Jump to content

[DESIGN] SA-MP.cz


Daw3

Recommended Posts

logo-white.png

Grand Tefth Auto San Andreas - Multiplayer | Czech central

Oficiální Česká San Andreas - Multiplayer centrála, která pro Vás už teď připravuje zajímavý obsah. Určitě se máte na co těšit.


Zadavatel: Pavel Sieder

Řešení: Kompletní design

Realizace: 10/2010


Zmenšený náhled:

sa-mp-mini.jpg

Náhled v původní kvalitě naleznete ZDE


Pozn. autora: Váš názor mně zajímá, ale nehodlám nic měnit. Důležité je pro mě, že je spokojený zákazník :), ale vaši kritiku, názory a připomínky beru sportovně. :)
Link to comment
Share on other sites

Mě se nelíbí rozvrh stránky.... 6/10 S footerem sis mohl víc pohrát

Rád bych dodal nejen pro tebe, ale i pro ostatní, že ve footeru budou jiné informace než se zamýšlelo. Tudíž se trochu změní.

Link to comment
Share on other sites

Ten vrtulník dole vypadá solidně což se nedá říct o smokovi,mě tam připadá zbytečný.

Statistics jakoby plave v prostoru :)

Podívej se na tu stránku a řekni mi co tě zaujme nejdřív. Statistics nebo Content? To je umýsl. Smoke samozřejmě nebude sám, postavy na headeru se budou náhodně střídat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ten vrtulník dole vypadá solidně což se nedá říct o smokovi,mě tam připadá zbytečný.

Statistics jakoby plave v prostoru :)

Podívej se na tu stránku a řekni mi co tě zaujme nejdřív. Statistics nebo Content? To je umýsl. Smoke samozřejmě nebude sám, postavy na headeru se budou náhodně střídat. ;)

No dobře,počkám na konečný výsledek,jak tak vidím není to hotové

Link to comment
Share on other sites

Ten vrtulník dole vypadá solidně což se nedá říct o smokovi,mě tam připadá zbytečný.

Statistics jakoby plave v prostoru :)

Podívej se na tu stránku a řekni mi co tě zaujme nejdřív. Statistics nebo Content? To je umýsl. Smoke samozřejmě nebude sám, postavy na headeru se budou náhodně střídat. ;)

No dobře,počkám na konečný výsledek,jak tak vidím není to hotové

Graficky ano, zbytek je už na koderovi a na autorovi stránky jak si pohraje s obsahem :)

Link to comment
Share on other sites

to pozadi co je za big smokem je ze sa-mp.com ?

Našel jsem ho na googlu v obrázcích, ale jak na to ted koukám tak jo. Trochu jsem mu upravil barvy a phral si se sytostí :)

Link to comment
Share on other sites

nech to tak....davam ti 8/10

 

nelibi se mi jak je to cely sedivy...

V tom s tebou musím souhasit, ae počkej jak to prozáří reklama a další obsah :)

Link to comment
Share on other sites

Takže jak toto hodnotit :) Podle mě nevím zda bylo zrovna šikovné to postavit kompletně na té černo-šedé barvě... Každopádně je tam vše přehledně vidět kde co je. Logo SAMP jsi docela šikovně upravil, kdy dostalo pěkný moderní nádeh než to stereotypní "2D" styl. Ten Smoke je tam dobře zakomponovanej, kdy jeho části přechází do menu i nad header. Osobně bych tu postavu využil tak, že by byla dynamická (prostě by se tam měnili postavy = zabránilo by to stereotypnosti). Co se obrázku v headeru týče, nelíbí se mi. Nevím proč je trend to tam dávat ale raději bych zvolil něco lepšího. Proti login panelu nic nemám, menu je jednoduché a přehledné - hodí se do konceptu. Obsah je jednoduše líbivé. Závěr stránky je hezky zakončené helikoptérou, který se tam skutečně krásně hodí.

 

Vesměs je to jednoduchá, přehledná a líbivá stránka která byla DOBŘE zpracovaná. Myslím, že spousta tady si dokáže představit patlaniny, který se s takovýma barvama dá udělat.

 

Verdikt: 5/10 - hodnotím to jako pěknou a dobře zrealizovanou stránku (škoda jen té ne moc šikovně zvolenou barvou), která je vedena takovým mnohem vylepšeným směrem officiální stránky sa-mp.com (která je mimochodem příšerná a nikdo s ní nic nechce udělat :d). Palec nahoru :thumbup:

 

PS: Pro ty co nechápají, proč dávám 5/10, je to prostě číslo jako vaše 10/10.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...