Jump to content

[DESIGN] Header for gaming portals


Daw3

Recommended Posts

 

 

Zde vám dávám obrázek pro vaše webové stránky. Byl to můj bývalý headere na mém bývalém portále. Portál se rozpadl a design se mi nelíbí. Vemte si to. =) Pokud budete header někam umisťovat rád bych o tom věděl. =)

 

SP Daw3

Link to comment
Share on other sites

 

Zde vám dávám obrázek pro vaše webové stránky. Byl to můj bývalý headere na mém bývalém portále. Portál se rozpadl a design se mi nelíbí. Vemte si to. =) Pokud budete header někam umisťovat rád bych o tom věděl. =)

 

SP Daw3

Njn.. Gaming-Sky.. Byl si na mě nasraný, že nic nedělám a přitom sem neměl práva xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkevník
v skutku pekné :thumbup: ale chýba tomu font :) 9/10

Tak teď jsem se parádně přesvědčil o tvé demenci :clap::clap: Vidíš tam někde text? Tk co du kua meleš o fontu ty hovado "lol"

 

 

ty si dementný ? asi áno napísal som že tomu CHÝBA Font čiže by sa tam hodil font ty dement

Link to comment
Share on other sites

no vzhledem k tomu, že by si tam mohl dat i nějakou ukázk utextu jak by to vypadalo tak by to bylo rozhodně lepší...:) 5/10

Pro tebe a pro další, kteří to pořád ještě nepochopili. Text si dám dáte svůj a můžete si to dát na Vša webovky. Proto jsem tam nedal text ale pokud chceš vidět originál, tak ho sem klidně dám. :)

Link to comment
Share on other sites

Několik wallpaperů ze hry, naskládané vedel sebe s přechody. Nic víc, nic míň.

 

Verdikt: O/1O

ted si me fakt nasral, pochopil sem tvoji demenci, i ty nejlepsi headery seres kokote

Link to comment
Share on other sites

Zbytečně se nerozčilujte. On má pravdu a já si to myslím také. Ten header na pohed nevypadá špatně ale hodnotí se i technika a vubec všechno okolo. Nemyslím si zrovna že jeho verdikt měl znít 0/10 (zase tak hrozné to není.) Ale nic úchvatného to taky není. Hlavně se tu vůbec nehádejte. A jsem rád, že se to některým líbí :)

 

PS: Ten header jsem dělal před rokem na můj gaming portál - proto je tak primitivní. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...