Jump to content

[Grafika] Vánoční header ( Drift-Club.eu )


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Za postavami po stranách je bílo,kdyby za jedním doplnil tu oblohu a za druhým plamen tak 10/10 takhle 8/10

 

Edit:na stránkách je to sice černé né bílé ,ale i tak

Bílo tam je kvůli tomu, že je tam průhledné pozadí ;) Jak můžeš vidět na webu je to tam černé ;)

Link to comment
Share on other sites

killer":2hhlfxmy]to biele za tymi postava mi sa mi nepaci ale je to dost pekne 7/10

 

Čti tu:

Za postavami po stranách je bílo,kdyby za jedním doplnil tu oblohu a za druhým plamen tak 10/10 takhle 8/10

 

Edit:na stránkách je to sice černé né bílé ,ale i tak

Bílo tam je kvůli tomu, že je tam průhledné pozadí ;) Jak můžeš vidět na webu je to tam černé ;)

 

Je to průhledné *.png...

Link to comment
Share on other sites

Ty máš stránky sladěný do tmavě červené a nase*eš do headeru fialový písmo. Víš co jsi? Humáč!! A ten header nevyjímaje. Víc se k tomu vyjadřovat nebudu je to za 0/10. Hnus Hnus Hnus!

Link to comment
Share on other sites

Tá fialová sa mi tam vôbec nepáči.. a celkovo ani ten header. Obyčajné a klasické rendery z hier. Bŕŕŕ.. A ak sa môžem spýtať, bude aj nový design? Lebo tá fialová sa tam potom nechodí, ak nie.

Link to comment
Share on other sites

mmm, mě se ot nelibí, protože to vůbec neladí s webem, do headeru, zkuss dat aspoň trochu nějaký ty barvy co jsou v téma maylím tu višňovou...ta fialová nebo co to je, s tou červenou to fak ne...;)

Link to comment
Share on other sites

Můžu mít technickou otázku? Proč jsi to dělal do formátu .PNG? Nebo mi řekni jaký důvod tě vedl k tomu, aby to bylo v .PNG formátu. Děkuji předem za vysvětlení.

Vysvětlení ti dám takové, že .PNG používám furt, pokud zrovna teda nedělám animace to bych dal .GIF, ale pokud narážíš na to, že bych měl používat .JPG, tak díky ale ne, protože pro mě je .PNG lepší kvůly tomu, že se tam dá udělat průhledné pozadí, což u .JPG ne ;)

 

Daw3: Já řekl hodnotit header.. Téma bude na Vánoce taková, aby ladila s headerem, takže až řeknu hodnoťte celý web, tak pak ho hodnoť :d Ale jinak díky za krásné slovíčka :d

 

EDIT: Beru to zpět :d Tá barva toho textu byl hrozná :d i to písmo :d

 

Takže je to trochu upravené :d

 

 

header.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...