Jump to content

[Anketa]Cigára vaše oblíbené značky???


hospoda96

Recommended Posts

Rada od denisa :p

skončite skôr než si na to váš organizmus nezvykne... ked si zvykne tak si budete v 20 nadávať že ste k***t* a že ste na naše rady nedávali...

zapáči sa vám niaka pekná kočka... ale taká s ktorou by ste chceli prežiť celý život a ona vás bude mať tiež rada... iba neznáša fajčenie lebo jej otec zomrel na rakovinu ktorú dostal po 60 rokoch tuhého fajčenia...

a vaša životná láska sa na vás "vysere"

Link to comment
Share on other sites

":2bn75p12]
SpiriXi, neni to pro mě machrovina, mě de jen o to, že se zabavim, a že se konečně zabavim líp než bejt jako dement venku, a baví mě na tom spíš adrenalin, nebo jak tomu řikat, protože když tě někdo honí, je to fakt sranda :d.

v dospělosti už by mě to nebavilo...

 

Starsi, vodnice je taky dobrá :d věcička...

 

ano, tak proc to vsude vidim napsany, chces cigara za script v pawnu, zitra si des pro travu, ale ne je mi to jedno :d v dospelosti te to nevude bavit a vis proc? protoze na to budes zavislej ;)

Budu na to závislej, spíš už sem ted :)

Jo, budu závislej i v dospělosti, ale skoro vždy je možnost po malejch dávkách přestat, a ani nekouříme moc hodně ... poslední dobou omezujeme :) místo 5 každý den, 2 každý den .. zejtra pudem na nejhorší :( 1 každý den...

Link to comment
Share on other sites

Rada od denisa :p

skončite skôr než si na to váš organizmus nezvykne... ked si zvykne tak si budete v 20 nadávať že ste k***t* a že ste na naše rady nedávali...

zapáči sa vám niaka pekná kočka... ale taká s ktorou by ste chceli prežiť celý život a ona vás bude mať tiež rada... iba neznáša fajčenie lebo jej otec zomrel na rakovinu ktorú dostal po 60 rokoch tuhého fajčenia...

a vaša životná láska sa na vás "vysere"

 

Moja rec ;) "rr"

Link to comment
Share on other sites

Ja som mal z bratrancom toto:

Shisha

 

a každ2 deň sme na tom boli (stále sme mali RedBull tabak a jablkový tabak) a viete čo ...pičovina...po 3 mesiacoch som prišiel na trening a už som nevládal ani 10 koliečok spraviť okolo ihriska (keď som to ešte neskúsil tak som dal 20-25), prosťe....

Link to comment
Share on other sites

Každé cígo je jeden hřebík do hrobu takže já si dám radějí jednou za půl roku s kámošema na srazu jointa a mám ještě dobrý pocit ze života a vím že neskončím jak smažka. Ale jinak k cígám jednou to musí každý skusit a kouřil jsem jen moonky, sparty a petra a nej jsou Sparty :)

Link to comment
Share on other sites

Každé cígo je jeden hřebík do hrobu takže já si dám radějí jednou za půl roku s kámošema na srazu jointa a mám ještě dobrý pocit ze života a vím že neskončím jak smažka. Ale jinak k cígám jednou to musí každý skusit a kouřil jsem jen moonky, sparty a petra a nej jsou Sparty :)

moonky mi už vůbec nechutnaj :d ještě mam schovanou krabku (slimek) s 15Cigama...

Jedna cigareta je asi -2 minuty života ... to by tam bylo dost hřebíků :d

ono de spíš o to, jak má člověk silný plíce a srdce ... někdo dostane raka po krabce, někdo zase nemusí vůbec nikdy ;)

Link to comment
Share on other sites

Marlboro :d ale drahy, tak jinak startky.. ale v pátek kupuju marihuanu za 100,-

hele už toho mám dost :d co tím jako chceš dokázat tou marihuanou ? :d vole to jako děláš machra že ve 13 tady vyhuluješ nějakýho slabýho samca co tím chceš dokázat aby tady s tebe měl každej respekt? právě naopak už tady tuhle tvoju zprávu čtu asi po 3 a už se mi to nelibí ;)

Link to comment
Share on other sites

Marlboro :d ale drahy, tak jinak startky.. ale v pátek kupuju marihuanu za 100,-

hele už toho mám dost :d co tím jako chceš dokázat tou marihuanou ? :d vole to jako děláš machra že ve 13 tady vyhuluješ nějakýho slabýho samca co tím chceš dokázat aby tady s tebe měl každej respekt? právě naopak už tady tuhle tvoju zprávu čtu asi po 3 a už se mi to nelibí ;)

nič :d marihuana ti alespon nezničí tolik plíce ... jako obyčejná cigareta :)

(vim že machruju, ale při tom machrovat vůbec nechci ..)

Link to comment
Share on other sites

Marlboro :d ale drahy, tak jinak startky.. ale v pátek kupuju marihuanu za 100,-

hele už toho mám dost :d co tím jako chceš dokázat tou marihuanou ? :d vole to jako děláš machra že ve 13 tady vyhuluješ nějakýho slabýho samca co tím chceš dokázat aby tady s tebe měl každej respekt? právě naopak už tady tuhle tvoju zprávu čtu asi po 3 a už se mi to nelibí ;)

nič :d marihuana ti alespon nezničí tolik plíce ... jako obyčejná cigareta :)

(vim že machruju, ale při tom machrovat vůbec nechci ..)

potom si tady vo tobě myslí všici myslí bůh ví co teď se prosím neuraz ale mě třeba napadlo že seš prostě 13 letej fakoš co si myslí že hulí trávu nebo si to třeba jen vymýšlí...;)

Link to comment
Share on other sites

moonky mi už vůbec nechutnaj ještě mam schovanou krabku (slimek) s 15Cigama...

Jedna cigareta je asi -2 minuty života ... to by tam bylo dost hřebíků

ono de spíš o to, jak má člověk silný plíce a srdce ... někdo dostane raka po krabce, někdo zase nemusí vůbec nikdy

 

 

To je fakt že chorý může skapat na to hned to jo :)

Link to comment
Share on other sites

Marlboro :d ale drahy, tak jinak startky.. ale v pátek kupuju marihuanu za 100,-

hele už toho mám dost :d co tím jako chceš dokázat tou marihuanou ? :d vole to jako děláš machra že ve 13 tady vyhuluješ nějakýho slabýho samca co tím chceš dokázat aby tady s tebe měl každej respekt? právě naopak už tady tuhle tvoju zprávu čtu asi po 3 a už se mi to nelibí ;)

nič :d marihuana ti alespon nezničí tolik plíce ... jako obyčejná cigareta :)

(vim že machruju, ale při tom machrovat vůbec nechci ..)

 

 

Otočíme list a přistoupíme ke škodlivosti. Zde budeme srovnávat opět tabák a marihuanu. Víte, že kouření marihuany nemůže způsobit rakovinu? Proč? Protože THC způsobuje stárnutí buněk, což znamená, že než-li se buňky stihnou přeměnit v nádorové, tak zemřou. Nádorové buňky vznikají právě užíváním cigaret. Výzkumy potvrdili, že ani ti nejtěžší kuřáci marihuany neměli zvýšený výskyt rakoviny plic, kuřáci tabáku měli naopak výskyt zvýšený výrazně, až 20x. Zajímavé, že?

 

 

info z netu...

plice ti to neznici ale budes totalne blbej :d

Link to comment
Share on other sites

Marlboro :d ale drahy, tak jinak startky.. ale v pátek kupuju marihuanu za 100,-

hele už toho mám dost :d co tím jako chceš dokázat tou marihuanou ? :d vole to jako děláš machra že ve 13 tady vyhuluješ nějakýho slabýho samca co tím chceš dokázat aby tady s tebe měl každej respekt? právě naopak už tady tuhle tvoju zprávu čtu asi po 3 a už se mi to nelibí ;)

nič :d marihuana ti alespon nezničí tolik plíce ... jako obyčejná cigareta :)

(vim že machruju, ale při tom machrovat vůbec nechci ..)

 

 

Otočíme list a přistoupíme ke škodlivosti. Zde budeme srovnávat opět tabák a marihuanu. Víte, že kouření marihuany nemůže způsobit rakovinu? Proč? Protože THC způsobuje stárnutí buněk, což znamená, že než-li se buňky stihnou přeměnit v nádorové, tak zemřou. Nádorové buňky vznikají právě užíváním cigaret. Výzkumy potvrdili, že ani ti nejtěžší kuřáci marihuany neměli zvýšený výskyt rakoviny plic, kuřáci tabáku měli naopak výskyt zvýšený výrazně, až 20x. Zajímavé, že?

 

 

info z netu...

plice ti to neznici ale budes totalne blbej :d

To už sem :d tak de se na marihuanu ..

ale je drahá no ... to je ten problém...

takže, v tomto případě nemůžu tedy dostat rakovinu jo? :d to je dobrý, ale bunky z cigarety by to nezničilo?

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmně že zlatý máčka akorat si je koupim jednou začas no jinak LM nekdy i Vicnu

PS: Aveste co kupujes za druh za 100? XD nejakej slabej venek ne ?

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmně že zlatý máčka akorat si je koupim jednou začas no jinak LM nekdy i Vicnu

PS: Aveste co kupujes za druh za 100? XD nejakej slabej venek ne ?

Viceroy mi vůbec nejede..... po tom bych se zblil jako ze slimovejch moonek :d

druh? normální marihuana v sáčků :)

Jinak červený máčka :d zlatý sem neměl... a jinak je nej stejně start ...

Link to comment
Share on other sites

takže, v tomto případě nemůžu tedy dostat rakovinu jo? :d to je dobrý, ale bunky z cigarety by to nezničilo?

 

bunky z cigarety ne, to mas plice jelikoz dehet, a samy tyhle srajdy, thc jako takovy pusobi zase na hlavu, budes blbej a dyl nemocnej, ono i ta trava na plice neni vhodna...

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmně že zlatý máčka akorat si je koupim jednou začas no jinak LM nekdy i Vicnu

PS: Aveste co kupujes za druh za 100? XD nejakej slabej venek ne ?

Viceroy mi vůbec nejede..... po tom bych se zblil jako ze slimovejch moonek :d

druh? normální marihuana v sáčků :)

Jinak červený máčka :d zlatý sem neměl... a jinak je nej stejně start ...

 

 

Prej normalni marihuana v sacku XD to je tesky kdys ani nevis co hulis XD

Link to comment
Share on other sites

Samozdřejmně že zlatý máčka akorat si je koupim jednou začas no jinak LM nekdy i Vicnu

PS: Aveste co kupujes za druh za 100? XD nejakej slabej venek ne ?

Viceroy mi vůbec nejede..... po tom bych se zblil jako ze slimovejch moonek :d

druh? normální marihuana v sáčků :)

Jinak červený máčka :d zlatý sem neměl... a jinak je nej stejně start ...

 

 

Prej normalni marihuana v sacku XD to je tesky kdys ani nevis co hulis XD

Ještě přesně nevim co mi prodá :) zejtra mi to ukáže, a dohodnem se na ceně, pak si to asi koupim ... ale prostě tady s tim nebudeme spamovat :)

Sice budu blbej, ale to už stejně sem .. po pár jointech hned nebudu ne?

Link to comment
Share on other sites

pockej az budes zhulenej a az nebudes mit sliny je to hnus proto nehuli ale je to i prdel kdys nevnimaz zvuk a pomalu ani pohyby kdys si na to vzpomenu tak je my spatne XD uz nikdi ok uz nebudu spamovat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...