Jump to content

[Anketa]Cigára vaše oblíbené značky???


hospoda96

Recommended Posts

killer":1suwqpmy]moj kamos ma jointa a predava kazdemu ale ja som si nedal niesom az zasa take fetka :d

Dneska sem si dal jeden šluk jointa, a booohatě mi to stačilo, ještě tet mi třeští palice...

Link to comment
Share on other sites

asi poviem za všetkých "starších tu"

"Deti sa hrajú na dospelích...."

Boužel, je mi to líto, ale je to naše věc, vám do toho nic neni, zapálil sem si před fízlem, taky mi nic neřek... a kdyby řek, jednoduše bych mu řek, že je to moje zdraví, a já jsem jedinej kdo si ho ničí...

Link to comment
Share on other sites

asi poviem za všetkých "starších tu"

"Deti sa hrajú na dospelích...."

Boužel, je mi to líto, ale je to naše věc, vám do toho nic neni, zapálil sem si před fízlem, taky mi nic neřek... a kdyby řek, jednoduše bych mu řek, že je to moje zdraví, a já jsem jedinej kdo si ho ničí...

suhlasim stebov rizku :d doba je dnes taka :d

Link to comment
Share on other sites

ve 13 kourit a hulit? me je to osobne jedno, sam taky kourim ale urcite ne z duvodu nejakyho machrovany :d proberte se, ve starsim veku poznate ze to neni zadna machrovina, ale jenom kurvic zdravi ;)

Link to comment
Share on other sites

Boužel, je mi to líto, ale je to naše věc, vám do toho nic neni, zapálil sem si před fízlem, taky mi nic neřek... a kdyby řek, jednoduše bych mu řek, že je to moje zdraví, a já jsem jedinej kdo si ho ničí...

 

Ouuuha normálne máš celoživotný zážitok... zapálil si si pred policajtom... policajt ta má tažko v pič*... nič z toho nedostane tak načo sa snažiť že

áno killer ale aspon tu nespamujte kokotinam* ktoré nikoho nezauímajú okrem vás... ked chcete napíšte si PM a máte

Link to comment
Share on other sites

SpiriXi, neni to pro mě machrovina, mě de jen o to, že se zabavim, a že se konečně zabavim líp než bejt jako dement venku, a baví mě na tom spíš adrenalin, nebo jak tomu řikat, protože když tě někdo honí, je to fakt sranda :d.

v dospělosti už by mě to nebavilo...

 

Starsi, vodnice je taky dobrá :d věcička...

Link to comment
Share on other sites

a oni a hlúliť ? si namýšlaš sirixxx... oni chcú len tu "Machrovať" a podla mna ani fajčiť nevedia... iba dym do seba berú a nevedia ani "vychutnávať si ten návyk (zlozvyk) " (slovensky sa to volá šulkovať...)

 

killer":qrsyiys5]vsetkych to zaujima QWER ja zato nemozem ze si si nezapalil ;)

lol podla čoho súdiš ? zato že mám dosť skurveného dymu ?

1. fajčil som (vyše mesiaca)

2. som pasívny fajčiar 24/7/365

Link to comment
Share on other sites

raz som skusil cigaretu pred par dnami.. odvtedy uz sa cigarety ani nedotknem.. vobec mi to nerobi na organizmus dobre a k tomu smrdi po tom vsetko co sa da... :thumbdown: :silent:

Link to comment
Share on other sites

SpiriXi, neni to pro mě machrovina, mě de jen o to, že se zabavim, a že se konečně zabavim líp než bejt jako dement venku, a baví mě na tom spíš adrenalin, nebo jak tomu řikat, protože když tě někdo honí, je to fakt sranda :d.

v dospělosti už by mě to nebavilo...

 

Starsi, vodnice je taky dobrá :d věcička...

 

ano, tak proc to vsude vidim napsany, chces cigara za script v pawnu, zitra si des pro travu, ale ne je mi to jedno :d v dospelosti te to nevude bavit a vis proc? protoze na to budes zavislej ;)

Link to comment
Share on other sites

killer":26uxq00p]cigareta ako cigareta mas to jedno mne chutia Marlboro,Slims,LM,Golden,Petri Gate skoro vsetky

 

 

Čo to trepeš....Petry sú hnoj odpor...tak ako ostané značky =)

Link to comment
Share on other sites

killer":yp7rgw6b]cigareta ako cigareta mas to jedno mne chutia Marlboro,Slims,LM,Golden,Petri Gate skoro vsetky

 

 

Čo to trepeš....Petry sú hnoj odpor...tak ako ostané značky =)

tvoje minus

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...