Jump to content

Zaostri Counter Strike


Guest Smok3RS

Recommended Posts

Jáj CS, tadyta chujovina... akorát jak kokůtek běhat s pistolkou a u toho dělat pif, pif... nudááá, že vás to baví... :roll:

 

rozumnej člověk toto :-D

Link to comment
Share on other sites

me to nevadi.A chci videt jak ti to pujde do 1mesice se ti to rozpadne a server pada protoze je pretizenykdyz je tam 15lidi a prez tolik pluginy aby ste meli nejlepsi efekty

Link to comment
Share on other sites

Podle mně to máš od pipni.cz .Soudím podle portu.Port 27015 => základní pro Counter-Strike.A podle IP Téměř každý hosting má 1 nebo 2 IP adresy ty máš 2 různé IP + Stejné porty.Takže kvalita nic moc.

 

Toto píšu k:

 

Topina a jak vis prez co to ma co kdyz ma neaky dobry hosting dobre hostingy utahuji 30 lidi tak tady ze sepe nedelej experta.

 

A k:

Jáj CS, tadyta chujovina... akorát jak kokůtek běhat s pistolkou a u toho dělat pif, pif... nudááá, že vás to baví...

 

Sice máš pravdu,běháš s pistolkou a děláš pif,pif ...Ale musíš to umět trošku hrát.

A taky na CS a CSS [Counter-Strike 1.6 a Counter-Strike Source] jsou různé módy:

(B-Hop,Surf,Jail,Zobie,Climb,Race atd) takže na každém servu jen neběháš ale můžeš dělat spoustu jiných věcí.Ale je to tvůj názor. :-)

Link to comment
Share on other sites

Jednoduché T [Teroristi] , CT [ Counter Terorist ] .

T se spawnou do cel a CT do zbrojnice.

CT musí dávat příkazy T a když T neuposlechne má právo ho CT zabít.

 

CT tě může zabít pouze za:

-Porušení příkazu co zadal.

-Když T Zraní/Zabije CT

(Když toto nesplní T se stává rebel a CT ho může zabít)

 

Když CT zabije vězně který není rebel tak CT se stává Free Killer.

 

Když se staneš free killer musíš si dát slay (kill)

Když budeš další kolo FK[Free killer] tak Kick pak ban.

 

A to je asi vše:-)

Link to comment
Share on other sites

play":3t00zkys]Podle mně to máš od pipni.cz .Soudím podle portu.Port 27015 => základní pro Counter-Strike.A podle IP Téměř každý hosting má 1 nebo 2 IP adresy ty máš 2 různé IP + Stejné porty.Takže kvalita nic moc.

 

Toto píšu k:

 

Topina a jak vis prez co to ma co kdyz ma neaky dobry hosting dobre hostingy utahuji 30 lidi tak tady ze sepe nedelej experta.

 

A k:

Jáj CS, tadyta chujovina... akorát jak kokůtek běhat s pistolkou a u toho dělat pif, pif... nudááá, že vás to baví...

 

Sice máš pravdu,běháš s pistolkou a děláš pif,pif ...Ale musíš to umět trošku hrát.

A taky na CS a CSS [Counter-Strike 1.6 a Counter-Strike Source] jsou různé módy:

(B-Hop,Surf,Jail,Zobie,Climb,Race atd) takže na každém servu jen neběháš ale můžeš dělat spoustu jiných věcí.Ale je to tvůj názor. :-)

 

Když máš pipni.cz, tak si u cska nastavýš port jaký chceš můžeš mít 27015 ale i 27027 atd to uz je na tobě

 

Lokom0tiva: Jail ja to, že když hráč poruší pravidla serveru, tak dostane od admina jail třeba na 1 hodinu a ten hráč bude jakoby ve vezení a pokud nebude online, tak se mu te jail uloží a když příde, tak v něm bude furt dokud si neodpika tu 1 hodinu.

Link to comment
Share on other sites

jakyho chytraka? mi mame kvalitni hosting jediny co mame napicu je zjebany server kde nejde AMX a web na kterem se pracuje chci to cele dat do kupu.Neevim co meles

Link to comment
Share on other sites

hale me je to jedno

 

ale asi je lepsi mit hosting pac oni ti daji administraci a o vse se staraji oni kdyz to spadnou maji techniky maji sidlo ty mi v nemecku a slovensku takto musis lest do puty ale zase mas svuj port

Link to comment
Share on other sites

Tak to zni jako pekne kulo xD a teraci nemuzou neak utect z toho vezeni ?

No pokud vim, tak jail se používá ve hře Lineage 2 a i v gta sem ho měl.. De o to, že se udělá speciálni vezení aby se z něho nemohlo utéct a danému hráči se zákážou warpy pžikazy atd.

Link to comment
Share on other sites

hale me je to jedno

 

ale asi je lepsi mit hosting pac oni ti daji administraci a o vse se staraji oni kdyz to spadnou maji techniky maji sidlo ty mi v nemecku a slovensku takto musis lest do puty ale zase mas svuj port

 

 

Hmm jasny asi neumim napsat +port 10202 že? xD

Link to comment
Share on other sites

Nevím o jakem jail mluvíte vy ale já mluví o CS a CSS.

 

někdo se ptal jestli se dá utéct.Ano dá po mapě jsou šachty,teleporty do zbrojnice, rozmístěné zbraně atd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...