Jump to content

1. Virtuílne SA:MP DIVADLO, Divadlo EWE


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Majitel

Jak dlouho se bude hrat? :d Ze bych vyjimecne prisel a nahral to -> sestrihal pridal efekty a dal na YT :d

 

(Tuhle akcicku si prece nenecham ujit :d jeste ze sem nesmazal tech 7 instalaci GTAcek co tu mam :d)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
kludne to natocte mne to nevadii aspon bude reklama ale mam jednu podmienku nesmie byt v tom videu cele rpedstavenie... potom by nemalo zmysel to viac hrat... iba kusky z toho chapete?

 

Woot? :d Jako trailer jo? :d Tak na to seru xD

Link to comment
Share on other sites

pls povedz mi jednu vec JAK TO DELAS ZE NIKDY NEMAS SERVER PRAZDNY A STALE cca 25 LUDI PLS AKO TO DELAS??

 

-- sob 01. kvě 2010 17:54:56 --

 

j pls jen to mi rekni je to reklamou nebo webem nebo cim KUR#a vlastne to je ze mas tolko hracov ved aj o POLNOCI mas tam minimalne 10

Link to comment
Share on other sites

Hodnocení:

Stavba: 10/10

Kulisy: 10/10

Nápad: 10/10

Článek:

Divadlo je velmi pěkně postavené...Dobře zabezpečené...Má hodně možností...Hodně kulis..Vip Místo...místo pro Herce..Oponu...Mě se tento nápad líbí..teď ještě jak s ním využijete :) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

jedna otazka v cem alebo ako tak delate videa ze text strih a atd . ?

 

-- sob 01. kvě 2010 23:30:54 --

 

ale INAC SUPEEEER DIVADLO

napad: 10/10

realizacia(predstavenie):9,9/10

Link to comment
Share on other sites

video moc moc kvalitne dakujem moc vsetkim co sa akokolvek podielali na realizacii diky zucastnenim.. dakujem aj za komentare.... toto bola 1. inscenacia dalej ideme realizovat inscenaciu/hru smrt jedneho z najznamejsich raperov TUPACA ... bude to kulisovo narocne ale vysledok bude stat zato este raz dakujem... vsetko o divadle na www.ewe.real-server.org

Link to comment
Share on other sites

takže : Záběry celkem dobrý...

Kdyby jsi to natáčel frapsem, bylo by to hezčí a plynulejší ;)

 

Natáčel jsem taky ale měl jsem nastavené 16-tky barvy takže to tu radši ani nebudu dávat xD ... uvidíme další představení xD...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
takže : Záběry celkem dobrý...

Kdyby jsi to natáčel frapsem, bylo by to hezčí a plynulejší ;)

 

Natáčel jsem taky ale měl jsem nastavené 16-tky barvy takže to tu radši ani nebudu dávat xD ... uvidíme další představení xD...

 

Ja fraps neunesu... Video by melo maximalne 5 fps

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...