Jump to content

Ohlášen vývoj SA-MP 0.3c!


niCe

Recommended Posts

Dnes na oficiálním fóru sa-mp.com ohlásil hlavní vývojář Kalcor vývoj nové verze SA-MP 0.3c, pro kterou připravuje spoustu nových featur, které byly velmi žádané.

 

Celý článek o připravovaných featurách najdete zde: http://www.gta-multiplayer.cz/cz/news/ohlasen-vyvoj-sa-mp-0-3c/

Link to comment
Share on other sites

Guest [BJ]boban88

hmmm co ja viem no podla popisu moc toho nepribudne akurat tie farby v dialogoch atd ale podla mna su to same zbytocnosti no nwm ale jednoznacne to vyskusam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

koukám, že dali na můj návrh dostat tam částicové efekty :)))))) Taky mě těší, že konečně půjde vypínat motor.. Takže při nedostatku paliva se jednoduše vypne motor a není třeba žádný freeze..

 

Dále bude sranda se světly.. Mohli by ještě udělat nějakou pre-wikinu, pokud to chtějí vydat do vánoc (Ha nemyslete si.. Tolik optimismu ani já nemám) aby i pawneři mohli připravit svoje módy na vánoční tématiku..

Link to comment
Share on other sites

Zajímavé.. Nevím jestli to něak pomůže české SAMP scéně (jako že ne..) ale vypadá to pěkně.. Hlavně vytváření částicovích objektů :-D

Link to comment
Share on other sites

Světla šly ovládat doposud. Stačí si stáhnout CLEO Mod.. :v:

šlo to i bez toho

 

ty asi nechápeš co myslim.. nemluvim o pawnu.. mluvim o modu do SA.. teda jde to i v pawnu, ale řekni mi jak si tam natavíš blikání apod.? A jak ty světla zapneš nebo vypneš F12 apod..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Světla šly ovládat doposud. Stačí si stáhnout CLEO Mod.. :v:

šlo to i bez toho

 

ty asi nechápeš co myslim.. nemluvim o pawnu.. mluvim o modu do SA.. teda jde to i v pawnu, ale řekni mi jak si tam natavíš blikání apod.? A jak ty světla zapneš nebo vypneš F12 apod..

 

Pohraješ si s timerama a začneš experientovat s bajtama :d jak už tu někdo (niCe nebo kdo) psal, zničíš světla a zase opravíš...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...