Jump to content

Reálná země....


Marley007

Recommended Posts

Tak vážené dámy, Vážení pánové !

Na sa:mp 0.3b se nějak rozjíždějí servery s RZE7.3 A RZE8.0

co jsem počítal tak je zatím 14 serverů s tímto módem a dohromady tam hrají 2 lidi :d

to je jen taková pozámka...

jestli je to v rozporu s pravidly,tak to prosím smažte...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest [other]danny
docela se nudim... ok :d jdu sa:mpu prokázat službu :d

víš kim tich serveru neni tak vela tak musime hackovat lebo pak ich bude 40 a to bude zlý kím ich je málo ich musíme zastavit aby se nešírili

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

jo ! a víte co napsal ten kubop v chatu? že zabanuje atomasa dam si to do popisku uvidite a atomasovi to ukazem na skype to ma fakt nasralo

Link to comment
Share on other sites

zatím mám v podpisu stav 0.3b ale netřeba zabanovat Atomasa,ale je třeba,aby nezveřejňoval RZE !

 

-- čtv 12. srp 2010 10:14:45 --

 

bohužel !

Až nato, že atomas to nezvěřejnil ale ukradli mu to. A tuhle válku nelze vyhrát...

Tak to je potom průser... pak nastává to,aby něco dělali CZ hostingy což je pí*ovina...

Nebo nastává Hacking serverů,ale to je Zákonem trestný...

Já dřív RZE taky měl,ale zjistil jsem,že to má X serverů,atak dělám vlastní skromný mód

Link to comment
Share on other sites

Guest [other]danny

petapl , vím že to nepatrí sem no ale čo už mužeš mi říct jak dát do popisu obrázek lebo já to fakt nwm ale já to myslel tak o tom banu že na rze8 ho zabanuje

Link to comment
Share on other sites

dobre beriem tie RZE co nemaju navstevnost co vas to sere ved aj tak tam nikto nechodí tak čo potom ale sú RZE kde chodia celkom pomerne dost ludi

Link to comment
Share on other sites

ach tak...

Jestli to chceš podpořit vlož si do podpisu toto:

[size=85][color=#FF0000]Tento obrázek byl pořízen  12.8.2010 cca 11:00
na sa:mp 0.3b a poukazuje na problematiku CZ/SK serverů ![/color][/size]
[img=http://pawno.cz/download/file.php?id=422]
[size=200][color=#FF0000]PROSÍM ZASTAVME ŠÍŘENÍ RZE ![/color][/size]
[size=85][color=#000080]Atomasi prosím už to nezveřejňuj a nenechej si to ukrást ! [/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

dobre beriem tie RZE co nemaju navstevnost co vas to sere ved aj tak tam nikto nechodí tak čo potom ale sú RZE kde chodia celkom pomerne dost ludi

kdyby byl 1-10 serveru s RZE tak je to OK ale kdycz jich je pres 100 tak teda nwm (ted zas merim kolik jich je :d)

Link to comment
Share on other sites

dobre tak tie co maju navstevnost tak ich nechajte ale tam kde nechodia ludia tie by trebalo zruśiť lebo načo to je keď tam nikto nechodí a podľa mňa to ma za následok aj pipni.cz

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...