Jump to content

[Hledám]Levný sa-mp hosting na sa-mp server 0.2x


hospoda96

Recommended Posts

hledám levný hosting podmínkou sms platby (levně) na server na sa-mp 0.2x server

nabídněte nejaky hostingy který ješte podporujou 0.2x Hl podmínkami jsou podpora 0.2x serveru a levný sms platby

(našel jsem tenhle http://www.hosting.a4media.net/index.php hosting s rozumnejma cenama sms platby ale nevim jestli podporuje 0.2x server :()

Link to comment
Share on other sites

no di jj ale nektery hostingy už hostujou jen 0.3a a 0.2x už ne a ja potrebuju nejakej hosting kterej jeste hostuje i 0.2x chapes

 

Crazyhost mel podporu 0.2X kdyz sem tam jeste mel server..

Link to comment
Share on other sites

ješte promyslím Om3n

 

-- sob 08. kvě 2010 15:30:48 --

 

Cinska polivka a právě proto chci mít server na 0.2x kvuli těm 6% bude mi tam chodit vic lidi ted mám taky na 0.2x u jednoho hostingu kterej končí a v noci tam mám na serveru klidně i 14-20 lidí

Link to comment
Share on other sites

ješte promyslím Om3n

 

-- sob 08. kvě 2010 15:30:48 --

 

Cinska polivka a právě proto chci mít server na 0.2x kvuli těm 6% bude mi tam chodit vic lidi ted mám taky na 0.2x u jednoho hostingu kterej končí a v noci tam mám na serveru klidně i 14-20 lidí

na to sa ti vsetci viseru kto by uz iba len chodil na 02X je 1.Nudne 2.Nema take funkcie ako 03a poradim ti ak chces 02X svr urob si svr cez pipni ;)

Link to comment
Share on other sites

Na 0.2X chodi lamy co nevi ze je nova verze a na ty 0.3 servery nadavaj protoze je to tam nepusti :d

aj mna stale otravuju lamy preco im nejde spustit 03a a teraz hraju na 02x :d

Link to comment
Share on other sites

:d na ten server na 0.2x co mám ted mi tam málo kdy zabloudí čech většinou angličani a poláci tam choděj protože angličani a poláci maj rádi stunt mody

ako vidim mas tam 0/200 a vravis ze ti chodia ludia :d

Link to comment
Share on other sites

to ako myslys vazne tie ceny? :d to musi bit pekne nahovno hosting co bude kazdych par minut padat....či?

 

EDIT: 500 slotov stoji 4.8 Euro a na crazy stoji 100 slotov 4.8 eura a na synbian 50 slotov 4.8 eura :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...