Jump to content

[HARDWARE] Šumění počítače


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Zdravím, okolo HW vím úplný prd a proto se vás chci zeptat, poslední dobou když pouštím třeba nějaký video na YT v HD kvalitě tak z bedny to začně skřípat a je to takový trhaný. Takhle je to i u jiných programů který mají vyšší zatížení.

Místo na disku mám velký takže nwm čím to je.

 

Dřív mi to vůbec nedělalo, nevíte čím to může být? Počítač mám pár let starej ale všechno na něm běží normálně.

 

Děkuju za pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Týmto to začína..môže to byť prachom v bedni.. Podobnú skúsenosť som mal ja, vyvŕšilo to až na grafickej. A všetko kvôli prachu..potom som prevysával, prefúkal ventilátori a všetko šlape ako má :) Skús to..

Link to comment
Share on other sites

Týmto to začína..môže to byť prachom v bedni.. Podobnú skúsenosť som mal ja, vyvŕšilo to až na grafickej. A všetko kvôli prachu..potom som prevysával, prefúkal ventilátori a všetko šlape ako má :) Skús to..

Kazdej pulrok to vezmu, odsroubuju, vysaju, zasroubuju a je to. A cistil jsem to pred par mesici, no az to budu cistit tak schvalne.

 

tá súčiastka s pc ťi možno vypadla... a brdá sa to o hdd

To ale neřve furt ale jen když třeba spouštím firefox nebo nějakou hru (vysoká zátěž)

Link to comment
Share on other sites

Ak to robi len pri naročne grafickych aplikaciach skus mrknuť vent grafiky .. prachom by to nemalo byť a HDD by pri YT a HD videach neškripalo .. Použi Check Disk

na opravenie pripadnych chyb HDD.Popripade pozri miesto Strankovacieho suboru..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nejdriv se ma hosi zeptat na to jstli ma notas a nebo kastli ;):oboci:

nemam notebook

 

(dukaz :d )

 

fLfA.jpg

 

Zkontroluj vetracek od grafiky a CPU.. nech otevrenou kastli a pust nejakou hru... koukni se podle zvuku u ceho to dela..

Link to comment
Share on other sites

Mě to dělá nový HDD,nevím proč a ani nezkoumám. Zítra rozeberu bednu na čištění a uvidím no Zkusím přendat HDD na jiný slot..

 

Jinak to šumění způsobují vyšší otáčky HDD. :boss:

Mě tu hučí při spuštění kompu když se kontrolují soubory nebo při spuštění externích aplikací jako FileZilla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...