Jump to content

návrh [NÁVRH] Oficiální server list !!!


Recommended Posts

Zdravím, dostal jsem nápad.. Že by se někde na pawno.cz udělalo místo, kde by tvůrci módů dávali svůj server, s tím módem, ale opravdu jen ti, kteří ten mód vytvořili.. Aby vznikl nějakej pěknej server list, kde ale nebudou ani 2 servery s stejným módem.. Ale třeba já bych to uvítal, abych si mohl zahrát třeba nějaký jiný mód, ale kde je mám hledat, když nic takovýho jak ted navrhuju není ? :)

 

Prosím, napište, co si o tom myslíte, ale i Moderátoři ;) Děkuji

Link to comment
Share on other sites

To neni špatnej nápad vytvořit seznam serverů s modama co vytvořili zdejší pawneři :) Já sem všema deseti pro :d

nezní to špatně ale na tomle je třeba se domluvit hlavně s chytrákem :)

Link to comment
Share on other sites

mal bi chytrak otom rozhodnut a je to jeho web tak nech si to vsetko on pekne spravi a newem ci bude mat casu ked len na sem chodi par krat...ale je to dobry napad :) potom nejaku sutaz o desing alebo daco :d

Link to comment
Share on other sites

SmokeSVK, tak tet jsi mě pobavil :d Ty něco chceš dělat v PHP ? ale to by bylo odělené téma třeba jako Reprezentace klanů, Reprezentace serverů. Ty by jsi zase jen machroval hlavně jak jsi napsal tu zkratku PHP :d

 

 

K tématu ja jsem taky pro protože můj Favorit list byl plný serverů ale každý server měl jiný mód tet tam musím mít samé servery s RZE protože se nadá najít normální mód. Plně souhlasím.

Link to comment
Share on other sites

mohlo by byt : servery s vlastnym modom

 

-- čtv 17. čer 2010 14:53:21 --

 

a inac ak by sa dalo mohol by som sa o to staraj aj ja

nejsom uz taky blbec ako som bol

uz som zodpovedny

Link to comment
Share on other sites

Já jsem si to představoval jako seznam, každej server = 1 řádek kde bude:

 

Název serveru | Mód | Mapa | WEB | Hráči online | Status (jeastli je online/offline)

 

Tohle by někdo musel nějak udělat, já to mám něco podobnýho ve formě infusion pro php-fusion, ale když jeden GTA server nejede tak se nenacte cela stranka což je naprd :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...