Jump to content

GHT clan


Guest [other]danny

Recommended Posts

Guest [other]danny

Čaute chcel bich vám ukázat muj clan GHT zaujímame sa o záhady san andreas tie sú Leatherface atd...

členovia klanu počet v celom klane bol 40 mali sme 4 servery už s toho nič nemáme :d ale snažíme sa postnut dal členovia

 

wlado

baruush

MisQa123

bastr

wlado 2 xD

Metallica

BossRoach

$p1KeR

Thomas

Riso

PetunQa

Domo

martytipo

Raketak

pavel

Killer

lukas

 

Link to comment
Share on other sites

Jo promiň, zajímáte :d Tak to je něco jiného. :) Ale stejně, žádnej vrah s motorovkou není :d Ale pamatuju si když tohle vypuklo. To byl hit v SA, a bylo z toho i prá slušných videí.

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

Je :) iba na to treba mód možná bi se tu do pawno.cz k sekci SAMP hodila aj sekce Zahady SA :d ne? no zahady ktore existuju bez modu kamoš ich našel su

Bigfoot

Yetti

Ghost Car

atd... mne se nesnaž prehovorit že neexistují zaobíram se tím už roky aj s kamošmi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Je :) iba na to treba mód možná bi se tu do pawno.cz k sekci SAMP hodila aj sekce Zahady SA :d ne? no zahady ktore existuju bez modu kamoš ich našel su

Bigfoot

Yetti

Ghost Car

atd... mne se nesnaž prehovorit že neexistují zaobíram se tím už roky aj s kamošmi :)

 

Jenze i rockstar games priznal, ze ni takovyho neexistuje.. Jen mozna ty ghost cary sou dost mozny..

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

já vím ale dá se to najít ghost car existuje ale říká se že to je práce toho masakera s motorovkou tak jak spravili lidi tak udelali aj jeho ne? velmi se v tom neviznám ale nevěřím že to je tak lebo ten masaker sa nedá zabiť ani Yetti nic oni sou proste neporazitelní pokud chceš dukaz že kamoš našel bigfoota tak řekni dám ti screeny

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
já vím ale dá se to najít ghost car existuje ale říká se že to je práce toho masakera s motorovkou tak jak spravili lidi tak udelali aj jeho ne? velmi se v tom neviznám ale nevěřím že to je tak lebo ten masaker sa nedá zabiť ani Yetti nic oni sou proste neporazitelní pokud chceš dukaz že kamoš našel bigfoota tak řekni dám ti screeny

 

Davej.. Bud to bude fotomontaz nebo dosazenej skin...

Link to comment
Share on other sites

Ježiš, chápeš že to je jen změnená textura a vlastnosti? To je vše, co se dá v GTA přes programy jenoduše udělat. Je to jen vymyšlená fáma která ve skutečnosti neexistuje. Ghost Car existuje a je to normálně ve hře. Ale vše ostatní je jen vymyšlená věc hráče, na kterou se potom chytl celej svět. Neexistuje to. Je to pouhá textura (případně mod).

Link to comment
Share on other sites

Je :) iba na to treba mód možná bi se tu do pawno.cz k sekci SAMP hodila aj sekce Zahady SA :d ne? no zahady ktore existuju bez modu kamoš ich našel su

Bigfoot

Yetti

Ghost Car

atd... mne se nesnaž prehovorit že neexistují zaobíram se tím už roky aj s kamošmi :)

Když už se v tom hrabeš 3 roky a máš 2.5 titulů zahadologa z plzně tak bys mohl vědět že BigFoot a Yetti by měl být jeden druh, názvy se liší jen kvůli výskytu mýtu...

BTW: Ghost cary => určitě nebude v lese zaparkovaný nabušený turismo....

Stáhněte si mysterix mod pro SA a pak si říkejte že ste v sa-mp/sa něco viděli... :boss:

 

EDIT:

já vím ale dá se to najít ghost car existuje ale říká se že to je práce toho masakera s motorovkou tak jak spravili lidi tak udelali aj jeho ne? velmi se v tom neviznám ale nevěřím že to je tak lebo ten masaker sa nedá zabiť ani Yetti nic oni sou proste neporazitelní pokud chceš dukaz že kamoš našel bigfoota tak řekni dám ti screeny

Vem auto, rozjeď se naplno proti zdi a pak mi řekni jestli se náhodou neškráblo ;) (pokud se s autem nic nestane, máš pravdu, lidi neumí auto zničit, to umí jen addon)

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

Proč? každého neco zaujímá aspon o tom budeme vědet více a vysvetlit nováčkum čo to znamená no jak říkáte jen to jen textura tim si nejsem tak jistý nato ješte potrebuju dukazy proč bi to delali když vědeli vytvořit lidi proč nevědeli vytvořit i zombie jako je například Yetii?

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...