Jump to content

[Hledám] 2 Filmy Torrent...


Guest nVidiaX

Recommended Posts

Prosím poslal by mi někdo link na tyto dva filmy torrent, hledal jsem je ale nenašel.

 

1) Fast And Furiors Tokyo Drift CZ

2) 2012 CZ

 

ALE plz aby tam byli seedy.

Dík

Link to comment
Share on other sites

http://cztorrent.net

 

btw 2012 je blbost....

tam chlap jede v karavanu a zanim se propada zem spadne s karavanem a nasledne se propadani zastavi, pote vyleze a nastoupi do letadla a znova to začne se propadat xD

 

Tam sem hledal skousel sem vsechny filmy jak 2012 tak tokyo drift a nikde nejsou seedy

Link to comment
Share on other sites

 

To co píšou na stránkách nemusí bejt vždy pravda ( asi tak z 80% je to vždy neaktualizovaný )

Link to comment
Share on other sites

btw 2012 je blbost....

tam chlap jede v karavanu a zanim se propada zem spadne s karavanem a nasledne se propadani zastavi, pote vyleze a nastoupi do letadla a znova to začne se propadat xD

Mě dostalo to, jak měli štěstí v tý limuzce a scéna kdy letadlo podletělo metro (to je moc i na Starse :d). Taky ta scéna se stratem s An-225 z Vegas => po takovém vertikálním náklonu by letadlo letělo v driftu a rozflákali by se o baráka naproti a kdyby ne, tak by chytli stall.... EPIC FAIL pro tento film :v::boss:

 

K topicu:

Torrenty jsou podle mě nanic.... Když je odkaz prázdný, nic to netahá, je to nelegální po stránce že to, co už máte stažený nabízíte dál a je to děsně pomalý. Radši si pošlu SMS místo na crazyhost na czshare a najdu si link. S mojí rychlostí 4,5MB/s mám film 10x rychleji než přes nějaký torrent, ikdyž mi je opera podporuje... :boss:

Link to comment
Share on other sites

Takže za prvé, nepasujte tuhle stránku na warcenter, warez ci hledej někde jinde, a když chceš tak mervomocí stahovat filmy jako velkej gangsta tak si je stáhni v angličtině a sežen si na ne titulky, jinak je tady tracker cz torrent, a už se o tom nebavte fakt nechci aby z tohodle vzniklo warez center.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...