Jump to content

SA-MP.cz - spuštěn testovací provoz


cniry

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem konečně spustil sa-mp.cz. Neodolal jsem každodenímu spamu na icq a konečně ho spustil :d

 

To, že je nahrané na serveru ale nemění nic na skutečnosti, že se na něm stále maká, tak budu rád za nahlášení jakékoli chyby, nebo nápadu co by se mohlo udělat jinak.

 

Najdete nás na http://www.sa-mp.cz, nebo na http://www.sampcz.tk

Link to comment
Share on other sites

Opravdu musím říct, že je to pěkné :) Ačkoliv je úvod modifikace SA-MP docela stromej, tak je to dobrý :)

 

- Co jsem tak zahlédl tak forum chybí (určitě se o tom ví :d ).

- Dole jak máš stránky, tak tam by se ještě hodilo menší odsazení, aby se to tam nelepilo k hranici té čáry.

- V databázi hostingů mi příjde zbytečné, aby vlajka měla tolik místa.

- V sekci screeny a videa mi přijde zbytečně až moc velká mezera mezi textem a přidáním nového videa nebo screenhostu.

- V sekci ke stažení nefunguje odkaz SA-MP Server.

- Reklama GTAM.cz (kam až tu reklamu niCe nenasere :d ) je přimáčklá k obsahu.

- U screenshotů mi přijde docela až přehnané ty šipky, se kterýma můžeš dát další obrázek.

- Nelíbí se mi to s tim facebookem v rohu :d

 

No a to je asi zatím vše, snad nejsem rejpavec nebo tak. Jsou to jen moje první postřehy. Ale je to fakt pěkný.

 

Stránky jsem sledoval na Google Chrome.

Link to comment
Share on other sites

Skoro vše co jste vyjmenovali se bude opravovat v průběhu týdne. Budem to opravovat s pavlíkem. Bude tam odst změn a troufám si říci, že k lepšímu =)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, tak jsem konečně spustil sa-mp.cz. Neodolal jsem každodenímu spamu na icq a konečně ho spustil :d

 

To, že je nahrané na serveru ale nemění nic na skutečnosti, že se na něm stále maká, tak budu rád za nahlášení jakékoli chyby, nebo nápadu co by se mohlo udělat jinak.

 

Najdete nás na http://www.sa-mp.cz, nebo na http://www.sampcz.tk

 

hi hi moje bejvala .tk adresa :d

Link to comment
Share on other sites

Jak uz jsem psal, hlavni obsahova cast je posunuta doleva, neni vycentrovana na stranku, zrejme kvuli tomu menu vpravo. Mozna by bylo lepsi, aby vsechno, vcetne seznamu hracu, bylo v hlavnim contentu a ne nacpany takhle vedle obsahu.

Link to comment
Share on other sites

Jak uz jsem psal, hlavni obsahova cast je posunuta doleva, neni vycentrovana na stranku, zrejme kvuli tomu menu vpravo. Mozna by bylo lepsi, aby vsechno, vcetne seznamu hracu, bylo v hlavnim contentu a ne nacpany takhle vedle obsahu.

 

 

ehm ty bud rad ze tam mas reklamu a pred spanim dekuj ze ji tam mas :d

Link to comment
Share on other sites

Jak uz jsem psal, hlavni obsahova cast je posunuta doleva, neni vycentrovana na stranku, zrejme kvuli tomu menu vpravo. Mozna by bylo lepsi, aby vsechno, vcetne seznamu hracu, bylo v hlavnim contentu a ne nacpany takhle vedle obsahu.

 

 

ehm ty bud rad ze tam mas reklamu a pred spanim dekuj ze ji tam mas :d

 

 

to zabil borec :d jinak pekny a ta reklama nechapu proc je hned pod hlavou to si nice mysli ze kdyz bude nekde na konci webu ze je jako neco min nebo co ? :d

to sami tady na foru

Link to comment
Share on other sites

Jak uz jsem psal, hlavni obsahova cast je posunuta doleva, neni vycentrovana na stranku, zrejme kvuli tomu menu vpravo. Mozna by bylo lepsi, aby vsechno, vcetne seznamu hracu, bylo v hlavnim contentu a ne nacpany takhle vedle obsahu.

 

 

ehm ty bud rad ze tam mas reklamu a pred spanim dekuj ze ji tam mas :d

 

 

to zabil borec :d jinak pekny a ta reklama nechapu proc je hned pod hlavou to si nice mysli ze kdyz bude nekde na konci webu ze je jako neco min nebo co ? :d

to sami tady na foru

 

 

diky taky si myslim :d myslite ze mam sanci umistit svuj banner na sa-mp.cz ? :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

diky taky si myslim :d myslite ze mam sanci umistit svuj banner na sa-mp.cz ? :d

 

Ty ani náhodou.. S těma tvejma trapnýma komentářema a vypatlaným smajlíkováním..

Link to comment
Share on other sites

diky taky si myslim :d myslite ze mam sanci umistit svuj banner na sa-mp.cz ? :d

 

Ty ani náhodou.. S těma tvejma trapnýma komentářema a vypatlaným smajlíkováním..

 

 

hihi ani neci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...