Jump to content

gamemode The RPG Core System


Marwin37

Recommended Posts

corekopie.jpg

 

 

O co vlastně jde

Dostal jsem šílený nápad vytvořit něco pro RPG (ne RP) módy a tak mě napadl tento systém do kterého si budete moct vkládat Questy, NPC apod. podle libosti.

 

Jak to bude fungovat

Bude to číst informace ze souboru (nazvy dalších souborů), kde bude vše nadefinova

QuestLoader

 

Title=Cesta do lesa //jak se Quest bude jmenovat
Text=Musíš zajít do lesa za Pekelným Pakem //text questu
MinimalLevel=20 //minimalni level
MaximalLevel=30 //maximalni level
StartNPC=Walter //zadavajici npc
EndNPC=Pekelny_Pako //končící npc

Již vytvářím QuestLoaderV2 který bude brát určité data jako odměny apod.

 

NPCLoader

 

Name=Zelenka //Jméno NPC
File=npc2 //Soubor s NPC
Skin=128 //Skin který NPC Dostane po spawnu
CordX=-2.9507 //Pozice na ktere NPC Bude
CordY=-17.0104
CordZ=3.1172

V NPCLoaderV2 bude moct být chodící NPC

 

 

-Když příjdete na server tak se zaregistrujete a vytvoříte si svou vlastní postavu

-Celkem si budete moct vytvořit 5 postav

-Maximum levlů zatím jsem stanovil na 30

-Nebude chybět ani Friend, Group & Guild system

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak toto vypada byt namakane :thumbup: . Ked to takto pojde dalej za chvilu nebudu sa hravat RPG hry (wow,metin atd) ale uz len GTA z RPG modmy moje hodnotenie je super :)

Link to comment
Share on other sites

Čo Marwin, to dobrý nápad..začínaš ma o tom presvedčovať :) Super..a určite to využijú najmä tí, ktorí by chceli spraviť mód podobajúci sa WoWku (už som o tom rozmýšľal, no bohužiaľ pawnovať neviem a svoje nápady žiadnemu pawnerovi nemienim odovzdávať) :)

Link to comment
Share on other sites

Teda mienim, ale iba jednému a ten je bohužiaľ lenivý..takže..to je akoby nemienil :) No viem si predstaviť do budúcna aj spoluprácu na nejakom móde s tebou ;) To je ešte taká reálna možnosť :)

Link to comment
Share on other sites

Podle popisu sem pochopil - freeware mod ve kterym si muze delat vlastni questy a to je vse. Takze treba po celym SF budou dva NPC a jeden quest nebo to bude na styl nejake RPG hry ze treba vesnice a v ni Zbrojirna, nemocnice apd. ?

Link to comment
Share on other sites

Marwin čo už teba nenapadne :d, každopádne je to skvelý nápad(ty máš len dobré) GL vo vývoji xP

JA vím moje nápady jsou dobré ale jen je stačí zrealizovat :d a toto půjde :d už mám čtení soubourů na papíře :d xD (scriptim ve škole když je nuda :d)

 

Podle popisu sem pochopil - freeware mod ve kterym si muze delat vlastni questy a to je vse. Takze treba po celym SF budou dva NPC a jeden quest nebo to bude na styl nejake RPG hry ze treba vesnice a v ni Zbrojirna, nemocnice apd. ?

 

Nebude to freeware ale ostatní lidé budou moci přispívat svými Questy a NPC, questy budou pak updatovány aby se nochodilo pořád z bodu A do bodu B

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...