Jump to content

Reálná země....


Marley007

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:d a kdyby se zrušily free hostingy tak klesne na 2

to zase ne tak na 80 pac na Crazy Hostu je tech serveru s RZE plna prdel... kdyz sem tam mel svr a podival sem se do tech statusu tak jich tam pres 40 urcite bylo

Link to comment
Share on other sites

To je možný... Já osobně mám VPS Hyper od pipni... a je to už celkem stabilní...

(seřval jsem podporu ať si to strčej dopr*ele když to furt padá,tak se mi omluvili a zvýšili o 100mhz procak a ram o 100mb :d :D [swap taky o 100mb] )

od tý doby mi to fachá bez pádu... (občas to spadne,ale málokdy)

Link to comment
Share on other sites

To je otřesné i moje servery maji mod rze 7.3 :( jak sem to mohl dopustit :d

 

HostName: NEW IP: 93.185.105.51:7797
Address:  80.79.29.81:1673
Players:  0 / 10
Ping:     16
Mode:     Realna Zeme v7.3
Map:      San Andreas

Link to comment
Share on other sites

A co si cekal kdyz xEl.cz (free hosting) udelal servery na 0.3b ? To tam hned pribehnou ty jejich "zakaznici" a nasazej si tam RZE a do hostname daji

Realna zeme na 0.3b sme prvni pridte!!
Link to comment
Share on other sites

docela divný phpsysinfo...

(divná zátěž při jednom serveru)

http://93.185.108.57/phpsysinfo/index.php?disp=dynamic

 

-- čtv 12. srp 2010 11:09:27 --

 

Takovou blbost si do podpisu nedavej, me to pomalu nacita stranku, a petapl - hod si to do spoileru!!!

Hotovo !

Link to comment
Share on other sites

jj,ale hlavně že to běží už 13 dní a nepadá to...

Co tam máš? Taky RZE ? :d

nn neaky Hyper City a ma to na 0.3b

Aha :o, ted sem pocital servery s RZE a je jich 144

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa by sa malo spraviť, že CZ/SK hostingy by zakázali pridávanie RZE. A kto by si RZE pridal, tak by mu jednoducho zrušili server (bolo by to písané v pravidlách a neznalosť pravidiel neospravedlňuje). Samozrejme mohla by byť podmienka, že tam kde hráva aspoň 20 ľudí denne ostanú serveri. Toť môj názor.

Link to comment
Share on other sites

hej? tak to chod vybavit :d som zvedavi kolkati sa ty vsmeju do xsichtu setkym provozovatelom akeho kolvek hostingu je to jedno ba az su stastny ze maju peniaze a takto i zarabaju oni su este stastny ze si kupuju server a daju tam RZE

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa by sa malo spraviť, že CZ/SK hostingy by zakázali pridávanie RZE. A kto by si RZE pridal, tak by mu jednoducho zrušili server (bolo by to písané v pravidlách a neznalosť pravidiel neospravedlňuje). Samozrejme mohla by byť podmienka, že tam kde hráva aspoň 20 ľudí denne ostanú serveri. Toť môj názor.

To právě nejde protože na takových lamách hostingy vydělávají. Káždý děcko se chytne na nabídku serveru za SMS s předinstalovanou RZE. Pošle SMS, zapne server a je to king protože má vlastní server. Že ted mód je na 200 serverech jinde ho už nezajímá...

Link to comment
Share on other sites

hej? tak to chod vybavit :d som zvedavi kolkati sa ty vsmeju do xsichtu setkym provozovatelom akeho kolvek hostingu je to jedno ba az su stastny ze maju peniaze a takto i zarabaju oni su este stastny ze si kupuju server a daju tam RZE

 

Sám to určite nedokážem. Potrebujem mať za sebou tím, ktorý ma bude podporovať a budeme zaujatý voči tejto veci. Viem..vysmejú. Ale keďže sa-mp 0.3b vraj nebude posledná verzia, nesmieme pokračovať v RZE mánii! Musíme to zastaviť! Alebo chcete aby sa RZE s nami ťahala až do konca sa-mp?

Link to comment
Share on other sites

omg ty nechapes napr. taky crazyhost tam je plna rit serverou a polovica znich je RZE a daffy je stastny ze si kupuju servery aby mal peniaze a potom co si stym serverom robia to je ich vec a on sa nestara hlavne ze dostane 5 euro za 1 server a predstav si 50 serverou s RZE... to je 250 euro myslys ze kvoli tomu ze niekto kto nema rad RZE tak zrusi setky servery a jeho penaize su v pici... sak rozmyslajte ze provozovatelia hostingouv kde sa platy tak ty este prijebu cez monitor a nie vysmeju do xsichtu... taky xel to ma zadarmo ale Auto nahadzovac + CPU + Sloty ... nedavno skoro skrachovali lebo nemali peniaze a teraz zrusia setky servery s RZE a nebudu mat vobec peniaze... rozmyslajte... a tak isto aj synbian znami hosting a tiez pomaly konci kvoli nicemu co to riesil a teraz ta pokuta tak musia nahrabat peniaze tak to je dalsich 50 skurvenych serverou s RZE omg konov k***t dokazete aj ked 500 ludi buded spamovat napr. na skype alebo na icq nejakeho admina hostingu co tym dokazete... ja som RZE hral 2x aj to 5 minut a hned ma to prestalo bavit a tiez som proti RZE ale stym nic spravit nemozeme chapes...

Link to comment
Share on other sites

já bych hosting udělal (ale mam jen 1 server)

ale

1) nemam administraci

2) nemam doménu...

3) nemam prachy

4) nemam zivnostak,takze by byl free

5) byl by zákaz RZE !

a byl by tak pro 10-20 serverů...

 

//EDIT

jestli do toho chce jít někdo se mnou tak mě kontaktujte na skypu:

administrator_cervicek

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa..práve pri tejto príležitosti by sme spoznali charakter majiteľov hostingov. Ak by odmietli, zistili by sme, že žijú len pre peniaze a zarábanie je ich prioritov. Ak by súhlasil, znamenalo by to, že ten človek má nejaký charakter a nechce aby sa-mp CZ/SK scéna zanikla (áno zveličujem, ale nikdy nevieš). Pokiaľ by to bolo možné, aby sa mi ozval niekto z SSA (Svetová sa:mp alliance), aby sme mohli riešiť tento problém, pokiaľ chcú. Porozprávam sa ešte s majiteľmi free servermi, keďže im by nemalo ísť o prachy, ale o sa:mp scénu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...