Jump to content

win 7 boot


Guest fanda3

Recommended Posts

asi to sem nepatri ale chci se zeptat stah sem nekde z netu na party win 7 no a instalacka ide ale musim myt nainstalovany win xp a proste kdys z tech souboru udelam .iso a vypalim tak nebotuje pls poradte v cem vypalit aby to botovalo a v nero6,7 kdys dam botovaci dvd tak to pise ze to ma vic jak 2gb a ze to nevipali pls help

Link to comment
Share on other sites

no praveze mam a nejde

reknu to asi takhle stahl jsem windows 7 z ulozto.cz je to iso bylo to naparty tudis v .rar

vyexstrahoval sme to a je z toho iso co ma 4gb to je ok ale kdys to vypalim v obicejnym frewere programu tak to proste nebotuje a v biose mam nastaveno jako 1cdrom takze nwm co s tim

Link to comment
Share on other sites

tak to nainstaluj normalne tlačítkem Setup (když to otevřeš daemonem)... budeš mít 2 Windowsi :-D 7 a ten starej v Windows.old

 

Edit : hlavně si to prosimtě skopči na plochu nebo něco :-D ...

Link to comment
Share on other sites

tyran nedělej si z něho prdel ! dneska jsem to instaloval instalačkou a funguje ... starej windows je normalně v windows.old....

 

 

Fando.. jde to.. když neumíš nabootovat Mechaniku tak to spusť přes instalačku

Link to comment
Share on other sites

tyran nedělej si z něho prdel ! dneska jsem to instaloval instalačkou a funguje ... starej windows je normalně v windows.old....

 

 

Fando.. jde to.. když neumíš nabootovat Mechaniku tak to spusť přes instalačku

já si z něj prdel nedělám,měl jsem stejnej problém..Po 4zahozených DVD mi tohle pomohlo :roll:

Link to comment
Share on other sites

myslim že musíš ještě rozbalit iso a tam máš pak setup.exe apd. :)

 

sorry, ae větši kravinu sem jakživ neslyšel.... bude to spouštět z disku jasny.... a pak po nakopirovani souboru co asi uděla? ... PRD UDĚLA...

 

Dáš do mechaniky CD/DVD restartuješ pc a hned máčkáš F11 naskočí ti modrá tabulka jako Bios a tam navolíš buď bootování z diskety, hdd nebo CD/DVD

nebo taky DEL,F2,F8,F12 zaleži na biosu

Link to comment
Share on other sites

myslim že musíš ještě rozbalit iso a tam máš pak setup.exe apd. :)

 

sorry, ae větši kravinu sem jakživ neslyšel.... bude to spouštět z disku jasny.... a pak po nakopirovani souboru co asi uděla? ... PRD UDĚLA...

 

Dáš do mechaniky CD/DVD restartuješ pc a hned máčkáš F11 naskočí ti modrá tabulka jako Bios a tam navolíš buď bootování z diskety, hdd nebo CD/DVD

nebo taky DEL,F2,F8,F12 zaleži na biosu

Ale ho*no.. To říkají všichni, tak jako ty.. DEL je nastaveni a konfigurace Biosu, ale F11 je jen bootovani.. F9 je spouštění v nouzovém režimu u všechn windowsu co sem měl to bylo tak jak ted říkám já.. si to skus a uvidiš

Link to comment
Share on other sites

Ale ho*no.. To říkají všichni, tak jako ty.. DEL je nastaveni a konfigurace Biosu, ale F11 je jen bootovani.. F9 je spouštění v nouzovém režimu u všechn windowsu co sem měl to bylo tak jak ted říkám já.. si to skus a uvidiš

 

A tobě řikaj jak? Buh číny?

 

ja mam multiboot menu na F12 tak si se svym hovnem zalez.... .... spouštěni v nouzovym režimu Woken je F8 ......

Link to comment
Share on other sites

Ale ho*no.. To říkají všichni, tak jako ty.. DEL je nastaveni a konfigurace Biosu, ale F11 je jen bootovani.. F9 je spouštění v nouzovém režimu u všechn windowsu co sem měl to bylo tak jak ted říkám já.. si to skus a uvidiš

 

A tobě řikaj jak? Buh číny?

 

ja mam multiboot menu na F12 tak si se svym hovnem zalez.... .... spouštěni v nouzovym režimu Woken je F8 ......

O tom sem neuvažol se nazvat Bohem Číny :d Díky za ten titul :d

 

Tak sis to asi přenastavil sám.. Ale já měl Win 98 a bylo to tam jak ted ríkám já a i u Win XP a ted mam win 7 a taky je to tam jak rikam..

Link to comment
Share on other sites

Ale ho*no.. To říkají všichni, tak jako ty.. DEL je nastaveni a konfigurace Biosu, ale F11 je jen bootovani.. F9 je spouštění v nouzovém režimu u všechn windowsu co sem měl to bylo tak jak ted říkám já.. si to skus a uvidiš

 

A tobě řikaj jak? Buh číny?

 

ja mam multiboot menu na F12 tak si se svym hovnem zalez.... .... spouštěni v nouzovym režimu Woken je F8 ......

O tom sem neuvažol se nazvat Bohem Číny :d Díky za ten titul :d

 

Tak sis to asi přenastavil sám.. Ale já měl Win 98 a bylo to tam jak ted ríkám já a i u Win XP a ted mam win 7 a taky je to tam jak rikam..

 

 

Multiboot menu a BIOS klávesa je podle BIOSu a každej jemuže mit jinak ...

Link to comment
Share on other sites

LOOOL :d prej tak jak ty :d je to podle vyrobce BIOSu / zakladni desky .... a většinou je to vždy spiš F2 a F12 (u nových biosu nevim ted jak se menuje AMiBIOS možna)

 

A přiště nepiš "Ale, ho*no" ;)

Link to comment
Share on other sites

LOOOL :d prej tak jak ty :d je to podle vyrobce BIOSu / zakladni desky .... a většinou je to vždy spiš F2 a F12 (u nových biosu nevim ted jak se menuje AMiBIOS možna)

 

A přiště nepiš "Ale, ho*no" ;)

OK, ALe ho*no :d Du hrát caw Zastavte se někdo na serveru :dwww.drift-club.eu xD

Hra Lineage 2 :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jezisi.. BIOS bootuje slozku "boot" z CD kterej sis prdnul do mechaniky.. Kdyz si to prejebes do obrazu jak to asi muze precist... To uz je snad logicky? A jakej ma vyznam ze to prdnes do obrazu? Chapu kdyz nekdo uloaduje hru ze to vsechno da do obrazu a upne do torrentu.. Ale aby se prepalovany DVD davali do obrazu sem jeste nevidel (2x pac to fotrik posral)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...