Jump to content

Moderátor sekce Grafika ( Cashis_cz )


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Ano je to dobrej grafik :) u Roniho de videt ze se grafiku teprve uci treba nedavno prisel jak na 3D tak ma vse ve 3D treba ten banner co ma v podpisu vypada v 3D divne (nic proti tobe ;) ) jinak Roni je taky sikovnej chlapec :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Ano je to dobrej grafik :) u Roniho de videt ze se grafiku teprve uci treba nedavno prisel jak na 3D tak ma vse ve 3D treba ten banner co ma v podpisu vypada v 3D divne (nic proti tobe ;) ) jinak Roni je taky sikovnej chlapec :rap2:

Jn, grafiku dělám skoro 5 měsíců :) S přestávkama..

Link to comment
Share on other sites

rofl vy mu založíte anketu tak toto smažte a někdo mu to nabýdněte toto se nedělá ! musí si o to říct sám né že mu to někdo zařídí ! ;)

Ty by sis o to řekl sám? mě by to teda bylo blbý :d

Link to comment
Share on other sites

rofl vy mu založíte anketu tak toto smažte a někdo mu to nabýdněte toto se nedělá ! musí si o to říct sám né že mu to někdo zařídí ! ;)

Ty by sis o to řekl sám? mě by to teda bylo blbý :d

Roni a co čekáš když jsi mu to ani neoznámil? Že na oplátku založí on tobě?

Link to comment
Share on other sites

rofl vy mu založíte anketu tak toto smažte a někdo mu to nabýdněte toto se nedělá ! musí si o to říct sám né že mu to někdo zařídí ! ;)

Ty by sis o to řekl sám? mě by to teda bylo blbý :d

Roni a co čekáš když jsi mu to ani neoznámil? Že na oplátku založí on tobě?

Ne :d Já nechci být moderátor.. Je to k hovnu akorát víc práce :d

Link to comment
Share on other sites

tak vidíš vole nejdřív mu to nabídni a pak smlouvej a přimlouvej se za něj! a proč by ti to bylo blbí ? možna by ti to bylo blbí protože být moderátor nechceš když něco někdo chce musí si za tím stát !

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...