Jump to content

[ Help ] Problem se servrem samp


darkangeles

Recommended Posts

Hele lidi mam takovej problem, kdyz mam svuj server a nekdo se tam pripoji tak sou problemy s tim, mam zavod a kdyz se pripojime s kamosem tak oba dva u sebe jedeme a druhej stoji v aute a sekne se a je to cely sekany. Celej ten server nevite nekdo co s tim?? dela to uz pri 2 lidech na servru a i kdyz ho mam doma na pc nebo na pipni dela to samy. Diky za pripadne odpovedi. Pingy sou kolem 40

Link to comment
Share on other sites

koukam ze pan IngnitionCZ a Dave sou opravdu plnohodnotni helperi...

 

to darkangeles: postni sem scripty ohledne zavodu...kouknu se na to

Link to comment
Share on other sites

Buď mód není dobře optimalizovaný a spíše to bude více v módu protože server nemá nic s pawn kódem kterým si udělal ten závod. Možná to bude opravdu serverem ale skus se spíše podívat do módu.

Link to comment
Share on other sites

Hele tak sem to skousel a neak nechapu tohle mam na pc dva systemy win vistu a win 7... na viste mi to blbne a na 7 ne docela divny.

 

-- stř 12. kvě 2010 20:41:53 --

 

A jeste kdyz sme u toho tohle mi zacal psat pawno kdyz to kompiluju, ale vykompiluje se to jen nevim co to je.

Link to comment
Share on other sites

Timhle to neni, ja to mam ( 2x vetsi :d ) a vsechno faka v pohode... Myslim si, ze si nedal return 1; na konec publicu OnPlayerUpdate, protoze ja sem na to tky zapomnel a delalo me to asi neco podobnyho ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...