ze začátku,později při přibylo víc konzol podle zájmu počítačových fanoušku a financí.Proto hledáme plno lidi kteří by měli zájem pracovat pro začínající firmu kde se odměna bude pohybovat v menší částce ale později při zvýšení zisků bude odměna větší.Budou se zvát profesionální klany a různí administrátoři známých lig kteří si zahrají přímo ve vysílání.Práce na plný úvazek,3 měsíce zkušební doba a po uplynutí zkušební doby budete dostávat celý plat.Pouze přes e-mail který je na konci zprávy a potom komunikace přes telefon.

 

Pozice Moderátor v TV:

(Do předmětu zprávy napište pozice moderátora,čekáme že se představíte,napíšete něco o sobě a také v čem byste chtěli moderovat a proč si myslíte že jste vhodní na pozici moderátor)

 

Nabízíme:

- pracovat v kolektivu s ostatními moderátory a fanoušky herních konzol

- finanční odměnu za odvedenou práci

- vstupenky na firemní akce,lan party,a turnajích zdarma

- pohodový přístup,žádné fyzické práce

 

Požadujeme:

- splňovat věkovou hranici 18 let

- plynulost českého či slovenského jazyku

- dodržovat pracovní dobu

- znalost počítače či herní konzole,hry apod. o které budete chtít moderovat

- komunikativnost,ochotu se učit novým věcem a hlavně výdrž

 

 

Pozice Technika o GTA:

(Do předmětu zprávy napište pozice technika o GTA,tak stejně očekáváme jak u moderátora představení)

 

Nabízíme:

- pracovat v kolektivu s ostatními administrátory a fanoušky herních konzol

- finanční odměnu za odvedenou práci

- vstupenky na firemní akce,lan party,a turnajích zdarma

- pohodový přístup,žádné fyzické práce

- můžete si přibrat dalšího technika pod vás který vás zastoupí při volnu

 

Požadujeme:

- splňovat věkovou hranici 19 let

- znalost na profesionální úrovní pawna

- dodržovat pracovní dobu

- musí vlastnit administraci na hosting zabezpečenou (ve smlouvě bude napsané o poskytnutí administrace tak větší finanční odměna)

- komunikativnost,ochotu se učit novým věcem a hlavně výdrž

 

Hledáme i lidí na pozici technik počítačových serverů,administrátoři herních serverů.

Živnostenský list se již vyřizuje a webová stránka bude dokončena i s nabraním všech chybějících zaměstnanců do dvou týdnu.

Víc informací o všech nabízených pracovních pozicí přes e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Moc tomu nevěřím, už z toho důvodu, že je to tady na tomto fóru.. Stejně nechápu ty věkový hranice.. Do pozice technika bych šel ale ani mě ještě 19 nebylo :)

Link to comment
Share on other sites

Moc tomu nevěřím, už z toho důvodu, že je to tady na tomto fóru.. Stejně nechápu ty věkový hranice.. Do pozice technika bych šel ale ani mě ještě 19 nebylo :)

Asi takhle to povím kde sehnat pawnera když ne na pawno.cz?

 

Jinak musí splňovat věkovou hranici kvůli podpisu smlouvy (Ale vyjímka je když umíte pawno na profesionalní úrovní jak tady píšu tak může byt i věková hranice posunuta na 18)

Link to comment
Share on other sites

no napr. ja mam free samp hosting (gshost.eu) na ktorom som dost robil a je vydno ze to neni len taka odflaknuta praca a je mi 15. V pawne som robil ked mi bolo tak 12-13 a vracat sa k tomu ani nechcem. A jak ste tam pisali ze musi dodrzovat pracovnu dobu, no tak to ponukate taky dobry plat ze nemusi chodit do prace a moze pracovat u Vas alebo tam je pracovna doba niekedy po 20:00?

 

Bez urazky ale programator, ci uz webov, programov alebo inych veci na profesionalnej urovni vypita na hodinu (na slovensku TP 30€ Programator 40€, v Nemecku okolo 60€ - 80€) no tak neviem ci by ste to uplatili :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den...

Všechny kritéria splňuju a už jsem v jednom hostingu dělal, ale nějak jsem nepochopil co si představuješ jako "dodržování pracovní doby"? snad nevěříš tomu, že si samp hostingem vyděláš aspoň na plat tomu jednomu zaměstnanci?

A nezmínil jsi jaká je ta finanční odměna. Požaduješ aby tomu člověku bylo aspoň 19 a ten už nebude pracovat za dvacku na hodinu...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Moc tomu nevěřím, už z toho důvodu, že je to tady na tomto fóru.. Stejně nechápu ty věkový hranice.. Do pozice technika bych šel ale ani mě ještě 19 nebylo :)

Asi takhle to povím kde sehnat pawnera když ne na pawno.cz?

 

Jinak musí splňovat věkovou hranici kvůli podpisu smlouvy (Ale vyjímka je když umíte pawno na profesionalní úrovní jak tady píšu tak může byt i věková hranice posunuta na 18)

 

1. Pardon špatně jsem se vyjádřil moje chyba.. Myslel jsem to tak, že na tomto fóru je plnoletých lidí k počítání na ruce.. A většina (možná, že i všichni) z nich pawn již nedělají..

 

2. Smlouva programátoru pawn? Trochu potahané za uši.. Pawner je většinou člověk, pracujíc sólo a ze zábavy.. Mód je jednorázová práce a ne dlouhodobý projekt.. Navíc, pokud tedy máte pevnou pracovní dobu, tak nejdřív bych chtěl vidět, jak programátor neupadne pokušení, chvíli na nedodělku "blbnout", jezdit kolem apod. Jelikož, třeba já osobně nikdy nevychytám všechny mouchy na poprvé, tak napíšu script, hodím ho na lokální server a jdu ozkoušet jak to funguje, co nefunguje a přemejšlím proč to nefunguje a zda-li to ještě či jak vylepšit.. Navíc sedět 5 hodin u otevřeného programu Pawno nevydržím ani já.. Vždy musím na chvíli vypnout, jít si zahrát, pokecat s kamarádama nebo si zajdu na pivko.. Nakonec ještě řeknu, že pawner nemůže pracovat v týmu.. Tedy pokud jeho tým není jeho vlastní (velmi dobrý) žák. Protože, když na jednom scriptu pracuje 2 a více lidí, ze scriptu se stává zamíchaná hádanka stylů.. Každej pawner si totiž osvojí styl psaní kódu po svém učiteli.. Poté se styly různých lidí liší, a náročnost módu zase stoupá.. Osobně bych jako pracovní úvazek nechtěl funkci pawnera.. Nevydržel bych to... Pochybuju, že někdo zde ano.. Leda vám doporučím koupit již hotový mód, nebo se domluvit s kýmkoli zkušeným na vyhotovení módu podle vašich představ.. Existují takoví lidi a většina z nich vám vytvoří mód přesně podle vašich představ za velmi nízkou cenu (platit víc než 500,- za hotový mód je ptákovina.. Leda, že ten mód byl velmi dlouhou dobu vyvíjen.. Třeba několik let..).

Link to comment
Share on other sites

Moc tomu nevěřím, už z toho důvodu, že je to tady na tomto fóru.. Stejně nechápu ty věkový hranice.. Do pozice technika bych šel ale ani mě ještě 19 nebylo :)

Asi takhle to povím kde sehnat pawnera když ne na pawno.cz?

 

Jinak musí splňovat věkovou hranici kvůli podpisu smlouvy (Ale vyjímka je když umíte pawno na profesionalní úrovní jak tady píšu tak může byt i věková hranice posunuta na 18)

 

1. Pardon špatně jsem se vyjádřil moje chyba.. Myslel jsem to tak, že na tomto fóru je plnoletých lidí k počítání na ruce.. A většina (možná, že i všichni) z nich pawn již nedělají..

 

2. Smlouva programátoru pawn? Trochu potahané za uši.. Pawner je většinou člověk, pracujíc sólo a ze zábavy.. Mód je jednorázová práce a ne dlouhodobý projekt.. Navíc, pokud tedy máte pevnou pracovní dobu, tak nejdřív bych chtěl vidět, jak programátor neupadne pokušení, chvíli na nedodělku "blbnout", jezdit kolem apod. Jelikož, třeba já osobně nikdy nevychytám všechny mouchy na poprvé, tak napíšu script, hodím ho na lokální server a jdu ozkoušet jak to funguje, co nefunguje a přemejšlím proč to nefunguje a zda-li to ještě či jak vylepšit.. Navíc sedět 5 hodin u otevřeného programu Pawno nevydržím ani já.. Vždy musím na chvíli vypnout, jít si zahrát, pokecat s kamarádama nebo si zajdu na pivko.. Nakonec ještě řeknu, že pawner nemůže pracovat v týmu.. Tedy pokud jeho tým není jeho vlastní (velmi dobrý) žák. Protože, když na jednom scriptu pracuje 2 a více lidí, ze scriptu se stává zamíchaná hádanka stylů.. Každej pawner si totiž osvojí styl psaní kódu po svém učiteli.. Poté se styly různých lidí liší, a náročnost módu zase stoupá.. Osobně bych jako pracovní úvazek nechtěl funkci pawnera.. Nevydržel bych to... Pochybuju, že někdo zde ano.. Leda vám doporučím koupit již hotový mód, nebo se domluvit s kýmkoli zkušeným na vyhotovení módu podle vašich představ.. Existují takoví lidi a většina z nich vám vytvoří mód přesně podle vašich představ za velmi nízkou cenu (platit víc než 500,- za hotový mód je ptákovina.. Leda, že ten mód byl velmi dlouhou dobu vyvíjen.. Třeba několik let..).

 

Jak můžeš předpoklad budou pauzy kdy si může dělat co chceš,když už tak s moderátoram si můžou zahrát.O gta a pawno nevím skoro nic ale vím že to vždycky zkouší ve hře tak stejnak tu hru bude mít nainstalovanou tak si v pauze může zahrát či zakuřit (pro kuřáky) nebo pokecat s otatníma.Víc informací ti sdělím přes e-mail.Musím běžet.

Link to comment
Share on other sites

dost pochybujem ze niekdo kdo ma 18+ zvlada perfektne pawn nevie ziadny iny jazyk. Teraz sa tu dost zacalo rozsirovat php a myslim si ze s tym by si kazdy viac zarobil nez z vyvijanim SAMP modu. Aj super ultra mod v praci budem mat hotovy tak do 1 mesiaca tak co by som tam potom robil? a za co by ste ma platili? mod treba upravovat jedine ked vydaju novu verziu SAMP a su tam nove funkcie.

Link to comment
Share on other sites

dost pochybujem ze niekdo kdo ma 18+ zvlada perfektne pawn nevie ziadny iny jazyk. Teraz sa tu dost zacalo rozsirovat php a myslim si ze s tym by si kazdy viac zarobil nez z vyvijanim SAMP modu. Aj super ultra mod v praci budem mat hotovy tak do 1 mesiaca tak co by som tam potom robil? a za co by ste ma platili? mod treba upravovat jedine ked vydaju novu verziu SAMP a su tam nove funkcie.

A můžu se tě na něco zeptat? Proč se furt dotoho sereš? Máš snad o to zájem? Nemáš, tak nechápu na co si tu hraješ. Je každého věc jakou práci bude nabízet a je pouze na každém, jestli do ní půjde nebo ne. Takže nevím co tu furt spamuješ s tím, jak je to nahovno. To tady ale docela nikoho nezajímá.

Link to comment
Share on other sites

dost pochybujem ze niekdo kdo ma 18+ zvlada perfektne pawn nevie ziadny iny jazyk. Teraz sa tu dost zacalo rozsirovat php a myslim si ze s tym by si kazdy viac zarobil nez z vyvijanim SAMP modu. Aj super ultra mod v praci budem mat hotovy tak do 1 mesiaca tak co by som tam potom robil? a za co by ste ma platili? mod treba upravovat jedine ked vydaju novu verziu SAMP a su tam nove funkcie.

A můžu se tě na něco zeptat? Proč se furt dotoho sereš? Máš snad o to zájem? Nemáš, tak nechápu na co si tu hraješ. Je každého věc jakou práci bude nabízet a je pouze na každém, jestli do ní půjde nebo ne. Takže nevím co tu furt spamuješ s tím, jak je to nahovno. To tady ale docela nikoho nezajímá.

 

 

a mozu se ja tebe na neco zeptat? proc se furt do mna seres? to mi tak zavidis alebo co? a ak ti vadi ze co pisem tak si to proste nevsimaj a neotravuj s tym druhych

Link to comment
Share on other sites

a mozu se ja tebe na neco zeptat? proc se furt do mna seres? to mi tak zavidis alebo co? a ak ti vadi ze co pisem tak si to proste nevsimaj a neotravuj s tym druhych

Já a tobě závidět? "lol" Řekni mi, co já bych tobě mohl závidět :d Já se do nikoho nenavážim, ale některé reakce uživatelů jsou opravdu na úkor demence, a někdo to tomu dotyčnému musí napsat :) Byť mě rád máš nebo ne. Tyhle tvoje reakce jsou aboslutně bez víznamu. Řešíš tu naprostou "pichovinu"..., která tě v tomhle smyslu vůbec nemusí zajímat =)

 

LOCK

Link to comment
Share on other sites

Řešíte tu naprosté blbosti které k tomuto téma opravdu nepatří, sorry že sem se vyjádřil ale ještě to nikdo nezamkl, ten kdo založil topic chěl pomoct a ne všechny řeči okolo jak je něco špatně a další podobné věci takže nevidim dál toto téma rozvíjet.

Link to comment
Share on other sites

Skoro vsetci uzivatelia fora su deti a ta stvrtina su uz dospeli tak nwm co tu kazdy riesite ten co hlada moderatorov a technika chce aby ma ten clovek minimalne 19 rokov co je snad jasne tak nwm preco sem pisu ty ktory nedovrsili 18 nemyslim vsetkych...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...