Jump to content

Nový prison of newe. 1.0


FiZZy

Recommended Posts

pracuji na novém prisonu. je to vězení vytvořené na vojenské základně. bude obsahovat

PRO VĚZNĚ:
Vězení s celami (až 20 hráčů)
Kuchyně
Telefoní budka
Dealer
Posilovna
Knihovna
PRO OCHRANKU:
Garáž
Hangár
PRO ADMINISTRÁTORY:
Centrum(Od sud se bude řídit vězení)

 

Hráč bude zbírat:

Sílu...max. 100 bodů
Obratnost...max.100 bodů
Inteligence...max. 50 bodů
Výdrž...max. 50 bodů
Štěstí...max. 50 bodů

 

 

mám ovšem žádost mam už vše naplánováno ale nemám pawnera. prosím dejte mi nekdo všdět na SKYPE(v profilu) děkuji

Link to comment
Share on other sites

máš super nápady..škoda že tyhle nápady měl dřív HighPrint....jinak pár originalních nápadu tu máš....ale ja nerad vidim konkurenci :d ale podle mě tenhle mod ani nedoděláte...

Link to comment
Share on other sites

Klasika, ďalší obyčajný prison mód s obyčajnou väznicou, s obyčajnými funkciami a bez ľudí. Načo? To ti akurát zabere čas a námahu..poradím ti. Už tu je jeden dobrý CZ/SK prison mód a ten si naozaj nezaslúži, aby im niekto kopíroval nápady atď..

Link to comment
Share on other sites

malej dotaz...jak se trenuje stesti?

Běháš po Area51 a sbíráš čtyřlístky :d

 

:d:D alebo snažíš sa pozrieť na hodinky o 15:15 a pod. :d

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

Ne, Prison je stejná kopiračka ako u Prison FoxRiver,Prison Alcatraz atd... čo se tíče módu co delá ikysv ci jak sa voláš :d to není prison je to neco jiního proto se to nemúže nazvat kopiráctví jak vidím ako tu bily servery,hostingy ted tu budou populární Prisony ale to toťiž nebude dobré lebo ked je jeden prison se na nej hráči prichitnou a hrají tam ale když je více prisonú tak to jen odskoušejí vidí že tam nic nového není tak hrají na tem nejlepším prvním tak nevím proč tu všichni deláte prisoni když už jeden je proč nehráte tam bude nová verze trápite se s módmy kde bude 0/500 hráčú to je zlý nápad ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

asi tak.... a fajn že někdo chape že SONA je neco ineho než PFR....bohužel vyroba pozastavena..protože don mi zdrhnul někde na havaj a vrati se za 2 tydny...sem hold bez mapy...

Link to comment
Share on other sites

malej dotaz...jak se trenuje stesti?

Běháš po Area51 a sbíráš čtyřlístky :d

 

:d:D alebo snažíš sa pozrieť na hodinky o 15:15 a pod. :d

nene lidi štěstí bude ZHULENOSTÍ. bude tam snad dealer

Link to comment
Share on other sites

nene lidi štěstí bude ZHULENOSTÍ. bude tam snad dealer

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To je fakt Real, zhulim se a mam stesti :lol: a Dealer ve vezeni? "lol" to je nejaky moc extra vezeni s peti hvezdickama ne? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

nene lidi štěstí bude ZHULENOSTÍ. bude tam snad dealer

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To je fakt Real, zhulim se a mam stesti :lol: a Dealer ve vezeni? "lol" to je nejaky moc extra vezeni s peti hvezdickama ne? :wtf:

 

TOMU RIKAM REALITA !

Link to comment
Share on other sites

nene lidi štěstí bude ZHULENOSTÍ. bude tam snad dealer

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To je fakt Real, zhulim se a mam stesti :lol: a Dealer ve vezeni? "lol" to je nejaky moc extra vezeni s peti hvezdickama ne? :wtf:

 

keby bolo také väzenie, tak by sa tu zabíjalo, len preto, aby sme boli vo väzení :d

Link to comment
Share on other sites

Ty chceš pawnera,a ještě ktomu chceš aby si ten pawner hledal tvuj skype v profilu :-D

 

-- pát 20. srp 2010 14:18:56 --

 

Asi neznáš význam slova kopíráctví.....

Link to comment
Share on other sites

Ty chceš pawnera,a ještě ktomu chceš aby si ten pawner hledal tvuj skype v profilu :-D

 

-- pát 20. srp 2010 14:18:56 --

 

Asi neznáš význam slova kopíráctví.....

 

 

Tak jako....skype....qwerty00352 xDD xDD

Link to comment
Share on other sites

To už hodit si na server vg / rze není v modě?. Ted je v modě mít na serveru PFR mod?. Jenže ouha pwn není nikde zveřejněné tak okopirujeme všechno ze stavajícího PFR a uděláme vlastní!. Jo!. Díky tomu budeš určitě slavný a budeš mít stále 500/500. To ste tak omezení že neumíte vymyslet nic nového?. Vidite že nějaký mod někoho jiného má někde úspěch tak z něho hned musíte zkopirovat co jen to jde a dát ho na server abyste byli alespon v samp slavní a měli level nebo co?. Toto vážně nikdy nepochopím, pro mě za mě at si klidně udělá kdo chce co chce ale at to jsou jeho originalní napady a ne že zkopiruje z jiného modu co jen to jde a přejmenuje ability. To bude ten samý případ jak prison area či jak se ta zpatlanina jmenuje :d. ( Ale jinak tě samozřejmě mám rád )

 

Jo aha ty scháníš pawnera. Tak to je teprv gól

Link to comment
Share on other sites

To už hodit si na server vg / rze není v modě?. Ted je v modě mít na serveru PFR mod?. Jenže ouha pwn není nikde zveřejněné tak okopirujeme všechno ze stavajícího PFR a uděláme vlastní!. Jo!. Díky tomu budeš určitě slavný a budeš mít stále 500/500. To ste tak omezení že neumíte vymyslet nic nového?. Vidite že nějaký mod někoho jiného má někde úspěch tak z něho hned musíte zkopirovat co jen to jde a dát ho na server abyste byli alespon v samp slavní a měli level nebo co?. Toto vážně nikdy nepochopím, pro mě za mě at si klidně udělá kdo chce co chce ale at to jsou jeho originalní napady a ne že zkopiruje z jiného modu co jen to jde a přejmenuje ability. To bude ten samý případ jak prison area či jak se ta zpatlanina jmenuje :d. ( Ale jinak tě samozřejmě mám rád )

 

Jo aha ty scháníš pawnera. Tak to je teprv gól

 

 

spíš faul ne ? :d

Link to comment
Share on other sites

To už hodit si na server vg / rze není v modě?. Ted je v modě mít na serveru PFR mod?. Jenže ouha pwn není nikde zveřejněné tak okopirujeme všechno ze stavajícího PFR a uděláme vlastní!. Jo!. Díky tomu budeš určitě slavný a budeš mít stále 500/500. To ste tak omezení že neumíte vymyslet nic nového?. Vidite že nějaký mod někoho jiného má někde úspěch tak z něho hned musíte zkopirovat co jen to jde a dát ho na server abyste byli alespon v samp slavní a měli level nebo co?. Toto vážně nikdy nepochopím, pro mě za mě at si klidně udělá kdo chce co chce ale at to jsou jeho originalní napady a ne že zkopiruje z jiného modu co jen to jde a přejmenuje ability. To bude ten samý případ jak prison area či jak se ta zpatlanina jmenuje :d. ( Ale jinak tě samozřejmě mám rád )

 

Jo aha ty scháníš pawnera. Tak to je teprv gól

 

 

 

 

berusi z tvého proslovu příklad...ovšem teda jako je těžké něco vymyslet hlavně pokud mám mozek velikosti hrášku. já se prostě jen nudím...

 

 

jinak vytvořil jsem 2 mapy hotovy na 50% obě vám sem hodím(objekty)

AG-nevada

 

 

prison of newe 1.0

 

 

 

jinak v mta budu pokračovat..chci se naučit ještě tollik věcí. jinak kdo bude schopen mě učit ať da vědět.

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny
asi tak.... a fajn že někdo chape že SONA je neco ineho než PFR....bohužel vyroba pozastavena..protože don mi zdrhnul někde na havaj a vrati se za 2 tydny...sem hold bez mapy...

ok, pak napíš na skype ked príde pretože SONA není copy prečo? pretože Není copy názov,iné veznice ide tam o niečo iné ako v PFR nie o úteky ale o veznice killy atd...,podporovat kopiráctvo je nechutné,preto podporujeme s DONOM SONU lebo to neni copy a dufame že sa nedostane každemu do ruk ako ATomasova rze :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...