Jump to content

[DESIGN] Header for gaming portals


Daw3

Recommended Posts

Ted sem si vzpomel :d Co nám Ingnition ukazoval jako svoji práci? Jen upravný wallpaper s nějakýma brushema :d Nějak moc se to od toho nelyší :d

Promiň, ale na co že narážíš? Myslíš to logo, co bylo bráno jako jeden velký vtip? Promiň, ale to už snad ani ty nemůžeš brát vážně.

 

A co se týče mého hodnocení, jako sorry pánové ale za přechody nedám nic jiného než O/1O a dostal to každej, kdo udělal tohle. Takže nevidím sebemenší důvod, proč bych tady měl dělat vyjímku.

 

Jestli nesouhlasíte s komentářema a hodnocením, tak už sem ty vaše patvorby nepostujte. Protože neunést kritiku, je teda pěkná dětinskost.

 

Je to prostě hnus, nevidím sebemenší důvod abych dával byť 0.1/10. Břeberte si to už jak chcete, ale tím že je tady několik desítek lidí na mě nasraných zato, že jsem jim nedal 10/10 a tak budou v každém příspěvku narážet a urážet moji osobu je už vaše věc. Mě tím rozhodně nenaserete. Já se u toho tak maximálně bavím, a veškeré vaše reakce se dají předem již předpovídat. Je to ubohé...

 

Čest, pánové "cyclops"

Link to comment
Share on other sites

Ehm tak nám prosím "mile vážený profesionále" udělejte header,který je podle "vás" na 10/10. my se rádi poučíme :clap:

Znova a naposled ti opakuji, že já nikde neříkám ani jsem nikde nepsal, že jsem profesional. Jestli to nedokážeš pochopit, tak se běž vyléčit k dětskému lékaři. Já nejsem profesional, a neumím udělat header za který bych dal 1O/1O. Pokud ty dokážeš říct, že se ti tohle líbí a je to na víc, než za O/1O tak grafice absolutně nerozumíš a nevíš co grafika vůbec je. A to nemluvím o tom, jak ji ty sám děláš. Ale o zkušenostech. Tohle je prostě nic. A jestli chceš vidět header za 1O/1O, tak bud si najdi nějakého profesionála, nebo člověka, který to umí. Tohle jsou práce bod O/1O. Takhle začínal každý, a já to chápu. Ale tím že já tady budu dávat 1O/1O ho nepřinutíš, aby změnil svůj styl a dal dotoho víc. Tím mu akorád dáš najevo, ano tohle je super. Takhle v tom pokračuj. A on bude pořád pokračovat v těch hnusech a nikam to nedotáhne. To mi věř.

 

A absolutně nechápu, co ty se sereš do komentáře k úplně cizí práci. Autor této práce je aspoň normální člověk, který dokáže přijmout kritiku a ještě k tomu potvrdit, že to je hnus. Což ty evidentně vůbec nedokážeš. Ty už laskavě nikdy nepublikuj svoje ohavné práce, když nedokážeš unést ani menší kritiku na tvoji práci.

Link to comment
Share on other sites

Kritiku snáším dobře,jen ty to přeháníš. Tohle není práce za 0! Práce za 0 vypadá jinak tohle je na trošku víc. K tomu ostatnímu se nebudu vyjadřovat,nemáš tu co dělat ... "suspect"

Link to comment
Share on other sites

Kritiku snáším dobře,jen ty to přeháníš. Tohle není práce za 0! Práce za 0 vypadá jinak tohle je na trošku víc. K tomu ostatnímu se nebudu vyjadřovat,nemáš tu co dělat ... "suspect"

Prosimtě, vždit už jseš trapnej :d Tohle je práce za O/1O. Jestli máš svůj názor, tak ho měj. Já ti kecám do tvích hodnocení? Ne. Tak se neser do mích. Každej má svůj názor.

 

A s tím že tu nemám co dělat, beru už trošku jako pokus o narážku. Trošku nepovedená...

Link to comment
Share on other sites

Tak ať ignition ukáže jak mají podle něj vypadat přechody s obrázky z her.. Podle mě jen komentuje, kritizuje a sám žádný gaming header nikdy neudělal.. Nebo sorry to bych tě urazil.. Zkoušel si ho, ale viděl si že ostatní ti dávají 0/10 tak si se nasral a začal si taky když vůbec nevýš jak by měli vypadat přechody s obrázky z her.. A pokud říkáš, že sem nemusíš dávat své práce, tak tím jen zakrejváš to, že jsou ještě horší než ty naše "lol"

 

 

Domluvil sem xD

Link to comment
Share on other sites

Tak ať ignition ukáže jak mají podle něj vypadat přechody s obrázky z her.. Podle mě jen komentuje, kritizuje a sám žádný gaming header nikdy neudělal.. Nebo sorry to bych tě urazil.. Zkoušel si ho, ale viděl si že ostatní ti dávají 0/10 tak si se nasral a začal si taky když vůbec nevýš jak by měli vypadat přechody s obrázky z her.. A pokud říkáš, že sem nemusíš dávat své práce, tak tím jen zakrejváš to, že jsou ještě horší než ty naše "lol"

 

 

Domluvil sem xD

Tvoje názory jsou pro mě důležitý asi jako ho*no v kleci. Pro mě osobně je trapné to, jak se furt snažíš mi to nandat. Ale já si nemůžu pomoc, ale ta chvíle nějak stále nepřichází čéče. Nadávej si do mě jak chceš, urážej mě jako desetileté děcko, nesnášej mě jako třídní účitelku ale v žádném případě mi nevymluvíš fakt, že tohle je KEKS. A jestli nedokážeš přijímat názory ostatních uživatelů, tak sem laskavě nechoď. Chtěl to ohodnotit? Chtěl. Tak se ku*va neser do věcech, do kterých ti je úplný ho*no. Obzvlášť, když se tě absolutně netýká. Nebo je to snad tvoje téma?

 

Ještě něco máš na přání? Už se těším, s jakýma blitkama zase vystoupíš v jiném tématu, kam napíšu svůj názor. Ty jsi měl žít za hitlera, mohli by jste si podat ruce. Nikdo nemůže říct svůj názor a už vůbec ne negativní, jinak je to největší sráč a popravíme ho před barákem.

 

Dobrá práce kamaráde!

Link to comment
Share on other sites

Tak ať ignition ukáže jak mají podle něj vypadat přechody s obrázky z her.. Podle mě jen komentuje, kritizuje a sám žádný gaming header nikdy neudělal.. Nebo sorry to bych tě urazil.. Zkoušel si ho, ale viděl si že ostatní ti dávají 0/10 tak si se nasral a začal si taky když vůbec nevýš jak by měli vypadat přechody s obrázky z her.. A pokud říkáš, že sem nemusíš dávat své práce, tak tím jen zakrejváš to, že jsou ještě horší než ty naše "lol"

 

 

Domluvil sem xD

Tvoje názory jsou pro mě důležitý asi jako ho*no v kleci. Pro mě osobně je trapné to, jak se furt snažíš mi to nandat. Ale já si nemůžu pomoc, ale ta chvíle nějak stále nepřichází čéče. Nadávej si do mě jak chceš, urážej mě jako desetileté děcko, nesnášej mě jako třídní účitelku ale v žádném případě mi nevymluvíš fakt, že tohle je KEKS. A jestli nedokážeš přijímat názory ostatních uživatelů, tak sem laskavě nechoď. Chtěl to ohodnotit? Chtěl. Tak se k*rva neser do věcech, do kterých ti je úplný ho*no. Obzvlášť, když se tě absolutně netýká. Nebo je to snad tvoje téma?

 

Ještě něco máš na přání? Už se těším, s jakýma blitkama zase vystoupíš v jiném tématu, kam napíšu svůj názor. Ty jsi měl žít za hitlera, mohli by jste si podat ruce. Nikdo nemůže říct svůj názor a už vůbec ne negativní, jinak je to největší sráč a popravíme ho před barákem.

 

Dobrá práce kamaráde!

1.Hodně textu málo rozumu :d.

2.Radši za stalina,tam by jsi čerpal sračky lžičkou za své názory :d

3.Děláš machra umíš ho*no.

4.Myslíš že čtu ty tvé dlouhé romány? "lol"

5."Tvoje názory jsou pro mě důležitý asi jako ho*no v kleci." Opakuješ mou hlášku v jiné formě kokos.

6. Ty jsi ještě tady?

 

Nečum.Není pro tebe "lol"

 

7.

Mě nenasereš beruško :v:

 

Link to comment
Share on other sites

1.Hodně textu málo rozumu :d.

2.Radši za stalina,tam by jsi čerpal sračky lžičkou za své názory :d

3.Děláš machra umíš ho*no.

4."Tvoje názory jsou pro mě důležitý asi jako ho*no v kleci." Opakuješ mou hlášku v jiné formě kokos.

5. Ty jsi ještě tady?

 

Nečum.Není pro tebe "lol"

Ano a ty se svojí rádoby vtipnou povídkou, kdy jeden malí klučík s přezdívkou forse dostal od jednoho drzého a neslušného pána O/1O za práci, která vypadala hnusně ale přesto byla tak dokonalá. Od té doby se na toho divného pána vysím a urážím a ponižuji ho kde to jen jde. Protože dát mi O/1O a napsat tak pravdivý text k tomu, který já sám přiznávám že pravdivý je (ten prokec byl vážně úžasnej) je prostě porti mému EGU. Říká forse.

 

A tak se i tak děje, a urážím a ponižuji ho v každém příspěvku kde napíše.

 

Jo, asi takhle by se to ve zkratce dalo popsat. Ty mě absolutně nezajímáš, protože tvoje ignorance, namyšlenost a přerostlá sebejistota tě přímo strapňuje. Tvoje "grafická" práce hostingu a administrace je hnusná, a tím že jsi ještě přeškrtal ikonky v menu (které jsou mimochodem stažené z internetu) mě akorád ještě přesvědčuje to, jaký opravdu jsi a potvrzuje přesně to jak se tady chováš. Víš, ono nepřijmout kritiku a ještě ze sebe dělat kinga je dosti ubohé. To, že nejsi schopnej si přečíst delší článek mě absolutně nezajímá a nechápu, co ty se sem taky sereš? Potřebuješ si ještě snížit již totálně nulové EGO? Asi nejspíš jo, protože tvoje narážka na dlouhé romány mě vážně dostala. A kdo tě to nutí číst? Pokud teda číst umíš, když ti dělá pár řádků problémy. Jestli trpíš tou nemocí, co se jmenuje demence tak mi to řekni, a já se ti omluvím. Já proti takovým lidem beru ohleduplnost.

 

Jestli máš ještě nějaké tvoje vtipné komentáře, tak šup s nima. Rád si poslechnu ty ubrečené keci jak jsem ti dal O/1O. Aspoň tady nebude nuda. Počkej, vlastně ono to neni tím že jsem ti dal O/1O žejo? :) Prosimtě, takový keci říkej svojí babičce. Mě ale fakt ne.

 

Nazdar.

 

PS: Máš nějakou úchylku na berušky?

Link to comment
Share on other sites

1.Hodně textu málo rozumu :d.

2.Radši za stalina,tam by jsi čerpal sračky lžičkou za své názory :d

3.Děláš machra umíš ho*no.

4."Tvoje názory jsou pro mě důležitý asi jako ho*no v kleci." Opakuješ mou hlášku v jiné formě kokos.

5. Ty jsi ještě tady?

 

Nečum.Není pro tebe "lol"

Ano a ty se svojí rádoby vtipnou povídkou, kdy jeden malí klučík s přezdívkou forse dostal od jednoho drzého a neslušného pána O/1O za práci, která vypadala hnusně ale přesto byla tak dokonalá. Od té doby se na toho divného pána vysím a urážím a ponižuji ho kde to jen jde. Protože dát mi O/1O a napsat tak pravdivý text k tomu, který já sám přiznávám že pravdivý je (ten prokec byl vážně úžasnej) je prostě porti mému EGU. Říká forse.

 

A tak se i tak děje, a urážím a ponižuji ho v každém příspěvku kde napíše.

 

Jo, asi takhle by se to ve zkratce dalo popsat. Ty mě absolutně nezajímáš, protože tvoje ignorance, namyšlenost a přerostlá sebejistota tě přímo strapňuje. Tvoje "grafická" práce hostingu a administrace je hnusná, a tím že jsi ještě přeškrtal ikonky v menu (které jsou mimochodem stažené z internetu) mě akorád ještě přesvědčuje to, jaký opravdu jsi a potvrzuje přesně to jak se tady chováš. Víš, ono nepřijmout kritiku a ještě ze sebe dělat kinga je dosti ubohé. To, že nejsi schopnej si přečíst delší článek mě absolutně nezajímá a nechápu, co ty se sem taky sereš? Potřebuješ si ještě snížit již totálně nulové EGO? Asi nejspíš jo, protože tvoje narážka na dlouhé romány mě vážně dostala. A kdo tě to nutí číst? Pokud teda číst umíš, když ti dělá pár řádků problémy. Jestli trpíš tou nemocí, co se jmenuje demence tak mi to řekni, a já se ti omluvím. Já proti takovým lidem beru ohleduplnost.

 

Jestli máš ještě nějaké tvoje vtipné komentáře, tak šup s nima. Rád si poslechnu ty ubrečené keci jak jsem ti dal O/1O. Aspoň tady nebude nuda. Počkej, vlastně ono to neni tím že jsem ti dal O/1O žejo? :) Prosimtě, takový keci říkej svojí babičce. Mě ale fakt ne.

 

Nazdar.

WoW ani sem to nečetl,ale top bude trhák "cyclops"

Link to comment
Share on other sites

WoW ani sem to nečetl,ale top bude trhák "cyclops"

To je fakt, proč by jsi to četl když už stejně nemáš co novýho proti mě vymyslet viď :) Radši si běž zkoumat ty berušky, který mi píšeš v každém příspěvku. Možná pro ně budeš víc přínosnej. Úchylce musíš dát volnost...

 

Tak, a zachviličku tu budu mít zase skvělou reakci :) To bude zase kvákání :rap2: :rap: Jen dotoho, ať je to tu plné vtipného spamu! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Yeah teď si mi to natřel "lol" I když to nečtu tak náš IngnitionCZ je best stírač,Podlahy,Okna,Skříně televize ..... :v:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ted si mu to nandal xD Ingnition je lama!! xD

Link to comment
Share on other sites

Yeah teď si mi to natřel "lol" I když to nečtu tak náš IngnitionCZ je best stírač,Podlahy,Okna,Skříně televize ..... :v:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ted si mu to nandal xD Ingnition je l*ma!! xD

"cheers" zlatá pravda soudruhu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...