Jump to content

[GRAFIKA] Hov*o (použité v aplikaci TrayFun)


癌癌癌

Recommended Posts

Ahoj, to hov*o jsem dělal sám v nějakym ICO Graphic Editoru.

 

hovno1.png

Doba práce: 5minut

Jak jsem to dělal: V editoru to bylo přes kostičky :-) takže docela lehky

Link to comment
Share on other sites

OMG ja to udělam tak lehce ... ještě vam tam dam že když klepneš na ho*no tak zmizi a ještě po 10sekundach se zobrazi dialog kerej řekne klepni OK a vypne se to ježiši lamy .. a ještě musite najet na ty ho*na no :d to je rozbity xD

Link to comment
Share on other sites

Baví tě to, fake topicy zakládat které navíc nemají budoucnost ? Měl by jsi jako moderátor jít ostatním příkladem, kdyby tohle dělal každý není to pak pawno fórum.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Baví tě to, fake topicy zakládat které navíc nemají budoucnost ? Měl by jsi jako moderátor jít ostatním příkladem, kdyby tohle dělal každý není to pak pawno fórum.

 

A mysliš, že když budeme strašně seriozní forum, že nám pomužou témata s názvem "help!!!!!" "help help help nejde to!!!" ....... je to stejně jedno... aspon se třeba někdo zasměje .... koukni se na aktivni temata samy Help help help help...

 

-- pon 12. dub 2010 9:59:03 --

 

Edit: Navic chci taky předvést svojí tvorbu ... a šlo mi to s ICO editorem tak jsem to sem dal...

 

Muhehehe oživeno

 

-- ned 17. říj 2010 0:47:47 --

 

Pište návrhy co byste zlepšíli, změnily, prostě kritizujte :)

Link to comment
Share on other sites

Myslím se, že s tímto hovnem si šlo dost pohrát. Smrad naznačení v čarách (pokud se jim tak dá říkat :d) se mi k tomu vubec nelíbí. Navíc posudte sami. To ho*no vypadá jako když se předávkuješ projímadlem. Bud jsi uchyl na průjem nebo nevíš jak vypadá ho*no. ho*no by podle mého názoru mělo být zakroucené v polovině třeba utrhlé a mělo by působit tak abych nešáhl na monitor. V tomto případě vidím jaký si hnědý flek. Mohlo to být lepší i když je to v ICO Editoru :)

 

Konečné hodnocení 0/10

Link to comment
Share on other sites

Ale kolegové,

já bych to až tak nehrotil. Pokud bych měl osobně říct, co mi to připomíná tak odpovím jednoznačně takto. Je to piramida z hvězdné brány, a ty čáry nad ní je stoupající prach od odlétající mateřské lodi. Je to nový "sedmý" "ševron" na hvězdné bráně Pokud nemám pravdu, tak je to asi vážně ho*no...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...