Jump to content

návrh [podpis] youtube videa


Recommended Posts

ahoj, navrhuju aby se zakázaly v podpisech youtube videa. stejně se na to nikdo nedívá a zpomaluje to načítání stránek (ano, i když je to ve spoileru tak to stahuje!)

Link to comment
Share on other sites

ahoj, navrhuju aby se zakázaly v podpisech youtube videa. stejně se na to nikdo nedívá a zpomaluje to načítání stránek (ano, i když je to ve spoileru tak to stahuje!)

SRY ale asi máš hodně pomalej net :d no nic prostě souhlasím a obrázky bych taky smazal pač to taky spomaluje načítání a ubec propagace serverů např u atomase ta reklama lol jak mám pomalej net tak se to odtoho nechtělo odseknout :d

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, pokud uvidíte někoho kdo má v podpise video které není ve spoileru nahlaste ho jakemukoli aktivnimu moderatorovi (Om3n, Cinska polivka, ATomas - ae ten chodi asi jen do helpu)

 

Dikyhttp://pawno.cz/viewtopic.php?f=14&t=8820

 

12.

Video v podpisu (flash video) musí být vloženo do spoileru

 

-- pát 09. dub 2010 22:03:12 --

 

A musím podotknout, že ve spoileru to možna tak stahne přehrávač... Data se nestahují dokud neklepnete na PLAY takže nevim .. mě to nezpomaluje vubec když je to ve spoileru ae mohlo by se to zakazat

Link to comment
Share on other sites

Nesouhlasím... PS: To video tam nemám a ani ho nikomu nevnucuju, akorát si můžu dovolit vyšší rychlost jak 50 Kb/s tak mi to i načítá rychle...

ono nejde o rychlost netu (já mám 14Mbps) ale o to, že každé načtení stránky kde komentuje nějaký idiot s videem v podpise stahuje zbytečné data. zvlášť když koukáš přes mobil tak to nasere...

Já si adblockem blokuju všechny možné reklamy na webech, ale youtube si prostě zablokovat nemůžu :)

Prostě je demence cpát do podpisu videa

Link to comment
Share on other sites

No ja nevim ae mam LG KP500 a když sem tu byl přes jeho prohližeč interni tak se FLASH nenačita a přes Opera Mobile taky ne ... asi cniry maš dobrej dost mobil :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...