Jump to content

[PC - Help] BUG monitoru ? nebo vir ?


chocholda

Recommended Posts

Zdravím, už dvakrá jsem se setkal s tímhle.. hraju gta, vyppnu ho, chvíli v pohodě a najednou se stane tohle:

 

http://i33.tinypic.com/30n8azb.jpg

(kvůli velikosti to sem nejde vložit jako obrázek)

 

Prostě přes monitor jsou přetažený takový červený pruhy, po celý délce, myš se sekne a jediný co mi zbyde je resetnout PC.. Ale když ho resetnu, tak se pak nezapne monitor, a to myslím doopravdy.. pak vypnu PC a po chvíli zapnu a jede to, minule když se to stalo tak jsem se několikrát pokoušel pustit PC až se to podařilo, jinak se to seklo při načítání win XP.. (zase červený pruhy a nereagující PC..) Pak jsem to úspěšně pustil, dal antivir projel celé PC antivirem a našlo mi to 4 viry nwm co to bylo zaš, ale né v ničem systémovým, ani nic co by souviselo s grafikou, ale v programu Traktor DJ studio nebo jak se to jmenovalo.. pak to týden jelo normálně a ted mi to jednou taky udělalo..

 

Nevíte co s tím ?? Děkuji moc..

Link to comment
Share on other sites

No, myslím že tohle bude jednoznačně chyba v grafice. Nejspíš ti už odchází. Jak starý PC máš a o jakou grafickou kartu se jedná? Zkus windows spustit v nouzovém režimu. Jestli se něco posere i tam, pak je chyba někde jinde...

 

//EDIT: Nebo můžeš zkusit připojit k monitoru něco jiného, či počítač k jinému monitoru a tak i vyloučit možnost vadného monitoru...

Link to comment
Share on other sites

Ano, to vyřeší maximálně problém s monitorem, který to možná stejně není. Podle toho rámu to odhaduji na Acer AL1916 - resp. tato třída. Ta se později kurví ale tohle bych beztak na monitor neviděl.

Link to comment
Share on other sites

Mno, monitor se nezapínal už vůbec, máme tu dva monitory LCD nefunguje bez tý obyč starý velký kraksny.. Tak ted je novej monitor (ta velká kráva), LCD odpojené, a jede to.. částečně.. jen v nouzovým režimu, najede mi to na výber jestli pustit normálněnouzovej režim nebo jak, a normálně to nejde jen s nouzovým režimem.. A podle toho že to jede ale jen v nouzovým tak pochybuju že by to byla nějaký HW vada, spíš nějakej smazanej soubor, vir, nebo něco, ale já už vážně nwm.. zkusím to zátra celý reinstalovat..

Link to comment
Share on other sites

Ano, to vyřeší maximálně problém s monitorem, který to možná stejně není. Podle toho rámu to odhaduji na Acer AL1916 - resp. tato třída. Ta se později kurví ale tohle bych beztak na monitor neviděl.

 

Kua nestraš :d Jestli tou třídou myslíš AL, tak já mam AL2216W!! xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

To hosi bude grafika ja se totiz vyznam v PC (ale fakt !!!) kdo ma jeste zaruku tak at hned fachci na informace P.S vim ze grafika se tu zminila milionkrat a jeste :spam:

Link to comment
Share on other sites

To hosi bude grafika ja se totiz vyznam v PC (ale fakt !!!) kdo ma jeste zaruku tak at hned fachci na informace P.S vim ze grafika se tu zminila milionkrat a jeste :spam:

 

To seš skiller, vyznaš se a psát, umíš vykřičníky suprově, přečti si pravidla a pak se vyznej, tohle je staré téma!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...