Jump to content

GamingHeader


gledy

Recommended Posts

Tohle už je mnohem lepší než co se tady diskutuje nebo legendarní práce Styl3ra, tohle je práce která už se dá rozhodně hodnotit a dá se taky rozhodně někam zařadit... Pěkný mě se to líbí...

Link to comment
Share on other sites

Tohle už je mnohem lepší než co se tady diskutuje nebo legendarní práce Styl3ra, tohle je práce která už se dá rozhodně hodnotit a dá se taky rozhodně někam zařadit... Pěkný mě se to líbí...

 

taky to slo s dobou :)

Link to comment
Share on other sites

Fonty bych řekl že jsou celkem dobře vybrané... ale nelíbí se mi že jsi jako přechod mezi barevnou a tou černobílou barvou použil tu sytě vybarvenou policistku.... je to takové netrefné...... jinak se mi to líbí 6/10

Link to comment
Share on other sites

Fonty bych řekl že jsou celkem dobře vybrané... ale nelíbí se mi že jsi jako přechod mezi barevnou a tou černobílou barvou použil tu sytě vybarvenou policistku.... je to takové netrefné...... jinak se mi to líbí 6/10

 

jde od oddeleni loga a reklamy, nemat to byt plny header, kdyby jsi videl kompletni design tak byjsi to pochopil, ale ten uz bohuzel nemam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To se mi ale nelíbí.. Jak říká Ingnition: "Brekeke!" Není to povedený, logotyp nepasuje nebo to spíš vubec není logotyp.. Takže tohle nneí dobrá práce. 0/10

Link to comment
Share on other sites

Mne osobne sa to aj páči.. nie je to úplne šupa-dupa, ale niečo v tom je ;) Najviac sa mi páči tá ľavá časť, ale tam ďalej to už zhasína.. Chcel by som vidieť tvoju najnovšiu prácu, aby som videl, ako si pokročil ;)

Link to comment
Share on other sites

to Daw3: jde o header a ne logotyp.. kdyby to byl logotyp tak to napisi a dam jsem pouze ho, jenze tady se bere i pozadi, pokud teda hodnotis logotyp to je tvoje vec, pod odpovedmi bude logotyp ktery jsem delal nedavno, je to stejny font a podobny efekt textu, ale "logo" je jine...

 

to hrony: dole mas jednu z novejsich

 

to zpatecnik: je to nachval "pul na pul" ;) jak rikam, cely design byl pekny, ale mam uz pouze header :(

 

to dominik_hosic: ne, neni to prvni :)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Logo: http://img573.imageshack.us/img573/6637/logoic.png

(ten stin na bilem pozadi nevypada moc dobre vim, je to z toho duvodu, jelikoz header je tmavsi barvy)

Link to comment
Share on other sites

Tak pane chytrej. Když sem dáš header a jeho součastí je logotyp, kterej s tojí zaprd. Ohodnotím ho, ale nemysli, že jsem hodnotil jen jej. Celé pozadí je k ničemu. To jsem řekl svým výše položeným hodnocením dost jasně.

Pokud máš nějaké výhrady k mému hodnocení napiš mi do SZ.

 

PS: To nové logo je sice hezčí, ale žádné umění..

Link to comment
Share on other sites

Mě se líbí jak daw3 a ignition (nebo jak se ta sračka píše) furt pi**jou a přitom jsem tady od nich neviděl žádnou práci (krom nějaka splácaniny od daw3 pro of.portál sa-mpu= asi 15min.prác).krom toho že maj hubu plnou keců "cyclops"

Link to comment
Share on other sites

Mě se líbí jak daw3 a ignition (nebo jak se ta sračka píše) furt pi**jou a přitom jsem tady od nich neviděl žádnou práci (krom nějaka splácaniny od daw3 pro of.portál sa-mpu= asi 15min.prác).krom toho že maj hubu plnou keců "cyclops"

Cením si tvého upřímného názoru. Pokud vím, tak i kdybych grafiku neděll můžu hodnotit jak chci. Nebudu se ohlížet na to jestli něco umím nebo ne, ale jestli se mi to líbí. Tahle práce stojí za veliš p*del.

 

Co se týče připomínky, že jsem tu sem nedal nic. Dal. A nedal jsem sem pouze jednu práci, stačí se podívat do fora: Grafika. Jestli chceš pošlu ti odkaz (je možné, že nevíš kde to hledat, nebo se neumíš trefit myší).

 

Určitě jsou lepší grafici než já a Ingnition, ale neznamená to, že upřímný názor může projevit jen profesionální grafik. Pokud chceš diskutovat na toto téma, času mám dost. Ale rádím ti, moc dobře zvaž kdy si Ingnitiona a mě bereš do huby. Je vidět, že ty grafice sám vůbec nerozumíš Tak sklidni svooje disfunkčí buňky a přemýšlej co píšeš ty ideále.

Link to comment
Share on other sites

Mě se líbí jak daw3 a ignition (nebo jak se ta sračka píše) furt pi**jou a přitom jsem tady od nich neviděl žádnou práci (krom nějaka splácaniny od daw3 pro of.portál sa-mpu= asi 15min.prác).krom toho že maj hubu plnou keců "cyclops"

Cením si tvého upřímného názoru. Pokud vím, tak i kdybych grafiku neděll můžu hodnotit jak chci. Nebudu se ohlížet na to jestli něco umím nebo ne, ale jestli se mi to líbí. Tahle práce stojí za veliš p*del.

 

Co se týče připomínky, že jsem tu sem nedal nic. Dal. A nedal jsem sem pouze jednu práci, stačí se podívat do fora: Grafika. Jestli chceš pošlu ti odkaz (je možné, že nevíš kde to hledat, nebo se neumíš trefit myší).

 

Určitě jsou lepší grafici než já a Ingnition, ale neznamená to, že upřímný názor může projevit jen profesionální grafik. Pokud chceš diskutovat na toto téma, času mám dost. Ale rádím ti, moc dobře zvaž kdy si Ingnitiona a mě bereš do huby. Je vidět, že ty grafice sám vůbec nerozumíš Tak sklidni svooje disfunkčí buňky a přemýšlej co píšeš ty ideále.

 

Netrefim se myší tak mi je sem prosím tě dej,mrknu se a naženu si kapku inspirace jak má vypadat pravá grafika,to samý může udělat i pan ignition ať se podivám na grafickou práci dvou onlajn heroesů aka pánu grafiky))))

 

A to,že máš času dost .. Víš ,že ti to aj věřím ? Zkus jít občas ven,místo toho sezení u pawna .)

Link to comment
Share on other sites

Až se tě budu prosit o radu, včas tě na to upozorním. Nechápu proč si myslíš, že jsme nějací Heroesi. Řekl jsem snad něco takového někdy? Proč vůběc máš tendenci usuzovat podle toho jak hodnotím práci. To z toho automaticky vyplívá, že jsem nějakej borec? Už konečně pochop tu podstatu hodnocení. Já mám hranice trochu jinde než tenhle header, tím však nechci říct, že delám práce na 10/10 nebo jsou vždycky krásný. Vážně pro mě není důležitý jestli se to líbí uživatelům tohoto fora nebo tobě, ale pro mě priorita, aby se má práce zalíbila zákazníkovi. Pokud máš mozek v DEMO verzi nedivím se, že to po tomhle odstavci nepochopíš a budeš dál blbě psát.

Práce si zkus najít sám ;)

Link to comment
Share on other sites

Netrefim se myší tak mi je sem prosím tě dej,mrknu se a naženu si kapku inspirace jak má vypadat pravá grafika,to samý může udělat i pan ignition ať se podivám na grafickou práci dvou onlajn heroesů aka pánu grafiky))))

 

A to,že máš času dost .. Víš ,že ti to aj věřím ? Zkus jít občas ven,místo toho sezení u pawna .)

Pane tyrane (doufám že je to opravdu jenom přezdívka).

Začněme prvně tímto. Myší se asi opravdu netrefíte, protože za čárkama se dělaj mezery (bože to byla trapná připomínka).

 

Fajn, teď už vážně. Já ani Daw3 jsme nepsali, že děláme pravou, profesionální, luxusní, extravagantní grafiku a že nikdo kromě nás to líp neumí. NIKDE A NIKDO Z NÁS TO TADY NEPSAL. To je jen čistě tvuj hnusnej výmysl, se kterým tak slabě apeluješ. Já například nejsem profík, nejsem ani pokročilej grafik. Jsem normálně člověk, co si rád něco udělá v photoshopu a možná se mu něco vyvede. Denně sleduje a čte názory profesionální nebo pokročilejších grafiků, které jsou v tom už opravdu zběhlí. Z toho důvodu se i učím, co je dobře, co by mělo být dobře a co by dobře být nemělo. Bohužel jsem takovej trouba, že i přesto já ty chyby udělá i když vím, že je to špatně. Protože ještě nejsem natolik dobrej, abych se jim vyvaroval. Ale to, že si uvědomuji svích chyb a vím jak by to správně mělo být mě jaksi posunuje na další etapu.

 

Mám rád moderní technologie, moderní styl a moderní věci. Tím i směřuji své stránky a podle toho se i řídím. Styly jaké tu používate jsou přinejmenším zastaralé a dělali se v dobách tak před více jak 5 lety. Tohle už prostě neletí a spousta ba nespočet lidí jsou tu na úplné základní úrovni který popravdě a upřímně neví o grafice vůbec nic.

 

To, proč tu hodnotím je tak, že chci dát najevu tomu dotyčnému že to takhle prostě nejde. Musí se dát jiným, dnešním stylem a musí se naučit dělat něco, co se aspoň konečně grafice podobá. Ale to, jestli tady bude každej druhej dělat nějaký posraný headery, který ho nikdy nic v životě nenaučí už asi pomoci není. Pokud někomu moje hodnocení vadí, tak ať to radši nedělá. Protože svět grafika je jen o kritice a úprávách. O ničem jiném to z pravdila není. A pokud nedokáže určitej člověk snést kritiku, není pro to hoden.

 

A v neposlední řadě (už se v tom trošku strácim, fakt ať už někdo vymyslí hovorové forum, že by jsme si tu všichni povídali přes mikrofon...), ti řeknu to, že tady je 99% lidí, kteří grafice nerozumí a 1%, kteří aspoň nějakým způsobem ano. 1% dejme tomu třeba 10 uživatelů. Ostatní tu hodnotí 10/10 protože prostě tomu nerozumí a neví, že tohle prostě s grafikou nemá co společného. Jenže jim se to opravdu tak líbí, že najednou si všichni stěžujou jak jsme mi největší dementi protože mi máme tu smůlu že té grafice rozumíme. Pochop, my to neděláme schválně. My tady hodnotíme tak, jak to skutečně je.

 

A jestli tě zajímá jedna z mojích prací. Tak jednu bych ti napsat mohl, je to třeba Project Pandora. A hledat ti ji rozhodně nebudu. Problém je v tom, že kdybych sem najednou dal svoje práce, všude by bylo O/1O jak ej to strašný odpad. A hádej, proč? :)

Link to comment
Share on other sites

Já vím proč...

 

Jen kolikrát vidím to arogantní chování tak místo hodnocení by bodlo jim spíše poradit co dělaj špatně ,co upravit nebo naopak co se jim povedlo.

Protože většina lidí co tu dělá v životě nevidělo žádný graf. tutoriály a nemají ponětí, že něco takovýho existuje. A právě proto, že tohle fórum vedle grafiky ani neleželo je na těch, co rozumí grafice, aby jim v něčem poradili...

 

A taky vim, že většina těchto prací stojí zahovno, protože to dělaj děti ve věku 13-15 let, takže musíš počítat s tím, že tady žádnou oslňující práci neuvidíš, možná pro to by bylo lepší svoje hodnocení trochu zmírnit, aby dostali nějakou inspiraci.

Link to comment
Share on other sites

jen jeste neco napisi pro Daw3ho...

 

zarazila me jedna vec.. kdyz jsem videl tvoji praci ohledne userbaru, ani ve snu me nenapadlo psat, ze ta grafika stoji (jak jsi napsal) za "vyliz pr**l" opravdu jsem tvoje krapet sproste hodnoceni nepochopil, nevim jestli si timhle chces nalestit EGO nebo jestli jsi nekde vys, to opravdu nevim... ale kdyz jsem tvoji praci hodnotil tak jsem napsal ze je to slusna prace a napsal jsem ti navrh co bych vylepsil, nic vic

 

Ale s nikym se nechci hadat ani si z nej delat nepratele, vim staci malo.. (tady par uzivatelu napise neco proti tobe a panu Ingnitionovi [tim nemyslim ze jsi stary :d ale byl jsi tu tak nazvan] a hned se tu deje to co se tu deje..) Opravdu nic proti vam nemam a nechci mezi nami delat jakekoliv rozpory. Vim, pisete nekdy moc krute hodnoceni, ale to zalezi na kazdem, i me to sice nepotesi, ale nemuzu urcovat co si kdo napise..

Kazdy dela grafiku dle sveho a nezalezi zda-li se prace libi krytikovi, ale zakaznikovi.

 

Snad je to vse, nechci se tu moc rozepisovat :) nevim jak si to preberete ale doufam ze s rozumem a v dobrem smyslu.

 

 

Jinak dneska jsem hodim dalsi praci (jednu ze starsich) at nereknete ze jsem udelal pouze tento Zacatecnicky header ;)

Link to comment
Share on other sites

tyran,

Jenže inspirace za 10/10 není! Tím, že mu dám 10/10 dám najevo, že to dělá dobře a že je super machr. A už nebude nic jinýho dělat, než tyhle sračky.

 

A upřímně, jestli ti to nedošlo proč u každého hodnocení píšu ty dlouhý slohy tak je to z toho důvodu, abych popsal co je špatně a co se mi nelíbí. Ale abych tady dělal rozbor na několik stránek abych mu popsal každej detail co je špatně, promiň ale na to zaprvé nemám čas a za druhé, nikdo mu takové detailní rady nikde nedají. A pokud ano, tak by to měli takové práce každej posílat do GRAFICKÉHO FORA (prosím, grafické forum kde je nějaký profesionální a zkušený grafik, a ne nějaký forum kde je grafik kterýho ho to akorád baví a nějakým smyslem to trochu umí - protože tam se nedočkáte relevantního hodnocení).

 

Nebudu tu ani mluvit o tom, že každej si může hodnotit jak chce, protože tohle je svobodné forum. Nebudu tu ani mluvit o demokracii, což je jenom demoverze krácie a je velmi omezená. A ani nikomu nebudu brát 1O/1O. Nikdy a nikomu to neberu, pouze říkám že nemá ponětí o grafice.

 

A pokud jsou tu lidi, kteří si dají svoji práci ke zkritizování a hodnocení, nevím co jako furt očekáváte. Očekáváte odemě a od všech že budeme hodnotit 1O/1O a říkat jak je to strašně supééééér a nejvíc hustýýýýýýýýý. Jako mám svůj názor, mám svoje hodnocení a to já zde taky dělám. Beru vaše kladná hodnocení? Nadávám jim? Kritizuji vaše hodnocení? Ne, tak se prosím uklidněte a příště si nevhodné urážky nechejte někdě jinde. Protože já nemám zapotřebí se srát tady s děckama, který budou ubrečený z toho, že jsem jim dal O/1O a ještě jsem jim tam vypsal sloh, co se mi na tom nelíbí a co ne.

 

A co ještě víc mě dokáže vytočit, je uživatel kterýho se daný téme vůbec netýká, a otevře si na mě hubu proč mu dávám O/1O a ještě mi napíše, jak se mé přezdívce nadává. Promiň, ale už to mě dokáže tak vytočit, že bych nejradši dal VAR. A to buď rád, že nejsem moderátor.

 

Jestli máš problém s mím hodnocením, byť se tě vůbec netýká tak si to kompenzuj jednou věcí. Stačí si vlézt do nastavení, a přidat si mě do ignor listu. Ono se pak udělá jedna zajímavá věc. Všechny moje příspěvky to skryje. Ale já vím, že ty jseš tak zvědavej co já napíšu, že to stejěn neuděláš a stejně budeš všude prudit jakej já jsem ***** jen proto, že mám svůj názor a nejsem tady za jednoho sráče jako vy všichni. JO budu sprostej, protože já už nevím jak ty vaše palice zamindrákovaný GTA SA už to jinak říct.

 

Jestli ty, ty osobně mi tady budeš poučovat jak hodnotit, by jsi se prvně měl zamyslet nad sebou. Protože já nemám sebemenší důvod měnit svoje hodnocení a jednání. Já jsem svobodnej člověk se svobodným vyjadřování a můžu si tu říkat svůj názor.

 

Nevím co si furt myslíte. Já kritizuji jen věci, kterým nějakým způsobem rozumím. Viděl jsi mě snad kritizovat nějaký mod tady? Nějaký script tady? Ne? To je totiž tím, že tomu nerozumím. A když tomu nerozumím, tak se dotoho ani neseru a ani sebeméně nezpochybňuji hodnocení toho druhého. Ale ty máš ještě drzost mi tady poroučet a urážet jakej jsem k***t že hodnotím tak jak hodnotím. Prostě tak budu hodnotit a jestli ti to vadí, tak se z toho poser. Protože já to prostě nezměním.

 

A jestli máš furt semnou nějaký problém, tak si to pojd vyřídit přes SZ, protože já nemám zapotřebí se tady s tebou srát a už vůbec bavit o tak absurdní věci. Protože tohle je forum a forum je o diskuzi, kde každý může říct svůj názor. Vadí ti to? Nechoď na fora.

 

Ještě jeden sráč mě tady bude nadávat, urážet či jiným způsobem spochybňovat moji osobu, a začnu to skutečně řešit. Protože mě už tyhle rejpavý sračky začínaj opravdu srát.

 

A domluvil jsem, konec!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...